Przegląd katalogu
- 218 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 218 wyników
Przeglądaj baseny do pływania w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 218 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 94,462 opinii i ocen.
“Zawsze mokro jak człowiek tu przychodzi Jest uśmiech Jest radość Jest życzliwa obsługa Bardzo dziękujemy Do zobaczenia następnym razem Z poważaniem Michał Wąsowicz”
“Pierwszy raz od dawna byłem na basenie, choć planowałem zaczac chodzic dla poprawy zdrowia. Co do toru nie musialem czekać dosyć długo aż sie jakiś tor zwolni, ale widać że ten basen jest wybierany przez wielu. Na miejsce w jacuzzi też czasem trzeba poczekać ale się doczeka. Fajnie tez bylo znów zjechać na zjeżdżalni. Bicz wodny zrobil mi masaż barków na jaki czekałem. Prysznice w szatni z wodą nie za ciepłą ani nie za zimną. Slabe sa tylko suszarki tutaj gdyż potrzeba czasu na wysuszenie się ze wzgledu na slaby nawiew. Partenrka mowi ze moglaby by być cieplejsza woda w basenach choc mi nie przeszkadzała wcale, mniej wody mogło by być w brodziku na zjeżdżalni ale ogolnie jej sie podobało, nawet to że nie jest tak oblegany basen jak np. na Warszawiance. Polecam dla aktywnego jak i nie aktywnego odpoczynku.”
“Miejsce bardzo przyjazne dla klientów. Zwłaszcza w porównaniu z niektórymi warszawskimi plywalniami na których klient jest intruzem. Dobre ceny. Czysto. Ciekawa architektura”
“Wszystko super, podgrzewana woda, trzy baseny - jeden pełnowymiarowy i dwa dla dzieci (brodzik i drugi dla trochę wiekszych dzieci). Parking na miejscu. Przydałaby się tylko większa szatnia rodzinna.”
“Pechowe sytuacje zdarzają mi się częściej niż innym, a to zatrzasnę kluczyk w szafce, a to w ostatniej chwili się zorientuję, że mam niekompletny strój na basen... ale jedna z pań w recepcji uratowała mnie kilka razy, wykazując się anielską cierpliwością i życzliwością. Cudowna osoba. Życzę Pani wszystkiego, co najlepsze w życiu”
“Basne idealny na wypady rodzinne, jest wszystko czego potrzebują dzieciaki. Woda czysta w idealnej temperaturze, ratownicy bardzo pomocni i kulturalni. Dużym minusem jest postawa pracowników recepcji, ktore z pojęciem kultury mialy niewielką styczność, niemniej w przedmiotowym traktowaniu ludzi są wyszkolone na 5+. Nie będę za to ujmować gwiazedek w ocenie licząc, że ktoś jednak czyta opinie Klientów i zreflektuje Szanowne Panie do przymnajmniej minimum bycia miłym dla rodzin z dziećmi, jak rowniez dla pozostalych Klientów. Jednak ten obiekt został stworzyony z myślą o ludziach w zwiazku z tym milo byłoby nie mieć poczucia że moja osoba przekszkadza komuś kto jest wynagrazany za przyjecie Klientów Obiektu.”
“Bardzo ładne, zadbane sauny. Widać, że musiały być niedawno wyremontowane. Do wyboru są dwie małe sauny suche, jedna infrared oraz parowa.”
“Dzień dobry. Bardzo dziękuję w imieniu mojego syna Kamila i moim za wieloletnią pomoc i bezpieczeństwo wszystkim pracownikom w szczególności Panom ratownikom i Paniom ratowniczkom wopr oraz Paniom kasjerkom, gdy tylko jesteśmy na basenie. Przychodzimy stale systematycznie. Nie ma innego miejsca dla nas w Warszawie gdzie można bezpiecznie poćwiczyć, gdzie można bezpiecznie pływać i zrelaksować się. Każdy czas spędzony na basenie to czas dla nas nieoceniony.”
“Byłam po raz pierwszy jednak wrażenie pozytywne. Dużo miejsca, miła Pani która wszystko wytłumaczyła, czysto, można użyć Multisport ,ciepły prysznic który się reguluje, niema tłumu ludzi (byłam przed świętami, może dlatego). Jedynie co było małym minusem - trochę zimno w przejściu między basenem a szatnią damską, ale na zewnątrz też było bardzo zimno -6.”
“Absolutnie najlepsza szkoła pływania w tym kraju. Moja córka zaczęła zajęcia w wieku 2 lat, obecnie ma 6 i pływa tak rewelacyjnie, że aż przyjemnie się patrzy na nią. Podejście do dzieci zasługuje na więcej niż 5 gwiazdek! Polecamy z całego serca naszą trenerkę Wiktorię ❤️”
“Bylam pierwszy raz i trafiła w ten termin kiedy było mało ludzi. To super. Spodobało mi się: wygodne szatnie i prysznice. Minimalne możliwe być 45 min, też można kupić 75 min i bezlemit. Brałam 75 min cena 25 zł. Tego czasu mi wystarczyło i na basen i jacuzzi. Ja byłam o 12.15. Sauna pracuje od 15.00. Potrzebuję mieć czapku to obowiązków. Ale kto nie ma to możliwe kupić przy garderobie koszt 18 zł., czy zapytajcie trenerów przy basenie, na stole są czapki, które można brać do użytku i późnej wrócić, ale musisz zrozumieć, że nie zawsze mogą tam być :)”
“Obiekt odwiedzany przeze mnie podczas zawodów gimastycznych. Hala ładna, brak obiekcji. Od razu w ramach jednego budynku jest kryta pływalnia. Przyjemny basen, miła obsługa, ciepła woda w basenie, trening zrobiony. Była sobota i nieco zdziwienie, że tyle szkół czy nauk pływania i dopiero od 12:30 dwa wolne tory a na nich tylko po jednej osobie więc trening zaliczony. Polecam.”
“Uwielbiam ten basen. Jest obok mojego domu i kiedy mam możliwość, to przychodzę. Trzeba sprawdzać czy są zajęte tory dla szkół i innych zajęć, ale zawsze można znaleźć odpowiedni czas dla siebie. Żeby sprawdzić wystarczy zajrzeć na stronę internetową, mają tam wszystko co jest potrzebne. Mam szczęście i często pływam sama na torze. I mam ciekawostkę: Aby mieć gorącą wodę pod prysznicem, trzeba włączyć wodę w prysznicu obok ;) Niewite dziewczyny, zawsze pomogą, z uśmiechem i dobrą energią, można porozmawiać o wszystkim i poczuć się jak u siebie. Bardzo dziękuję.”
“Świetny trener! Zna się na rzeczy!”
“Moja córka kilka lat uczestniczyła w zajęciach pływania z Wikaro. Bardzo polecam tą szkołę. Dyrektor i trenerzy są mili, profesjonalni i zawsze gotowi znaleść rozwiązanie dla każdego problemu.”
“Super obsługa firmy i wspaniała Trenerka . Moja córka dzięki Pani Mirelli w pierwszym roku nauczyła się pływać , w drugim roku szlifowanie i weryfikacji stylów które najbardziej lubi , w trzecim pierwsze zawody :) Dziękujemy i polecamy serdecznie”
“Uczęszczam od dłuższego czasu na zajęcia dla niemowlaków odkąd córka skończyła 4 miesiące. Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Pani Aniela jest bardzo profesjonalna i łapie bardzo fajny kontakt z dziećmi. Polecam.”
“Polecam. Moje dzieci w końcu umieją pływać :))”
“Dobrze zorganizowane i usystematyzowane treningi, pro podejście i organizacja, polecam tym którzy chcą rozpocząć i/lub kontynuować przygodę z pływaniem.”
“Bardzo dobra szkoła z grafikiem elektronicznym. Dzieciaki robią szybkie postępy w pływaniu.”
“Serdecznie polecam tą firmę! Profesjonalne, uczciwe oraz rzetelne podejście do klienta. Kadra wyspecjalizowana, uprzejma oraz pomocna. Łatwy kontakt a każde zgłoszenie problemu rozwiązywane jest niemalże błyskawicznie, tego samego dnia. Korzyatamy z ich usług systematycznie od roku i jesteśmy bardzo zadowoleni.”
“Polecam tę szkołę pływania. Instruktorzy mają indywidualne podejście do każdego ucznia, dobrze tłumaczą, są cierpliwi i empatyczni. Na zajęciach wykorzystywane są różne akcesoria, które pomagają w nauce i sprawiają, że lekcje są ciekawsze.”
“Wybrałam pana Filipa, na lekcje dla córki bo widziałam jak pracuje z dziećmi:) Córka trafiła na zajęcia z ogromnym lękiem po lekcjach pływania w szkole. W bardzo krótkim czasie widoczna była zmiana a basen znowu zaczął sprawiać jej frajdę. Jak trzeba było to pan Filip był w wodzie z córką, wspierał ją, stawiał wyzwania możliwe dla niej do realizacji i niezrażony motywował ją, gdy widać było przełamywanie lęków. Fajne jest to, że pan Filip rozmawia z dziećmi, słucha ich, zaciekawia się nimi, ma wielkie poczucie humoru czym rozładowuje niejedno napięcie. Zajęcia z nim przebiegają w świetnej atmosferze, a jednoczenie widać dużo profesjonalizmu i wiedzy w jego pracy a efekty lekcji z nim widać gołym okiem:) bardzo jesteśmy zadowoleni i wdzięczni za możliwość korzystania z nauki pływania w swimmotion :)”
“Najlepsza aktywność fizyczna z najlepszymi trenerami od Warszawy do Elbląga, pełen profesjonalizm”
“Bardzo dobra atmosfera, córka szybko nauczyła sie pływać i polubiła zabawy w wodzie.”
“Z przyjemnoscia wystawiam Grzegorzowi 5 gwiazdlowa opinię. Co prawda skorzystałem tylko z 1 lekcji, gdyż nieźle pływam, dała mi ona sporo, Grzegorz wychwycil to co najważniejsze do skorygowania w technice i zaproponował dołączenie do klubu. Choć się nie zdecydowałem bardzo polecam, kilkukrotnie z przyjemnością później rozmawiałem z Grzegorzem to pasjonat pływania, nurkowania, surfowania, pozdrowienia :)”
“Cześć, jako mama 13 miesięcznej Lili, która dzięki Academy Hasten pokochała wodę - serdecznie polecam zajęcia na Bemowie, świetne podejście i przemiła atmosfera sprawia, że niemowlaki czują się w wodzie jak ryby w wodzie, pozdrawiam!”
“To najlepsza szkoła pływania w Warszawie i oto dlaczego: 1. Sztab trenerski z Sebastianem Karasiem na czele to marka, która nie potrzebuje reklamy – jego liczne rekordy mówią same za siebie. Miło mieć świadomość, że trenujesz u ludzi, którzy tak wiele osiągnęli w sporcie i chcą podzielić się tą wiedzą właśnie z Tobą. 2. Profesjonalna analiza wideo aktualnej techniki pływania oraz konkretnych kroków jej poprawy. 3. Każdy, kto przychodzi na treningi, staje się częścią jednej wielkiej rodziny, jakkolwiek górnolotnie by to nie brzmiało. Masz wokół siebie mnóstwo znajomych z iskrami w oczach, którzy kochają życie, stawiają ambitne cele i pomagają Ci realizować Twoje. 4. Sztab trenerski cieszy się z każdego Twojego osiągnięcia razem z Tobą, a do tego organizuje świetne obozy, podczas których nie tylko robisz postępy w pływaniu, ale dzięki zmianie otoczenia także mentalnie ładujesz baterie.”