Przegląd katalogu
- 890 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 890 wyników
Przeglądaj branża hotelarska w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 890 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 451,039 opinii i ocen.
“Bardzo dobre miejsce, łącznie spędziłem 12 nocy. Miałem wszystko czego potrzebowałem. Cisza i spokój. Właściciel fantastyczny czlowiek, zaluje ze nie miałem więcej czasu na rozmowę z Nim. Dziękuję i polecam każdemu.”
“Dużo czytałem opinii o hotelu zanim podjąłem decyzję o wyborze tego miejsca. I muszę powiedzieć, że z wieloma opiniami się nie zgadzam. Po pierwsze obsługa - uśmiechnięta i pomocna. Po drugie - pokoje - mają już swoje lata ale są ciche, ładnie urządzone, dobrze posprzątane, i mają cudowny widok - my mieliśmy pokój na 11 piętrze z widokiem centralnie na pałac kultury. Po trzecie parking - hotel nie ma parkingu ale w pobliżu jest strzeżony całodobowy - za który od piątku do niedzieli zapłaciłem 100zl więc cena nie wygórowana. Po 4 śniadania - ocenie na 4/5 bo może nie ma homarów i innych muli w białym winie ale jest mnóstwo innych pyszności z bardzo dobrą kawą na czele, robionymi przy gościach naleśnikami itd Po 5 - bliskość do wielu atrakcji wokół. Napewno nie była to moja ostatnia wizyta w tym hotelu. Polecam na 100%”
“Mam mieszane uczucia.miejsce jest urokliwe,bliskość pasa startowego może być uciążliwe.jest to miejsce bardzo daleko od centrum,lepiej zakupy zrobić wcześniej.”
“Chciałbym serdecznie podziękować całemu personelowi recepcji oraz ratownikom na basenie. Już od momentu przyjazdu zostaliśmy bardzo miło przyjęci, pracownicy recepcji wykazali się życzliwością, cierpliwością i gotowością do pomocy przy każdej drobnej sprawie. Odpowiadali na pytania z uśmiechem i profesjonalizmem, dzięki czemu od razu poczuliśmy się mile widziani i swobodnie. Równie pozytywne wrażenie zrobił na nas zespół ratowników na basenie. Panowała tam spokojna, przyjazna atmosfera, a mimo to czuło się, że bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu. Ratownicy byli uważni, uprzejmi, chętnie służyli radą i pomocą, a jednocześnie nie przeszkadzali w wypoczynku. Dzięki nim mogliśmy naprawdę zrelaksować się i korzystać z basenu bez żadnych obaw. Cały pobyt upłynął w bardzo przyjemnej atmosferze i z pewnością chętnie tu wrócimy. Dziękujemy za profesjonalizm, serdeczność i dbałość o gości, naprawdę to doceniamy.”
“Polozenie slodowca bardzo dogodne (autobus, metro, tramwaj). Nie ma duzego hałasu od ulic. Czysto i przyjemnie.”
“Fajny hotelik blisko lorniska. Ładne pokoje, przyjazna i bardzo pomocna obsługa a na bardzo smaczne śniadania można wybrać się do piekarni cukierni Grzybki która jest na sąsiedniej uliczce. Polecam”
“Świetny hotel blisko lotniska w przystępnej cenie. Przesympatyczny personel, przy meldunku zapytano nas jaki chcemy pokój, co było bardzo miłe. Hotel czyściutki, nowoczesny, gustownie wyposażony. Polskie meble, stolarka drzwiowa, pościel i bielizna hotelowa. Bardzo wygodne łóżka, poduszki. Wszystko białe, świeże i pachnące. Już dawno tak dobrze nie spałam w hotelowym łóżku. Pokój przestronny, łazienka duża. Pachnące obłędnie kosmetyki. W pokoju bardzo ciepło. Bardzo smaczne śniadania, jest z czego wybrać, wszystko na bieżąco uzupełniane. Parking płatnych 70zł ale nam udało się znaleźć bezpłatne miejsce w pobliżu. Polecam ten hotel.”
“Świetne miejsce z super atmosfera miła obsługa piękne miejsce polecam serdecznie.”
“Data wizyty: 15.07.2022 - 17.07.2022 Przyjemne tanie miejsce na nocleg w sezonie. Cisza i spokój zarówno w nocy jak i w dzień. Blisko centrum handlowe gdzie można zrobić zakupy spożywcze. Przystanek autobusowy niedaleko terenu hotelu, a tramwajowy jest oddalony o parę minut spacerem. Bardzo miła i pomocna obsługa. W każdym z 4 budynków z pokojami dostępna jest kuchnia w której można sobie coś ugotować. Pokoje są czyste i zadbane. Jedynym minusem był ułamany uchwyt pod prysznicem. Cena jak za oferowaną jakość i lokalizację w sezonie bardzo dobra. Jeśli komuś nie zależy na luksusach, ale na noclegu w spokojnym miejscu to szczerze polecam.”
“Pomimo kilku niekorzystnych opinii o hotelu, które przeczytałem, uważam, że Hampton by Hilton Warsaw Mokotów w pełni realizuje standard tej sieci hotelowej i zasługuje na najwyższe oceny pod wieloma względami. Pokoje są przestronne, komfortowe, czyste i optymalnie wyposażone. Jakość kosmetyków w łazience jest bardzo dobra, ręczniki zawsze świeże i mięsiste. Śniadania są bardzo różnorodne i z pewnością każdy znajdzie cos dla siebie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje ilość dodatków do herbaty, jakie są dostępne jesienią i zimą - super to robicie!”
“Apartament w którym nocowałam był czysty, przestronny i komfortowy. Świetna lokalizacja. W 100% spełnił moje oczekiwania! Dodatkowy plus za przemiłą obsługę :) Polecam!”
“Przez długi weekend miałem okazję przyjechać do tego hotelu z polecenia znajomych. Mój pobyt był świetny najlepiej wspominam śniadania i zawsze uśmiechniętą panią Klaudię. Która z uśmiechem witała wszystkich gości na śniadaniach była bardzo pomocna i czuć od niej profesionalizm pozytywna robi tam świetna atmosferę. Pokoje dosyć przeciętne. Śniadania oceniam jako największy atut tego hotelu zaraz po lokalizacji napewno tutaj wrócę i polecę ten hotel znajomym.”
“Wyjątkowy, butikowy hotel, który mieści się w zrewitalizowanej kamienicy na warszawskiej Pradze. Bardzo dobra lokalizacja, w odległości 200m od stacji metra Szwedzka, 30min. spacerem od Dworca Wschodniego, w pobliżu autobus i tramwaj. Cisza i spokój. Nieduży, z klimatem - fajne, nieszablonowe pokoje i elementy wyposażenia. Oryginalny charakter miejsca podkreśla wyeksponowana czerwona cegła i industrialna zabudowa patio. Bardzo miła obsługa, czysty pokój, duża łazienka, obfite i dobre śniadania. Jak będę ponownie w Warszawie, to na pewno skorzystam! Polecam”
“Super miejscówka, wszędzie blisko; bardzo czysty i gustownie urządzony pokój; wrócę na pewno!”
“Bardzo sympatyczny hotel. Łóżka wygodne, pokoje czyste, śniadania urozmaicone i smaczne. Jeżeli ktoś lubi aktywność to czeka siłownia i sauny oraz jacuzzi (niestety dodatkowa opłata). Z miejscami parkingowymi nie ma problemu - hotel ma ich bardzo dużo.”
“Hotel wyjątkowy pod wieloma względami. Pokoje przestronne i pięknie urządzone. Dziękuję Pani Karolinie za profesjonalną obsługę i opiekę. Śniadania wyborne za sprawą Pani Nadii.”
“Bardzo ciekawy hotel urządzony w stylu starej Warszawy. W pokoju można się poczuć jakby się cofnęło w czasie. Pokój posiadał wszelkie udogodnienia potrzebne w trakcie podróży. Wygodne łóżko, przyjemna pościel. W łazience ciepła podłoga. Miła, pomocna obsługa. Bardzo dobra lokalizacja. Hotel nie posiada parkingu, jednak na szczęście udało nam się znaleźć miejsce w pobliżu.”
“Zatrzymałem się w tym hotelu podczas wizyty w Warszawie i naprawdę jestem bardzo zadowolony. Lokalizacja świetna – w samym centrum miasta, można pieszo dojść do wielu atrakcji, a mimo to w pokoju było cicho i spokojnie.Obsługa bardzo miła i pomocna, zameldowanie przebiegło szybko i bezproblemowo. Pokój czysty, wygodny i dobrze wyposażony. Łóżko bardzo komfortowe, a łazienka zadbana i pachnąca czystością.Śniadania smaczne i urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Atmosfera w hotelu przyjazna i sprawia, że człowiek od razu czuje się mile widziany. Zdecydowanie polecam ten hotel wszystkim, którzy szukają wygodnego noclegu w sercu Warszawy!”
“Niezwykłe miejsce z designerską duszą i Bio sercem w pięknych wnętrzach gdzie każdy element jest przemyślany a śniadanko zdrowe i kolorowe obsługa przemiła polecam!”
“Najlepszy basen w Warszawie, czysto, dużo ratowników i mimo tłumów dużo miejsca w głównym basenie, dużo atrakcji dla dzieci, wart swojej ceny.”
“Chciałam bardzo podziękować za miłe przyjęcie w dniu 17.04. Pani, która mnie przyjeła przemiła:) Pokoik miły, przytulny i czysty:) Kuchnia w pełni wyposażona z dostępem do herbaty i kawy a nawet mleczka:) Wspaniały kontakt telefoniczny z przemiłym panem:) Ceny bardzo przystępne. Gorąco polecam noclegi w willi Ewa :)”
“Apartamenty bardzo eleganckie, przepiękny wystrój, czysto. Bardzo dobre położenie, niczego nie brakuje. Panuje bardzo przyjemna atmosfera. Kontakt z wynajmującym był szybki, skuteczny, przyjemny i rzetelny. Bardzo polecam :)”
“Spędziłam z dziećmi w tym miejscu 3 dni i 3 noce. Mogę polecić każdemu kto che wypocząć z dala od codzienności. Przesympatyczna obsługa, czyściutko i elegancko. Serdeczne podziękowania dla Pana Mariusza , ktory oprócz standardowej fachowej obsługi podzielił się wiedzą historyczną . Dziękuję i polecam .”
“Rewelacja! Polecam każdemu! Czyściutkie pokoje, łazienka jedna na 3 pokoje. Są ręczniki, gel, vanity bag z wacikami, szczotka do zębów. Wchodzimy na kod, pokój z kluczykiem już na nas czeka. Żabka tuż obok, parę metrów dalej Lidl i Biedronka. Postój taksówek pod nosem, można zamówić na konkretną godzinę na lotnisko w nocy. Kurs w nocy 50zl. Bezproblemowo, sprawnie, mega czysto. Jest czajnik bezprzewodowy, kawka, herbatka.”
“Miałem przyjemność uczestniczyć w Dance Fieście, w hotelu Warszawianka i muszę powiedzieć, że było to niesamowite doświadczenie! Hotel sam w sobie jest pięknie położony, co dodaje mu wyjątkowego uroku. Organizacja wydarzenia była na najwyższym poziomie – wszystko przebiegało sprawnie, a atmosfera była pełna energii i pozytywnego ducha. Sale taneczne były przestronne, dobrze wyposażone i zapewniały komfort. Personel hotelu był niezwykle uprzejmy i pomocny, dbając o każdy szczegół, co sprawiło, że czuliśmy się naprawdę dobrze zaopiekowani. Dodatkowo, oferta gastronomiczna i zaplecze relaksacyjne hotelu pozwoliły na pełne korzystanie z pobytu. Gorąco polecam Warszawiankę wszystkim miłośnikom tańca i dobrej zabawy – to miejsce, które z pewnością pozostanie w mojej pamięci jako wyjątkowe i inspirujące! Krzy Tom”
“Piękne miejsce, z cudowną atmosferą. Właściciele cudowni i pomocni. Z całego serca polecam to miejsce.”
“Spoko opcja na zakwaterowanie pracowników. Przyjaźni, pomocni i mili właściciele.”
“Pobyt w hotelu poraz kolejny, zameldowanie po 11 super , szkoda że hotel jest bez śniadan ( które wycofali ). Po skończeniu doby o 10 mogliśmy zostac w pokoju godzinkę dłużej za to dziękujemy ❤️❤️”
“Bardzo ciekawy występ artystyczny”
“Bardzo czysto i ładnie. Zadbany obiekt. Wszystko co niezbędne w pokoju. Trochę głośno w nocy (słychać tramwaje i samoloty) ale nam to nie przeszkadzało. Przystępny cenowo. Blisko lotniska i parkingów lotniskowych. Było sporo wolnych miejsc na parkingu przed hotelem. Polecam”