Przegląd katalogu
- 3,432 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 3432 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Zachodniopomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,432 wyników w województwie Zachodniopomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 1,951,310 opinii i ocen.
“Mistrzostwo świata! Przepiękna restauracja z niesamowitym klimatem. Niektórym przeszkadzają osoby mówiące po angielsku, ale to Hilton, ludzie z całego świata tu pracują i przyjeżdżają. Obsługa jest przemiła, sympatyczna i zatroskana o klientów. Przychodząc tutaj czujesz się po prostu zaopiekowany. Bardzo często Szef kuchni przychodzi, odpowiada na wszelkie pytania, pyta czy smakuje. Jakość dań niesamowicie wysoka. Dbają o każdy składnik, wszystko szczegółowo dopracowane i wykwintne! Zdecydowanie polecam!”
“Pyszne jedzonko jak zawsze ,obsługa bardzo miła ,wyprawialismy tu także komunię syna i wszystko było super zorganizowane :-)”
“Przytoczę słowa Asii " możliw", że to najlepsze miejsce w Świnoujściu. Jedzenie zawsze na 6, klimatyczne, czyściutko, obsługa rewelacja. W tym roku obsługiwała nas Magda. Wracamy tu od 3 lat i wracać będziemy.”
“Bardzo Polecam to miejsce! Jedzenie przepyszne, dobrze przyprawione, dopieszczone, porcje w porządku, da się najeść. Obsługa uprzejma i pomocna, bardzo pozytywni ludzie. Wystrój w porządku, pięknie urządzony Ogródek / przedsionek Na pewno kiedyś wrócimy do tego miejsca☺️”
“Świetne miejsce – burger z szarpaną wołowiną rewelacyjny, świeże składniki i doskonały smak. Bardzo dobre chili con carne, porcja solidna i rozgrzewająca!”
“Byłem pierwszy raz i mogę szczerze polecić. Na pewno odwiedzimy lokal ponownie. Jedzenie bardzo smaczne, duże porcje i przemiła obsługa. Na szczególne wyróżnienie zasługuje pani Karolina która bardzo profesjonalnie zajęła się obsługą naszego stolika.”
“Świetna restauracja. Jedzenie bardzo pyszne, świeże. Porcje naprawdę spore więc można się najeść. Bardzo miła obsługa. Polecam.”
“Byliśmy z narzeczonym na weekend, wszystko było jak najbardziej w porządku. Śniadania bardzo dobre oraz odpowiednie porcje, wybór różnych herbat, coś słodkiego na deser po śniadaniu. Pokoje czyste, na co zwracam największą uwagę. Lokalizacja w samym centrum. Duży parking przy obiekcie. Właściciel uprzejmy, pomocny, zaangażowany już od składania rezerwacji przez telefon. Polecam!”
“Być tutaj gościem, to za każdym razem dobre wspomnienia przepełnione chęcią ponownych odwiedzin. Czarodzieje w kuchni i obsługa zawsze tutaj jest na wysokim poziomie. Zacne w smaku strawy oraz troska o gościa powoduje, że jest miło, ale tak przyjemnie miło. Kubki smakowe są dopieszczone wielowymiarowo. Polecam. My tu zawsze wracamy.”
“Jestem pod wielkim wrażeniem . Jedzenie super , pięknie podane, porcje też solidne. Zestaw dla dzieci idealny , Zupa pomidorową bardzo pyszna, nugetsy i frytki bez zastrzeżeń jedna sugestia co do surówki . Bo kapusta z chrzanem nie za bardzo gra do dziecięcego zestawu. Ale była pyszna.Krem z buraków przepyszny idealny. Wszystko bardzo dobrze przyprawione i spójne. Jestem na wielkie TAK”
“Pyszne, autentyczne włoskie jedzenie, rewelacyjny makaron z kurczakiem, szpinakiem i suszonymi pomidorami, pyszna pizza na idealnym cieście, naprawdę robią dobrą robotę. Polecam każdemu kto kocha włoskie jedzenie i nie tylko. Naprawdę kuchnia na 5 ;)”
“Bardzo fajna restauracja. Miła obsługa. Możliwość wejścia z psem co dla nas jest na plus. Jedzenie bardzo smaczne. Porcje duże. Piec do wypieku pizzy. Na pewno jeszcze tu zawitamy i będziemy polecać.”
“Akurat trafiłem na kalendarzowy Dzień Kotleta Schabowego (nawet nie widziałem, że taki jest ;)). W lokalu skusiłem się na taki zestaw ze schabowym i zupą pomidorową. I to była słuszna decyzja. Zupa idealnie przyprawiona, na słodko-ostro. Schabowy w klasycznej panierce pyszny jak w domu, wręcz lepszy niż mój domowy. Obsługa z uśmiechem i serdecznością służyła swoją pomocą, informacją i obsługą. Często zamawiałem również z dostawą. Nigdy się nie zawiodłem w dostawie. Stąd polecam dania z dostawą, jak również te na miejscu.”
“Pyszne jedzonko, da się dobrze najeść, spore porcje, wszystko smakowało :) Cena adekwatna do dań. Szybka i miła obsługa.”
“Pizza bardzo dobra. Ciasto rewelacyjne dobrze upieczone. Składniki świeże i dobrej jakości. W lokalu widać że wszystko nowe i czyste. Lokal w środku oraz z zewnątrz odświeżony. Obsługa miła i chętna do pomocy. W końcu pojawiła się dobra pizzeria w Dąbiu. Polecam z czystym sumieniem.”
“Najlepsza tajska restauracja w której byłem. Obsługa rewelacyjna. Jakość produktów na bardzo wysokim poziomie,jest tylko jeden duży minus... Piwo Żywiec,ale z braku laku dobre i to . Polecam”
“Sam wygląd restauracji dość surowy ale przystępny. Magicznie się zaczyna gdy do środka po zmierzchu wpada kolorowe światło z graniczącego Garden light. Obsługa dość dobrze sobie radziła pomimo pełnego obłożenia. Czas oczekiwania na posiłek do zaakceptowania. W WC było czysto. Jak dla mnie to tylko wielkość porcji była nieadekwatna do ceny choć pod względem smakowym trudno coś zarzucić. Zdecydowanie polecam.”
“Kolacja na rocznicę ślubu Baaaardzo udana:) Jedzenie pyszne,wszystko super doprawione,kelner i obsluga uśmiechnięta i na wysokim poziomie. Jedyna uwaga=>bylo w środku zbyt gorąco Polecam:)”
“Pyszne sushi, uważam że najsmaczniejsze w Koszalinie. Fantastyczna i pomocna obsługa. Znakomicie dobrane smaki, trafione sugestie uprzejmego kelnera odnośnie wyboru dania zgodnie z moimi preferencjami. Lokal klimatyczny. Jedzenie petarda, dodatkowo pięknie podane. Brawa dla sushi mastera. Zamówienie przerosło nasze oczekiwania pod względem smaku. Zaówiliśmy zestaw Mini mix, dodatkowe rolki oraz przepyszną zupę tajską. Wszystko wyśmienite, jestem zachwycona jakością i smakiem. Przepyszne świeżo robione ostre wasabi zasługuje na osobną gwiazdkę. W lokalu byłam nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Polecam serdecznie miłośnikom sushi oraz poszukiwaczom niebanalnej kuchni. W lokalu oprócz sushi mozna skosztować także bardziej tradycyjnej kuchni w postaci np sałat z grillowanym mięsem. To czego nie daliśmy rady zjeść na miejscu zostało nam elegancko zapakowane na wynos (jak na zdj).”
“Zorganizowaliśmy weselę w Villa Park. My i nasi goście jesteśmy zachwyceni wysokiej jakości obsługą, byli dostępni przez cały czas służąc pomocą. Jedzenie było bardzo dobre! Sala była udekorowana przepięknie, tak jak oczekiwaliśmy. Kontakt z właścicielką p. Edytą również bardzo łatwy, Pani wyjaśniła nam wszystkie nieścisłości co zdecydowanie zmniejszyło stres związany z tym dniem. Zdecydowanie wybór Villa Park na nasze wesele to bardzo dobra decyzja. Nasi goście i my skorzystaliśmy z pokojów hotelowych. Bardzo czyste i ładne pokoje. Dziękuję i na pewno polecam!”
“Byliśmy pierwszy raz w Park Restaurant. Zamówiliśmy dorsza i burgera, i to był bardzo dobry wybór. Ryba była soczysta, dobrze odprawiona a mięso w burgerze było dobrze wysmażone. Polecamy z całego serca, na pewno wrócimy. ❤️”
“Zamówione dzisiaj Zic Zac Combo było świetne. Najlepsze chyba skrzydełka, super doprawione, żebera równie zmaczne, szarpana wieprzowina smaczna aczkolwiek mieszanka przypraw tutaj nie w moim guście, pastrami, które kocham smaczne jednak jadłem już lepsze, trochę wysuszone a powinno rozpływać się w ustach. Do tego smażone ziemniaki z boczkiem i cebulką oraz krążki cebulowe. Te niestety z kupnym sosem. Porcja duża, bomba kaloryczna.”
“Bardzo dobre jedzenie. Polecam rosół z gęsi”
“Korzystałem tylko z restauracji, a więc opinia dotyczy tylko tego zakresu oferty. Jedzenie, szczególnie pizza godne polecenia, w porównywalnych cenach. Śmiało można korzystać z bogatej, a przynajmniej wystarczającej oferty gastronomicznej. Bardzo miła obsługa. Polecam.”
“To był spontaniczny obiad "na mieście". Absolutnie cudowna atmosfera w środku. Bardzo dużo gości o azjatyckich rysach twarz co na pewno potwierdza jakość i prawdziwość potraw. Pani Kelnerka (duża litera nie jest przypadkowa) to prawdziwa perła restauracji. Doskonale przeprowadzi przez meandry karty oraz wytłumaczy i doradzi. Służy również pomocą i instruktażem jedzenis za pomocą pałeczek (to akurat mam opanowane ;p). Myślę, że to obowiązkowy punkt na kulinarnej mapie Szczecina. Jedzenie pyszne, niebanalne, zupełnie inne (lepsze) niż w azjatyckich sieciowkach. Polecam! A Kelnerce podwyżkę!”
“Wczoraj miałam okazję spróbować łososia na makaronie szpinakowym i muszę przyznać – danie było absolutnie przepyszne! Ryba idealnie przyrządzona – delikatna, soczysta i pełna smaku. Całość skomponowana z dużą dbałością o szczegóły. Obsługa przemiła i bardzo profesjonalna, a dodatkowym atutem lokalu jest otwarta kuchnia – można obserwować pracę kucharzy, co daje poczucie autentyczności i pasji, którą wkładają w przygotowywanie potraw. Wnętrze restauracji jest pięknie urządzone, panuje przyjemna atmosfera – czułam się tam wyjątkowo dobrze. Wyszłam w pełni usatysfakcjonowana i z pewnością wrócę jeszcze nie raz. Gorąco polecam!”
“Dziwię się że lokal ma tylko 3 gwiazdki. Jedzenie bardzo pyszne, porcje duże jak za tą cenę, obsługa miła, wystrój ładnie i czysto!”
“Chcielibyśmy w tym miejscu szczególnie podkreślić doskonałą obsługę pani Alony. Jedzenie – podobnie jak podczas wcześniejszych wizyt – było znakomitej jakości i wspaniale dopełniło nasze doświadczenie. Razem z przyjaciółką z Polski miałem przyjemność odwiedzić restaurację i oboje byliśmy jednakowo pod wrażeniem wyśmienitej kuchni oraz serdecznej i uważnej obsługi. Serdecznie dziękujemy i już teraz cieszymy się na kolejną wizytę.”
“Smaczne racuchy polecam obsługa bardzo przyjazna”
“Naprawdę jestem zdziwiona tak niskimi opiniami. Świetnie miejsce z jeszcze lepszą obsługą i jedzeniem. Miałam okazję jeść posiłek na zewnątrz więc co do wystroju miejsca nie zanadrzom się wypowiem, natomiast panie kelnerki były przemiłe. Jedzenie było wyborne. Pierożki, pizza i lemoniada które miałam okazję spróbować naprawdę wpadły w me gusta smakowe. Piękny widok w centrum miasta.”