Opinie

  1. Dmytro Moroz ★★★★★

    Bardzo dokładny Pan, uświadomił mnie, że od 3 lat jeździłem że źle wkręconą żarówka mijania :) Polecam.

  2. Alfred Gustlik ★★★★★

    Byłem z krótka wizyta z mojej inicjatywy. Młody diagnosta pomocny oraz sympatyczny. Przy okazji przeglądu można nabyć uczciwy miód w słoiku.

  3. Michał ★★★★★

    Bardzo miły diagnosta. Przegląd bez uwag i przyczepiania się. Byłem samochodem z rejestracją inną niż WWL więc nie potwierdzam mitu o złym podejściu do samochodów z inną rejestracją niż miejscowa.

  1. Daniel ★☆☆☆☆

    Odradzam, warsztat przeniesiony z pod lubelskiej wsi. Jeżeli macie Ledy nawet w środku w samochodzie to przeglądu nie przejdzie.

  2. Monika Makowska ★☆☆☆☆

    Nie jestem w stanie polecić tej stacji kontroli pojazdów. Płatność gotówka bez wydania paragonu! Mam wrażenie, że diagnosta chciał wyłudzić dodatkowo pieniądze za regulacje najchętniej wszystkiego. Z pewnością nie wrócę.

  3. Adam “Cadam” C ★☆☆☆☆

    Ostatnio w we wrześniu chwaliłem stacje przegląd minoł bez problemu .W listopadzie pojechałem na przegląd drugim samochode przedemną był jeden klient więc ustawiłem się w kolejce i czekałem klient przedemną skończył badanie i odjechał czekałem jeszcze 20 min i nic w między czasie do Pana od przeglądów jakiś i nny Pan zlekceważony postawą pracowników po ok w sumie 40 min czekania pojechałem na inną stacje gdzie przegląd załatwiłem w 25 min

  1. Krzysztof Jasiak ★☆☆☆☆

    Pan obejrzał z zewnatrz auto, obszedł z każdej strony. Komentarze w stylu, czy "to" jeszcze jeździ, czy warto robić przegląd, najbardziej nie podobała się rdza na nadkolach. Na koniec "proszę jechać skad pan przyjechał i tam niech panu podbiją" (auto na łódzkich blachach). Mając na uwadze wcześniej przeczytane komentarze w google i usłyszany komentarz opuściłem grzecznie mało przyjemnie otoczenie. Skorzystałem z jedynej rozsądnej sugestii i odwiedziłem rodzinne strony, bo od pandemii nie byłem. Pojechałem do innej stacji i bez problem auto przeszło testy. Sugestia dla właścicieli: Auto to nie lodówka, często z autem łączy nas więź, wspomnienia. Nie oceniamy!, a rozmawiamy, sugerujemy i opiniujemy to co trzeba. Dla ciekawych, byłem samochodem Mitsubishi Galant (2000). Samochód sprawny, największy mankament to progi z tyłu (fabryczny defekt w tym modelu). Nie naprawia się jeśli ma się zamiar jeździć ostatni rok. Dla właściciela, który często tutaj podważa komentarze. Monitoring macie, więc sprawdzić możecie - byłem 12 czerwca od 10:33 do 11:04, gdyby coś się nie nagrało jak podjeżdżam mogę podesłać z mojej kamerki w samochodzie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Kontroli Pojazdów Marki?

Stacja Kontroli Pojazdów Marki znajduje się przy aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 124, Pustelnik, 05-270 Marki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Kontroli Pojazdów Marki?

Można skontaktować się z Stacja Kontroli Pojazdów Marki pod numerem +48 507 508 506

Jak można dotrzeć do Stacja Kontroli Pojazdów Marki?

Do Stacja Kontroli Pojazdów Marki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements