W porządku. Basen współpracuje ze szkołami to niech nikt się nie dziwi że jest obłożenie. Można przyjść w godzinach kiedy na torach są po 2 osoby, sprawdzajcie grafiki. Basen bez rozpraszaczy do popływania! Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Magnuszewski ★★★★★
-
Przemek P. ★★☆☆☆
Pływalnia kameralna, czysta, dwa baseny. Dlatego nie jedna gwiazdka. Komentarz piszę pod wpływem chwili .. Pani szatniarka zaczęła mi grzebać w torbie gdzie były trzy rzeczy: buty, klapki i bluza. Klapki jej się nie spodobały „bo będę zaraz musiała podawać z powrotem” Update 28.11.2025 - jak w szatni są panowie to nie ma problemów, dziś trafiłem na tę samą panią szatniarkę - dziś problemem była bluza, która wg w/w pani nie jest „okryciem wierzchnim”. (??) Po negocjacjach udało się w drodze wyjątku powiesić na wieszaku …
-
Piotr Z ★☆☆☆☆
16:30 w piątek, na 6 torów, 5 zajętych przez nauki pływania i zajęcia dla dzieci. Na pozostałym jednym 8 osób plus dwoje dzieci pływających pod prąd na polecenie pseudo trenera. Wspaniała przygoda we wspaniałej cenie.
-
Magdalena Gajewska ★★★★☆
Siłownia z kiepską wentylacją. Mała. Kameralna. Można by ją dokładniej sprzątać - kurz w maszynach, ale na siennickiej na przykład jest dużo gorzej w tym zakresie. Dostępność dużej ilości fajnego sprzętu. Także salka. Na basenie czysto, ale odwieczne tłumy, więc trzeba rozważnie wybierać godziny. Ta kwestia też się tyczy parkingu - jest to dramat. Znikoma liczba miejsc na parkingu i w okolicy.
-
Dr Wąsowicz “Dr Wąsowicz Vet Dentist” #nieludzkistomatolog ★★★★★
Zawsze mokro jak człowiek tu przychodzi Jest uśmiech Jest radość Jest życzliwa obsługa Bardzo dziękujemy Do zobaczenia następnym razem Z poważaniem Michał Wąsowicz
-
Michal Maurycy Mazurkiewicz ★★★★☆
Tylko basen, żadnych innych atrakcji. Niezbyt tłoczno. Szatnie mało wygodne z oldschoolowym systemem kluczykowym
-
Jan Dziewulski ★★★★★
Basen dla specyficznej grupy klientów. Dla mnie ogromnym plusem są ludzie, którzy tutaj przychodzą, co spowodowane jest jak przypuszczam brakiem sauny, czy też strefy relaksu. ( Jest basen dla dzieci ) W każdym razie, względnie osoby, które przychodzą, przychodzą popływać, trenować. Natomiast problemem są grafik w godzinach porannych oraz kluczyki do szafek, które latają wokoło ręki. Co mam na myśli? U konkurencji przez przytoczone udogodnienia, baseny przyciągają osoby (tłumy) zalegające (utrudniające znacznie pływanie), nie mówię, że to źle, natomiast jeśli ktoś chce pływać szybciej, to wtedy jeśli chodzi o okoliczne baseny, wybrałbym Szuwarek. Kończąc, pracownicy bardzo sympatyczni i mili.
-
Edwin S ★★★★☆
Basen po remoncie bez żadnych atrakcji, zwykła pływalnia. Po za tym wszystko się zgadza. Obsługa mogłaby być nieco milsza przecież to nie praca przymusowa, zawsze można zmienić.
-
Maciej Barej ★★★★★
Dobre miejsce dla osób nie lubiących tłumów. Polecam wybrać się w godzinach po 19, jest naprawdę w porządku. Czysto, spokojnie. Mozna używać kartę multisport.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pływalnia Szuwarek?
Pływalnia Szuwarek znajduje się przy Biłgorajska 2, Praga-Południe, 04-303 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pływalnia Szuwarek?
Można skontaktować się z Pływalnia Szuwarek pod numerem +48 222 776 006
Jak można dotrzeć do Pływalnia Szuwarek?
Do Pływalnia Szuwarek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku