Miejsce oceniam 2/5. Podczas naszego pobytu w lokalu było sporo gości już pod wpływem, rozmawiających na tyle głośno że wpływało to kiepsko na atmosferę… w miarę dobre drinki. Niestety - mam wrażenie że grzane wino jest podgrzewane w mikrofalówce (Kubek był cały gorący łącznie z uchwytem)… zamówiony burger z szarpaną wołowiną był taki sobie (zimna bułka nie była pierwszej świeżości, rozlatywała się po dotknięciu)… bruschetta była na takiej bułce że można było sobie połamać zęby… nawet nóż burgerowy wysiadał przy niej. Na szczęście kelner stanął na wysokości zadania i kiedy zobaczył co się dzieje, poproszony o reakcję, zabrał to danie i przyniósł bardziej zjadliwe… raczej tu nie wrócę i chyba jednak nie polecam. Jest spory wybór w pobliżu.
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał Kowalski ★★☆☆☆
-
Iza Gawrońska ★★★★★
Absolutnie fantastycznie! Przepyszne jedzenie tatar wołowy, sałatka cesar, koktajle....PETARDA! POLECAM ❤️
-
Tomasz Koralewski ★★★★★
Świetne miejsce – burger z szarpaną wołowiną rewelacyjny, świeże składniki i doskonały smak. Bardzo dobre chili con carne, porcja solidna i rozgrzewająca!
-
M L ★★★★★
Pyszne jedzenie, dopieszczone i ciekawe menu. Świeże, wysokiej jakości produkty. Wybitne drinki, obsługa naprawdę na bardzo wysokim poziomie (kelner Władysław - TOP!!) I tak jest od lat, wracamy tutaj i zaskakujemy się pozytywnie za każdym razem!!
-
Anony mus ★★★★★
Nigdy nie byłam fanką tataru ale po zjedzeniu autorskiego tataru wołowego w tym miejscu zmieniłam zdanie. Po prostu poezja smaku i wielki pokłon i szacun dla kucharza ! Jedzenie jest przepyszne, nigdy w życiu nie jadłam tak pysznego tatara,zupa krem pomidorowa również przepyszna. Ogólny wystrój lokalu jest na wysokim poziomie,wszystkie dodatki. Ceny dosyć wysokie ale na pewno miejsce jedno z lepszych na mojej liście :)
-
Darek Bilski ★★★★★
Fantastyczny zimowy klimat restauracji. Steki świetnie wysmażone, dania dla dzieci czy burger bardzo dobre. wszystko na medal.
-
Basia vV ★★★★☆
Cudowna, mała restauracja dla ludzi, dla których nie tylko smak, ale i wygląd potrawy są ważne. Cudowne kreacje smakowo-wizualne sprawia, że chętnie wrócę w to urocze miejsce. Powodem, dla którego nie daję 5 gwiazdek jest, że była tam dziś pewna rodzina dość bliska właścicielom (lub być może sami właściciele). Razem z nimi było ok. 2 letnie dziecko, które nie byłoby problemem, gdyby nie hałaśliwi dorośli starający się za wszelką cenę zabawić spokojną małą przekazując ją z rąk do rąk, wędrując po całej (niewielkiej) restauracji, pomiędzy stolikami, gdzie jedli goście, głośno podśpiewując, skacząc przed małą głośno tupiąc nogami za plecami gości... Wielka szkoda, że nie mogłam delektować się w spokoju tymi pysznościami, nie ze względu na malutką, której hałaśliwość możnaby zrozumieć, bo to dziecko. Ale takiego zachowania u dorosłych ludzi nie rozumiem. Mimo wszystko polecam ze względu na przepyszne i przepiękne jedzenie i napoje.
-
Agata Andrzejewska ★★★★★
Przepyszny łosoś i żeberka,zupy równie wyborne choć rosołu nie polecamy.Obsługa na bardzo wysokim poziomie,atmosfera i wystrój z dbałością o detale.Wymagające kubki smakowe znajdą tutaj swoje spełnienie:-)
-
Paulina Szkoda ★★★★★
Pierwszy raz odwiedzilismy Torres trzy lata temu i bylo przepysznie, dzis ponownie bylismy w tym miejscu i nadal jestesmy zachwyceni jedzeniem, drinkami i obsluga. Wszystko mega smaczne a obsluga na wysokim poziomie, napewno bedziemy zawsze tu wracac, dziekujemy:)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Torres Restaurant & Cocktail Bar Świnoujście?
Torres Restaurant & Cocktail Bar Świnoujście znajduje się przy Aleja Baltic Park Molo 1, 72-600 Świnoujście, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Torres Restaurant & Cocktail Bar Świnoujście?
Można skontaktować się z Torres Restaurant & Cocktail Bar Świnoujście pod numerem +48 698 938 420
Jak można dotrzeć do Torres Restaurant & Cocktail Bar Świnoujście?
Do Torres Restaurant & Cocktail Bar Świnoujście można dotrzeć, korzystając z poniższego linku