Przegląd katalogu
- 45 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 45 wyników
Przeglądaj baseny do pływania w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 45 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 16,945 opinii i ocen.
“Może nie jest jednym z najnowszych ale jest jednym z lepszych fajna woda dobra temperatura przychodzimy czasem na wf naprawdę warty”
“Bardzo dobry basen sportowy oraz basen mniejszy dla nauki pływania z cieplejszą wodą czysta i przejrzyta, T°C blisko 26. Jakuzzi też, a sauna w przystępnej cenie. Szafki zamykane elektronicznie, dobra obsługa, a zniżki przewidziane dla niektórych kategorii obywateli są też. Polecam! Zespół Krytych Pływalni w Krośnie jest pod dobrym zarządzaniem!”
“Bardzo dobry basen sportowy oraz basen mniejszy dla nauki pływania z cieplejszą wodą czysta i przejrzyta, T°C blisko 26. Jakuzzi też, a sauna w przystępnej cenie. Szafki zamykane elektronicznie, dobra obsługa, a zniżki przewidziane dla niektórych kategorii obywateli są też. Polecam! Zespół Krytych Pływalni w Krośnie jest pod dobrym zarządzaniem!”
“Super pływalnia, świetna sauna, zawsze porządnie rozgrzana, nastrojowa muzyka i cytrusowy zapach w łaźni robi klimat do tego inhalacje solne, super sprawa. Mam nadzieję, że obiekt będzie na bieżąco serwisowany bo w basenie rodzinnym widać coraz więcej ubytków, co powinno być robione na bieżąco.”
“Jestem z Rzeszowa i jeżdżę tu co weekend co niedzielę jak dla mnie to chyba najlepsze w okolicy basen cisza spokój nie ma nawału ludzi”
“Odpowiednia temperatura wody, wszystko co potrzebne do dyspozycji. Miło i przyjemnie tutaj popływać. I tak jak dwa lata temu, tak i teraz woda krystaliczna widoczność pod wodą super :)”
“Wszystko jest ok tylko brakuje uchwytów w brodziku przy silnym strumieniu co skutkuje odpychaniem przez ciśnienie:-D”
“Super miejsce chodzę na aerobik. Polecam”
“Chodzę tu od lat i zawsze wychodzę zadowolony! Basen jest czysty, woda ma idealną temperaturę, a obsługa jest przemiła i zawsze pomocna. Szatnie i prysznice utrzymane w doskonałym porządku, wszystko działa jak należy. Widać, że personel naprawdę dba o odwiedzających. Atmosfera spokojna, idealna zarówno do treningu, jak i relaksu po pracy. Ceny są przystępne, a miejsce nowoczesne i zadbane. Zdecydowanie polecam każdemu!”
“Bardzo dobry, czysty i chyba stosunkowo nowy zewnętrzny basen. Duża powierzchnia do wypoczynku, zadbane trawniki, bezpłatne leżaki, 4 baseny w tym dwa dla dzieci małych, 2 duze zjeżdzalnie i tory do pływania. Do tego mała gastronomia a nawet punkt z akcesoriami do pływania.”
“Byliśmy kiedyś tutaj wpaść tak okazyjnie, basen był jeszcze przed remontem i wyglądał jak wyglądał, ale po remoncie po prostu czapki z głów! Basen wygląda jak taki "a la olimpijski", widać, że cały zarząd jak i ekipa remontowa włożyła całe serce, aby basen wyglądał nowocześnie, i to się im udało. Polecam.”
“Super. Syn chodzi na sekcję pływania. Godziny odpowiednie, koszt akceptowalny, trener bardzo spoko. Jest ok. Mogę nawet polecić. Jedyny minus, że rodzice muszą gotować się na widowni. A tak to spoko. Dziecko zadowolone. Jeden minus: Sokół nie ma zajęć na wakacjach. Trzeba szukać we własnym zakresie instruktora.”
“Wspaniała pływalnia, przemiła obsługa która tworzy naprawdę rodzinną atmosferę i świetni instruktorzy. Woda w basenie jest jedna z cieplejszych w Rzeszowie. Ratownicy naprawdę życzliwi, pomocni i cały czas czuwają nad bezpieczeństwem. A instruktorzy to prawdziwi pasjonaci pływania :) genialne osoby! Polecam :)”
“Genialne podejście do klienta. Pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie !”
“Lekcje nauki pływania są ok. Córka zadowolona. Pozatym jest czysto i Pani z obsługi bardzo miła”
“Najlepsza instruktorka, świetne podejscie do dzieci i rodziców, mnóstwo kreatywnej zabawy, syn był zachwycony całą masą zabawek. Z czystym sumieniem polecam!”
“Super miejsce, może basen zatłoczony i mały ale dużo miejsca do leżenia i rekreacji. Boisko do siatkówki plażowej na duży plus. Wolę ten basen niż na ROSIR Rzeszów gdzie brak miejsc do parkowania a ludzi dzikie tłumy.”
“Miejsce mnie zadziwiło. Niejedno duże miasto nie ma tak rozbudowanej infrastruktury jeśli chodzi o sport, turystykę czy rekraację. Ludzie bardzo mili i uczynni. Jest barek, basen, boiska, i wypożyczalnia kajaków. Rzut beretem do Biedry i do rzeki gdzie też jest wiata i miejsce na ognisko. Świetnie zorganizowane i zadbane miejsce. No i dziękuję w imieniu naszej grupki kajakarzy za miło spędzony czas w tym miejscu. Gorąco polecam.”
“Bardzo dobre miejsce dla rodzin. I dzieci, i dorośli spędzą tu miło czas. Do wyboru baseny na zewnątrz i w środku. Można popływać, zrelaksować się w jacuzzi. W ogóle cały obiekt sportowy wart polecenia. Podoba mi się, że płacę po wyjściu z obiektu a nie przed.”
“Z końcem sierpnia odbyło się tu nasze wesele. Było po prostu wyśmienicie! Menedżer Pan Michał był zawsze bardzo miły i pomocny. Potrafił też dobrze doradzić oraz miał wszystko pod kontrolą w trakcie wesela. Wszystkie koszty były jasno przedstawione i nie było żadnych kruczków. Nie potrafimy wyobrazić sobie lepszej osoby, która miałaby koordynować przebieg wesela. Menu różnorodne i bardzo smaczne. Żałujemy, że tak dużo się działo w trakcie wesela, że nie udało nam się wielu potraw spróbować. Z relacji gości wiemy jednak, że dania były pyszne! Wesele odbyło się w Bursztynowej sali. Z początku nie byliśmy do końca przekonani do wystroju - wydawał się “ciężki” przez bursztynowe barwy, ale z białymi nakryciami stołów i biało/zielonymi dekoracjami kwiatowymi wszystko wyglądało elegancko i dostojnie. Bardzo spodobał nam się efekt końcowy. Duży plusem patio tuż obok. Co do hotelu, to dużo miejsc noclegowych i duży parking. Jak jest sporo osób przyjezdnych, to duży plus. Bardzo elegancka recepcja. Robi wrażenie jak się wchodzi do środka. W trakcie wesela mieliśmy tam mini sesję zdjęciową i zdjęcia wyszły klimatycznie. Podsumowując - jesteśmy zachwyceni. Nie wyobrażaliśmy sobie, że może być aż tak dobra zabawa. Duży w tym udział Pana Michała i odpowiednich warunków, które zapewnił hotel. Serdecznie polecamy. Chcielibyśmy jeszcze kiedyś wziąć udział w roli gościa na weselu w tym hotelu.”
“Wrażenie bardzo dobre. Basen zadbany. Akurat siedzieliśmy na trybunach na igrzyskach europejskich - dużo miejsca, swobodnie można przejść obok innych osób. Ze względu na rodzaj zawodów (skoki do wody) na basenie gorąco i duszno - trzeba się odpowiednio na cebulkę ubrać.”
“Piękne jezioro, duże stanowisko lilii wodnych, liczna populacja zaskrońców niestety czasem atakowana przez gówniarzerię, ogromna ilość skarłowaciałych karasi, choć zdarzają się sztuki ponad 30 cm., także liny, niestety jezioro i teren wokół bardzo zaśmiecone, sprzątajcie po sobie.”
“Bardzo dobry basen dla dzieci i drugi dla nieco większych, zjeżdżalnia rura, sauna wszystko w porządku.”
“Super !! Dużo miejsca,czysto,jest gdzie pływać. Duży parking. Można zjeść. Polecam”