Opinie

  1. Michał Magnuszewski ★★★★★

    W porządku. Basen współpracuje ze szkołami to niech nikt się nie dziwi że jest obłożenie. Można przyjść w godzinach kiedy na torach są po 2 osoby, sprawdzajcie grafiki. Basen bez rozpraszaczy do popływania! Polecam

  2. Przemek P. ★★☆☆☆

    Pływalnia kameralna, czysta, dwa baseny. Dlatego nie jedna gwiazdka. Komentarz piszę pod wpływem chwili .. Pani szatniarka zaczęła mi grzebać w torbie gdzie były trzy rzeczy: buty, klapki i bluza. Klapki jej się nie spodobały „bo będę zaraz musiała podawać z powrotem” Update 28.11.2025 - jak w szatni są panowie to nie ma problemów, dziś trafiłem na tę samą panią szatniarkę - dziś problemem była bluza, która wg w/w pani nie jest „okryciem wierzchnim”. (??) Po negocjacjach udało się w drodze wyjątku powiesić na wieszaku …

  3. Piotr Z ★☆☆☆☆

    16:30 w piątek, na 6 torów, 5 zajętych przez nauki pływania i zajęcia dla dzieci. Na pozostałym jednym 8 osób plus dwoje dzieci pływających pod prąd na polecenie pseudo trenera. Wspaniała przygoda we wspaniałej cenie.

  1. Magdalena Gajewska ★★★★☆

    Siłownia z kiepską wentylacją. Mała. Kameralna. Można by ją dokładniej sprzątać - kurz w maszynach, ale na siennickiej na przykład jest dużo gorzej w tym zakresie. Dostępność dużej ilości fajnego sprzętu. Także salka. Na basenie czysto, ale odwieczne tłumy, więc trzeba rozważnie wybierać godziny. Ta kwestia też się tyczy parkingu - jest to dramat. Znikoma liczba miejsc na parkingu i w okolicy.

  2. Dr Wąsowicz “Dr Wąsowicz Vet Dentist” #nieludzkistomatolog ★★★★★

    Zawsze mokro jak człowiek tu przychodzi Jest uśmiech Jest radość Jest życzliwa obsługa Bardzo dziękujemy Do zobaczenia następnym razem Z poważaniem Michał Wąsowicz

  3. Michal Maurycy Mazurkiewicz ★★★★☆

    Tylko basen, żadnych innych atrakcji. Niezbyt tłoczno. Szatnie mało wygodne z oldschoolowym systemem kluczykowym

  1. Jan Dziewulski ★★★★★

    Basen dla specyficznej grupy klientów. Dla mnie ogromnym plusem są ludzie, którzy tutaj przychodzą, co spowodowane jest jak przypuszczam brakiem sauny, czy też strefy relaksu. ( Jest basen dla dzieci ) W każdym razie, względnie osoby, które przychodzą, przychodzą popływać, trenować. Natomiast problemem są grafik w godzinach porannych oraz kluczyki do szafek, które latają wokoło ręki. Co mam na myśli? U konkurencji przez przytoczone udogodnienia, baseny przyciągają osoby (tłumy) zalegające (utrudniające znacznie pływanie), nie mówię, że to źle, natomiast jeśli ktoś chce pływać szybciej, to wtedy jeśli chodzi o okoliczne baseny, wybrałbym Szuwarek. Kończąc, pracownicy bardzo sympatyczni i mili.

  2. Edwin S ★★★★☆

    Basen po remoncie bez żadnych atrakcji, zwykła pływalnia. Po za tym wszystko się zgadza. Obsługa mogłaby być nieco milsza przecież to nie praca przymusowa, zawsze można zmienić.

  3. Maciej Barej ★★★★★

    Dobre miejsce dla osób nie lubiących tłumów. Polecam wybrać się w godzinach po 19, jest naprawdę w porządku. Czysto, spokojnie. Mozna używać kartę multisport.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pływalnia Szuwarek?

Pływalnia Szuwarek znajduje się przy Biłgorajska 2, Praga-Południe, 04-303 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pływalnia Szuwarek?

Można skontaktować się z Pływalnia Szuwarek pod numerem +48 222 776 006

Jak można dotrzeć do Pływalnia Szuwarek?

Do Pływalnia Szuwarek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements