Opinie

  1. Dominik Piechocinski ★★★★☆

    Jeden główny basen także dla starszych dzieci i dorosłych lub z dzieci z pływakami. Przebieralnie bez kabin na przebranie

  2. Piotr Sm ★★☆☆☆

    Woda w basenie czysta ale strasznie zimna , dzieci wychodzą z wody zmarznięte, drugi raz wszedłem sprawdzić czy coś się w tej kwestii zmieniło, niestety nie i odechciało mi się pływać.

  3. Piotr Dąbrowski ★☆☆☆☆

    Basen jest bardzo przyjemny, ale obsługa to jest jakaś pomyłka. Pierwszy raz spotkałem się z taką obsługą na basenie. Zamiast wytłumaczyć zasady i wykazać się odrobiną uprzejmości, pomocy ( byłem z dzieckiem pierwszy raz) to otrzymałem od Pani w kasie/recepcji rzucanie kłód pod nogi i arogancję. Jeżeli ktoś nie ma kultury, empatii, ale też podstawy logicznego myślenie powinien pomyśleć o innej pracy, takiej w której nie ma kontaktu z ludźmi. Apeluje do dyrekcji tego obiektu o przynajmniej minimalną weryfikację pracowników w tym zakresie.

  1. Piotrek ★★★☆☆

    W poniedziałek o 20 na 6 torów 5 zajętych przez grupy i naukę pływania. Na ostatnim torze 4-5 osób. Karta warszawiaka honorowana tylko w wybranych dniach i godzinach. Poza tym basen w porządku jak za 16zl/h.

  2. Tetyana Marchuk ★★★★★

    Byłam po raz pierwszy jednak wrażenie pozytywne. Dużo miejsca, miła Pani która wszystko wytłumaczyła, czysto, można użyć Multisport ,ciepły prysznic który się reguluje, niema tłumu ludzi (byłam przed świętami, może dlatego). Jedynie co było małym minusem - trochę zimno w przejściu między basenem a szatnią damską, ale na zewnątrz też było bardzo zimno -6.

  3. Radoslaw Przysowa ★★★★★

    Basen kameralny bez dodatkowych atrakcji. Ale nie ma tłoku, czysto, tani wstęp i szafki z solidnym zamknięciem

  1. YourMrDoctor ★☆☆☆☆

    W tygodniu możliwość swobodnego wejścia graniczy z cudem. Od 6 rano do zamknięcia prawie wszystkie tory wiecznie zarezerwowane przez szkoły pływania, więc jeżeli ktoś chciałby po prostu przyjść popływać to najczęściej nie jest to możliwe.

  2. Łukasz Jaś ★★★☆☆

    Woda wydaje się być mocno chlorowana i dość zimna ja na basen szkolny. W szatni brak przebieralni, nie ma też szatni rodzinnej. Duży plus za cene

  3. maria awaria ★★★★☆

    Kameralny basen. Otwarta szatnia na kurtki i buty, po wejściu przez bramkę szatnia z zamykanymi szafkami. Suszarki do włosów jak na klasycznych basenach z poprzedniej epoki-dużo czasu zajmie wysuszenie włosów do sucha. Zimą wodą podgrzewana w basenie. Basen 3 tory, woda w najgłębszym miejscu 1,85m.

  1. Astaroth ZIP ★★★★☆

    Skromny basen ale co dla mnie najważniejsze nie ma tłumów, do których przyzwyczaiły mnie inne pływalnie, wieczorem jak skończą szkółki można mieć cały tor dla siebie. Raczej czysto, miła Pani wydająca opaski. Jak ktoś chce po prostu popływać to miejsce będzie idealne.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Basen Gubinowska - Centrum Sportu Wilanów?

Basen Gubinowska - Centrum Sportu Wilanów znajduje się przy Gubinowska 28, Wilanów, 02-956 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Basen Gubinowska - Centrum Sportu Wilanów?

Można skontaktować się z Basen Gubinowska - Centrum Sportu Wilanów pod numerem +48 539 572 419

Jak można dotrzeć do Basen Gubinowska - Centrum Sportu Wilanów?

Do Basen Gubinowska - Centrum Sportu Wilanów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements