Opinie

  1. Robert Ochocki ★★★★★

    Korzystam od lat z usług Dar Oil. Zawsze olej a dzisiaj wymieniałem klocki z przodu w Lexusie. Dwóch panów ogarnęło to w 20 minut. Szybko i sprawnie. Zakład jeszcze mnie nigdy nie zawiódł. Polecam

  2. E ★★★★★

    Najlepszy serwis w okolicy. Wymiana oleju i inne naprawy Sklep z częściami zamiennymi. Bardzo miła obsługa. Właściciele bardzo mili i idzie się dogadać w każdej kwestii.

  3. Patrycja Rutkowska ★★★★★

    Witam, od kilku lat wymieniam u Państwa olej jestem bardzo zadowolona ! Bardzo profesjonalna obsługa , miałam Problem z dobraniem dobrych wycieraczek do samochodu Panowie dobrali idealnie , nie naciągają zawsze pomogą doradzą. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to jedna z lepszych firm która zajmuje się bardzo dobrze swoim fachem. Pozdrawiam Elżbieta Rutkowska .

  1. Adria Duśka ★★★★★

    Byłam pierwszy raz na wymianie oleju i jestem bardzo zadowolona pod względem wykonania usługi jak i obsługi. Personel bardzo miły i kontaktowy. Jeżeli chodzi o koszt usługi również jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam i na pewno będę korzystała w przyszłości z usług.

  2. Kamil W ★☆☆☆☆

    Niestety jestem zmuszony wystawić negatywną opinię. W warsztacie byłem trzy razy, za każdym razem na wymianę oleju. Do tego momentu wszystko było w porządku. Za każdym razem wymiany dokonywał Pan Krzysztof Niestety ostatnia wymiana zakończyła się uszkodzeniem miski olejowej - został wkręcony zły korek spustu oleju i musiałem walczyć ze sporym wyciekiem oleju, gwint w misce został uszkodzony. Dodatkowo podejrzewam, że wlana mi została za duża ilość oleju do silnika, sądząc po stanie oleju w baniaku (który mam). Pan Krzysztof lał olej do silnika na oko i wielokrotnie nerwowo sprawdzał stan na bagnecie po czym kazał od razu odpalać silnik mówiąc, że "może być". To, że wlane mogłobyć za dużo oleju stwierdzam też po tym, że silnik zapocił mi się z boku z uszczelnień. Wcześniej tego wycieku nie było. Po zauważeniu tak naprawdę po kilku dniach, że moje auto zostawia plamy oleju - pojechałem do DarOil w celu weryfikacji co jest nie tak. Pan Darek, właściciel - sam wskoczył do kanału i stwierdził, że korek i miska są suche a ten wyciek to jakiś ,,stary olej na osłonie, musiało się komuś coś rozlać". Lekko przetarł szmatką olej z osłony pod silnikiem a ja uwierzyłem... Niestety na osłonie zaczęła się zbierać ogromna ilość oleju i inny warsztat od razu stwierdził, że miska jest uszkodzona bo wszystko było od spodu mokre oraz, że z boku silnik wypluł olej uszczelnieniami... Nie wierzę, że Pan Darek nie widział tego, zapewniał mnie, że korek i miska są suche. (zdjęcie). Niestety czuję, że zostałem oszukany. Wystarczyło wziąć odpowiedzialność za uszkodzenie i błąd swojego pracownika (swoją drogą przemiłego Pana Krzysztofa, ale już chyba mocno zmęczonego życiem zawodowym, ponieważ jest on kolokwialnie mówiąc nieogarnięty). Filtr kabinowy za który mnie policzyli również sam musiałem włożyć bo Pan Krzysztof zapomniał, nie zawiesił też karteczki pod maską z informacją przy jakim przebiegu kolejna wymiana... Niestety, ale no tak się nie robi. Nie wierzę, że już wtedy nie było widać że tam jest coś nie tak i że miska została uszkodzona. Tym bardziej, że chwilę później wykonałem zdjęcie, które załączam do opinii - widać, że wszystko jest mokre od oleju. Błędy się zdarzają, jesteśmy ludźmi - ale jeżeli ktoś popełni błąd to trzeba wziąć odpowiedzialność za to, tym bardziej prowadząc biznes i zatrudniając pracowników. Niestety przestaję polecać to miejsce i zacznę przestrzegać innych. Ja niestety mam dodatkowe koszty, kostkę i garaż do czyszczenia oraz niedostępność auta na czas naprawy w innym warsztacie.

  3. Jakub Sośnicki ★☆☆☆☆

    Wymiana umówiona 15:30. Pojawiam się punktualnie. W biurze pracownik poinformował mnie, że zaraz któryś z obslugiwanych aut wyjedzie i mam wjechać na jego miejsce. Dokładnie po 22min dalej czekam... Wizyta w biurze i dowiaduję się, że "zaraz sprawdzę" a następnie "zaraz będzie wyjeżdżał" po kolejnych 5min odjechałem. Szanujmy swój czas, 30min czekania to gruba przesada jak na wymianę oleju...

  1. Emilia Jasińska ★★★★★

    Profesjonalna i szybka obsługa w bardzo przyzwoitej cenie. Polecam wszystkim!!

  2. Stanisław Szczytowski ★★★★☆

    Byłem tu jeden raz,obsługa rzeczowa,pomocna,jak dalej, trzeba by było sprawdzić ale na razie tam nie jeżdżę.

  3. Emil Kutrzepa ★★★★★

    Super miejsce na wymianę oleju. Szef spoko człowiek. Na warsztacie zawsze trafiam na pana Krzysztofa, który bardzo dokładnie wykonuje robotę, jest pomocny, ponad to z czym się przyjeżdża. Nie ma buractwa i cwaniactwa jak w innych serwisach. Każdemu polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres F.H.U. DAR-OIL Dariusz Świętochowski?

F.H.U. DAR-OIL Dariusz Świętochowski znajduje się przy Łąkówek 2A, Pustelnik, 05-260 Marki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do F.H.U. DAR-OIL Dariusz Świętochowski?

Można skontaktować się z F.H.U. DAR-OIL Dariusz Świętochowski pod numerem +48 538 428 783

Jak można dotrzeć do F.H.U. DAR-OIL Dariusz Świętochowski?

Do F.H.U. DAR-OIL Dariusz Świętochowski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements