Opinie

  1. Zygfryd Ababarczyk ★★★★★

    Korzystałem tylko z restauracji, a więc opinia dotyczy tylko tego zakresu oferty. Jedzenie, szczególnie pizza godne polecenia, w porównywalnych cenach. Śmiało można korzystać z bogatej, a przynajmniej wystarczającej oferty gastronomicznej. Bardzo miła obsługa. Polecam.

  2. Angelika Kubacka ★★★★★

    Dnia 17.08 byliśmy na śniadaniu, potem na kolacji, jedzenie pyszne i uczciwe, spokój i ładne miejsce, ale najbardziej zapamiętaliśmy panią kelnerkę ,która nas obsługiwała i rano i wieczorem, tak przemiłej i sympatycznej obsługi daaawno nie widziałam!!! Przez swój urok przyciągnęła nasza rodzinie na kolejny posiłek. Pozdrawiamy!

  3. ali Abda ★★☆☆☆

    Z mojego spostrzeżenia wynika, że młoda ekipa kelnerek/ kelnerów czasem nie ogarnia. Zamówień wiele, często wiele zadań na raz. Brakuje ręki kogoś starszego i bardziej doświadczonego. Trochę to wygląda czasem jakby młode osoby przyszły prosto z ulicy, zostały wpuszczone na salę i dostały hasło: "obsługujcie". Dobre kilka minut minęło zanim ktoś się nami zainteresował i podszedł po zamowienie. Sporo minut również minęło od złożenia zamówienia do otrzymania pizzy (chyba najbardziej opłacalna pozycja w menu), czy choćby napojów. Chcesz zapłacić rachunek, również trochę czasu czekasz... Nie polecam zasiadać w środku (gorąco i zapachy z kuchni). Ogólnie obsługa najtańszym kosztem. Na temat cen się nie wypowiadam, niech każdy oceni sam.

  1. klaudia b ★☆☆☆☆

    Przyszliśmy w 5 osób i czekaliśmy, po dostaniu menu, ponad 20 minut aby ktoś przyjął zamówienie, po poproszeniu jednej z kelnerek czy możemy złożyć zamówienie dostaliśmy odpowiedź, że kolega zaraz podejdzie, ale oczywiście nikt nie przyszedł. 3 osoby zrezygnowały i poszły gdzieś indziej, my zmieniłyśmy miejsce (żeby dużego stołu nie zajmować we dwójkę) i po kolejnych 10 minutach udało się złożyć zamówienie. Jedzienie było w miarę okay, ale za tą cenę powinno być lepsze, szczególnie, że byliśmy tu 3 lata temu i to samo danie smakowało znacznie lepiej, porcja była większa i podanie też robiło wrażenie (polecam następnym razem wytrzeć talerz przed podaniem), drink trochę za mocny i truskawki chyba źle skrojone, bo znalazły się w nim listki:/

  2. Waldemar Sokalski ★★★★★

    Miłe miejsce w centrum Rewala z dobrym jedzeniem, kawą i lodami. Bardzo miła obsługa. Pikanterii dodaje pojawiający się co chwila, żartobliwy i uroczy właściciel z żoną wyglądający jak wczasowicze którzy pszyszli na kawkę.

  3. Leszek ★★☆☆☆

    Trudno opisać jak się tam nie było, mogę tylko powiedzieć chciałem zrobić rezerwację na dwa tygodnie,próbowałem się przez cały dzień się dodzwonić i bez rezultatu- słyszę w słuchawce głos mężczyzny: proszę mówić powoli, podać numer telefonu-odzwonimy, do tej pory żadnej reakcji, cóż zrobiłem rezerwację w innej lokalizacji.

  1. Wit22 Wit22 ★☆☆☆☆

    Pizza nie jest zła, ale obsługa tragedia.do zamówienia na 2 rodziny 2 widelce i 2 talerze. Pani przynosi zamówienie jakie chce i jeszcze dyskutuje. Przepraszam nie było. W zeszłym roku jakoś było, ale w tym roku porażka totalna.

  2. Robert Laskowski ★★☆☆☆

    Karkówka z grilla jakiś dramat. Wyschnięta, smażona chyba wcześniej i podana lekko ciepła. Filet z turbota podano jako kawałki tzw czipsy wysmażone na wiór chyba we frytkownicy. Ciężko rozpoznać co to za ryba. Jedzenia nie polecam.

  3. Галина Галядкина ★★★★★

    Cudowne miejsce na wypoczynek! Pobyt w tej willi był absolutnie fantastyczny! Piękna, spokojna okolica, stylowo urządzone wnętrza i przede wszystkim przemiła obsługa sprawiły, że czuliśmy się jak w domu. Śniadania były różnorodne i bardzo smaczne – codziennie świeże pieczywo, lokalne przysmaki i pyszna kawa. Duży plus za czystość, wygodne łóżka . to Idealne miejsce na relaks i naładowanie baterii. Na pewno tu wrócimy!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rancho Willa & Restaurant - Restauracja i Pizzeria?

Rancho Willa & Restaurant - Restauracja i Pizzeria znajduje się przy Adama Mickiewicza 17 A, 72-344 Rewal, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Rancho Willa & Restaurant - Restauracja i Pizzeria?

Można skontaktować się z Rancho Willa & Restaurant - Restauracja i Pizzeria pod numerem +48 913 862 613

Jak można dotrzeć do Rancho Willa & Restaurant - Restauracja i Pizzeria?

Do Rancho Willa & Restaurant - Restauracja i Pizzeria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements