Opinie

  1. Barbara Wilczak ★★★★★

    Serdecznie polecam tą stację! Nigdy nie spotkałam się z tak miła i profesjonalna obsługą! Z pewnością wrócę !

  2. Tatanka ★☆☆☆☆

    Hmm ciężki temat. Pan przeprowadził badanie bez mojej obecności (ale w obecności kolegi, który przyjechał bez kolejki na motorze, i jeszcze innym koledze z autem ,też bez kolejki)i.Usterki które wskazał wypisując mi na kartce w niby biurze , nijak się miały do faktycznego stanu auta -co potwierdził inny punkt diagnostyczny.Na koniec dostałem dwuznaczne pytanie o....Nigdy więcej tam nie pojadę i nie polecam !!!PS-Chyba że jest się znajomym tego pana i poza kolejką się wiedzie bez żadnych czynności ?

  3. Sebastian Denenfeld ★☆☆☆☆

    Z całym szacunkiem nie polecam,po ustawieniu geometrii przedniego zawieszenia samochód ściąga w prawo.Usługa została wykonana nieprofesjonalnie mimo supersprzętu i wiedzy mechanika.Dodakowo koszt usługi nie mały bo 250zł wyrzucone do śmieci.

  1. Mike DJBOBO ★★★★★

    Byłem w tym miejscu w celu sprawdzenia auta przed zakupem. Pan diagnosta wysoki w okularach bardzo skrupulatnie sprawdził auto ukazując wszystkie niedoskonałości przy których sprzedający był również zaskoczony swoją niewiedzą. Za tą cenę warto i nie trzeba targać “szwagra” żeby sprawdzić auto. Zdecydowanie polecam takie usługi na tej stacji. Plus za dobry dojazd i parking.

  2. Ania Kom ★☆☆☆☆

    Nie polecam,tego punktu jak ktoś nie jest znajomym pana diagnosty.Szukajcie gdzie indziej prawdziwych profesjonalistów którzy znają się na mechanice i nie tylko na podwoziu....Zdala od tego punktu ..... jeżeli pierwszy raz chcesz tam zawitać....

  3. Wypożyczalnia Cykliniarek ★★★★★

    Jest to pierwsza stacja kontroli, na której poczułem się pewnie pod względem skrupulatności diagnosty. Nie wiem skąd wzięły się złe opinie, Pan jest gadułą jak diabli, ale to miłe bo nie siedziałem jak kołek, a i ciekawych rzeczy się dowiedziałem o których nie miałem pojęcia. Jeśli szukacie stacji gdzie auto będzie porządnie sprawdzone, to z pewnością to jest to miejsce.

  1. Stanisław Podemski ★★★★★

    Byłem w tej stacji na przeglądzie rejestracyjnym. Pierwszy raz miałem okazję patrzeć na tak fachową, skrupulatną, dokładną i kompleksową kontrolę. Zazwyczaj na przeglądzie diagnosta sprawdzi hamulce, wrzuci auto na szarpaki, obejrzy od spodu pod kątem korozji, sprawdzi światła, klakson, gaśnicę i trójkąt i tyle. W tym punkcie dodatkowo, czego dotychczas nie doświadczyłem: Sprawdzono stan tarcz i klocków (mimo, że test hamowania był zdany) - dowiedziałem się, że klocki z tyłu już są na wykończeniu. Zweryfikowano napięcie akumulatora. Zbadano jakość płynu hamulcowego - również okazało się, że zaciągnął już trochę wilgoci i wypadałoby go przy najbliższej okazji zmienić. Sprawdzono skład spalin. I to wszystko za te same pieniądze co wszędzie, w kulturalnej, rzeczowej atmosferze bez zbędnego gadania, marnowania czasu obsługi i klienta. 100% profesjonalizmu, same konkrety. Osobom chcącym faktycznie zweryfikować czy auto jest sprawne i bezpieczne bardzo polecam. Wrócę tu na pewno.

  2. Marcin ★★★★★

    Idealna stacja jeśli chcesz, żeby Twój samochód został gruntownie sprawdzony, poniższe opinie były prawdziwe, jakość na najwyższym poziomie. Pan Wojciech to świetny diagnosta, można ciekawie porozmawiać :)

  3. Jan Nowak ★★★★★

    Kontrola pojazdu przed zakupem przeszła moje oczekiwania. Bardzo kompetentny pan, szczegółowo sprawdził wiele rzeczy, doradził, zwrócił uwagę na kilka rzeczy. Przez ostatnie 15 lat nie spotkało mnie nic lepszego. Jeśli będę tylko mógł zawsze wrócę na tę stację. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Kontroli Pojazdów Marki?

Stacja Kontroli Pojazdów Marki znajduje się przy Rzemieślnicza 2, 05-270 Marki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Kontroli Pojazdów Marki?

Można skontaktować się z Stacja Kontroli Pojazdów Marki pod numerem +48 608 069 182

Jak można dotrzeć do Stacja Kontroli Pojazdów Marki?

Do Stacja Kontroli Pojazdów Marki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements