Opinie

  1. Alicja ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, pyszne jedzenie- tatar z avikado nie do opisania!

  2. Marcin J ★★★★★

    Świetna restauracja, znakomite jedzenie, sympatyczna i profesjonalna obsługa. Cieszę się, że trafiłem tu i to całkiem.przez przypadek... polecam!

  3. Kamil Wiejak ★★★★★

    Podczas wieczornej kolacji wraz z żoną czuliśmy, że jesteśmy w odpowiednim miejscu. Bukiet smaków jaki zaserwowała nam kuchnia Enoteki był fantastycznym doświadczeniem. Każde danie zostało odpowiednio zaprezentowane przez kelnera co dodało pewnego animuszu. Obsługa zasługuje na ukłony, wzór który powienien być normą w takich miejscach. Do zobaczenia wkrótce.

  1. Zbyszek ★★★★☆

    Kolacja w tym miejscu to bardzo miłe doświadczenie z Fine Dinning Week. Obszerne menu i mnogość różnorodnych smaków . Wszystko bardzo ładnie i starannie podane. Same dania oceniam na 4. Mimo świeżych i bardzo dobrze przygotowanych składników, nie było w nich tego czegoś, aby do nich wracać. Dania bezpieczne, zachowawcze w smaku bez nuty szaleństwa. Obsługa bardzo uprzejma i dokładnie opowiadająca o szybkich potrawach.

  2. Oktawia Borkowska ★★★★☆

    Odwiedzałam to miejsce wielokrotnie i mam do niego ogromny sentyment. Ale muszę przyznać że ostatnia moja wizyta mocno mnie rozczarowała bo karta menu mocno się zmieniła (i fakt zawsze była ona tu sezonowa) ale teraz jakby kucharz się zmienił. Zawsze uważałam to miejsce za bardzo pyszne i chętnie do niego wracałam. Dodatkowo wystrój i spokój jaki tam panuje jest ogromnym plusem. I oczywiście lokalizacja czyli nowe miasto :) Muszę przyznać, że składniki dań świeże i wyszukane. Same porcje zawsze były duże i najadałam się często jednym daniem. Królik w śmietanie był tu wybitny :)

  3. veronika kulik ★☆☆☆☆

    Porażka. Kelner obsługujący nasz stolik mało tego ze zbyt mocno się wychylał i próbował pokazać swoje ego to jeszcze zapomniał o daniu głównym… czegoś takiego jeszcze nigdzie nie widziałam nawet w najprostszych Kafe . Prostak jednym słowem, który zamiast się skupić na jakości serwisu próbował komuś coś udowodnić tępością (pewnie mu się wydawało ostrością ) swojego umysłu . Jeżeli o konkretach to przytoczę nasz dialog - czy da się zrobić sok jabłkowy swiezowyciskany? -wszystko się da, tylko pytanie jak -dobrze to poprosimy soki swiezowyciskane :2 pomarańczowe i jabłkowy , danie główne i makaron dla dziecka oraz wodę niegazowana Wiec przynosi sok jabłkowy w butelce…. Mówię-ale proszę Pana, był zamówiony swiezowyciskany i Pan zapewnił ze wszystko się da zrobić -przepraszam, widocznie jednak nie wszystko. Dalej czekałam godzinę na swoje danie główne … po czym Pan podszedł i uświadomił ze zapomniał … kurtyna … brak słów i szok jak w ogóle ktoś taki może pracować jako kelner??? Zero uprzejmości, próba sarkazmu na każdym kroku. Co to było proszę wytłumaczyć? Na marginesie, po takim oblaniu wstyd by mi było nawet rachunek przynieść … Kelner i kelnerki stojące i gadają e o swoich ambitnych celach o otwarciu restauracji… kochani ogarnijcie się, Wy do pracy u kogoś się nie nadajecie nawet Nasz stolik był obstawiony pustymi szklankami po sokach i kawie przez godzinie i nikt tego nie sprzątnął przez godzinę czasu… MASAKRA

  1. Mirek Jasinski ★★★★★

    Jedna z moich ulubionych restauracji na Nowym Mieście. Tym razem tylko na lekki obiad bez wina, ale wszystkie dania są tu godne polecenia.

  2. Piotr Piotrowski ★★★★★

    Jedna z lepszych restauracji. Bardzo dobre jedzenie, estetyka dań na bardzo wysokim poziomie. Najlepsza zupa cebulowa jak dotąd. Obsługa z klasą. Polecam w 100%

  3. Julia Richards ★★★★★

    Z całego serca polecam to miejsce zarówno na imprezy jak i na miły wieczór! W Enotece Warszawskiej organizowaliśmy ceremonię i przyjęcie ślubne. Organizacja, dekoracje, jedzenie i jakość obsługi przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Managerka, pani Agnieszka przez wiele tygodni przygotowań dbała o każdy szczegół i praktycznie zdjęła nam z barków ciężar organizacji przyjęcia, doglądała też wszystkiego przez długie godziny podczas imprezy - dodam, że zmienialiśmy kilkakrotnie liczbę gości i zwiększaliśmy wymagania - inna restauracja pewnie by się poddała, ale nie Enoteka - nie było rzeczy, której by dla nas nie zrobili, wszystko było dopięte na ostatni guzik, jedzenie było przepyszne i pięknie podane, cała obsługa na światowym poziomie (ogromne podziękowania dla wszystkich fantastycznych osób, które dbały o nas tej nocy i rano:). Goście byli zachwyceni przyjęciem i miejscem. Dekoracje kwiatowe były bajkowe, łącznie ze specjalnie zbudowaną dla nas altaną na ceremonię. Dodam, że bywaliśmy w tej restauracji również na zwykłych kolacjach i dania i obsługa były zawsze na najwyższym poziomie. Polecam dla wymagających!

  1. Marek Marynistyka Ostasz ★★★★★

    Bardzo stylowy lokal w centrum Starego Miasta - niepowtarzalny widok z wielkich okien na (jeszcze) pięknie, Świątecznie podświetlone uliczki i Rynek Nowego Miasta z kręcącą się Świąteczną Karuzelą. Wnętrze szykowne i eleganckie, luźno rozstawione stoliki (nie ma tłoku), przestrzeń i elegancja, wysublimowane dodatki nadają charakteru. Przesympatyczna, zainteresowana i zaangażowana obsługa - słowa podziękowania dla pana Marka, który obsługiwał nas dzisiejszego wieczoru, był przy naszym stoliku kilka (lub kilkanaście) razy, pomocy lecz nie nachalny, miła i sprawna obsługa z jego strony. Jedzenie pyszne, kuchnia polska w najlepszym wydaniu, krem borowikowy i bulion z królika na najwyższym poziomie smaku i serwowania. Kuchnia polska przeżywa w Warszawie renesans (co mnie cieszy), więc mam porównanie - dania w Enotece naprawdę smakują! Z dań polecam świetnie przyrządzony królik w białym sosie musztardowym i risotto z polędwicą wołową - dania może nie odkrywcze, ale naprawdę dobrze przyrządzone i podane. Świetne miejsce na kulinarnej mapie Warszawy, doskonała lokalizacja, eleganckie i przestronne wnętrze urządzone ze smakiem, pyszna kuchnia i pan Marek, który jest zawsze gdy jest potrzebny - na pewno kiedyś wrócimy do Enoteka Warszawska. Dziękujemy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Enoteka Warszawska?

Enoteka Warszawska znajduje się przy rynek Nowego Miasta 13/15, 00-229 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Enoteka Warszawska?

Można skontaktować się z Enoteka Warszawska pod numerem +48 882 048 012

Jak można dotrzeć do Enoteka Warszawska?

Do Enoteka Warszawska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements