Klimat i lokalizacja całkiem w porządku. Niestety jedzenie mocno przeciętne. Polędwica słabej jakości trudna do pokrojenia, sos pieprzowy raczej z torebki. Pizza słaba. Jedynie ziemniaki i wyroby z nich zasługują na uznanie. Czas oczekiwania ponad 35 min przy średnim obłożeniu lokalu. Ogólnie może być ale to nie jest jedzenie za takie pieniądze jak widnieją ceny w menu.
Zdjęcia
Opinie
-
Julian Krol ★★★☆☆
-
Anna Maciocha ★☆☆☆☆
Nie mam pojęcia z czego wynikają pozytywne opinie, dotyczące jedzenia w tym lokalu. Zamówione były dwa kotlety schabowe z zasmażaną kapustą i pieczone ziemniaki. Stos jedzenia, fakt. Ale o jego smaku chcemy jak najszybciej zapomnieć. Z kotleta odpadała panierka, smak przedziwny. Nie sądziłam, że można zepsuć schabowego, w żaden sposób nie przyprawiony, pieprzem posypana panierka, a nie mięso. Kapusta o lepkiej konsystencji, też bez smaku. Nawet ziemniaki niesmaczne. Kucharz nie ma pojęcia o gotowaniu. Nie polecam tego miejsca, wyszłam głodna
-
Dariusz Rychlinski ★★★★☆
Bardzo dobry żurek, zamówiony był sandacz z puree surówkami i szpinakiem również smaczny. Nie trzeba długo czekać na zamówienie, zupa wjechała praktycznie z marszu. Obsługa miła, miejsce dobre przy stacji Orlen jest parking nie ma tloku. Restrukturyzacja trzyma poziom jest smacznie. Polecam
-
Marlena Templer ★★★★★
Pyszne jedzonko, da się dobrze najeść, spore porcje, wszystko smakowało :) Cena adekwatna do dań. Szybka i miła obsługa.
-
Marcin Starzyk ★★★★★
Zazwyczaj opinie wystawia się jak człowiek jest zdenerwowany na coś, jednak tutaj jest dobrze. Mila obsługa, smaczne żarcie, uśmiechnięte piękne Panie. Może cenowo nie jest to najtańsza opcja w okolicy jednak warto zjechać te parę minut z trasy i zajrzeć tu. Działajcie tak dalej, będzie super !
-
Ewelina Wrzoła ★★★★★
Jesteśmy drugi raz na żurku w chlebie w PizzeriaOK. Pierwszym razem byliśmy miłe zaskoczeni wielkością dania i jej smakiem. Było bardzo smacznie. Tym razem przyjechaliśmy drugi raz, bo lubimy wracać w miejsca gdzie nam smakuje. Lecz drugi raz smak żurku w chlebie identyczny, lecz porcja dużo dużo mniejsza.
-
Maciej Hanczewski-Grycza ★★★★★
Jesteśmy tu nie po raz pierwszy i nic nie wskazuje na to, że ostatni. Pyszne jedzenie i przemiła obsługa. Dziś przegląd karty: rosół, spaghetti bolognese, pizza margeritha, łosoś grilowany i rostbef z grilla. Ogień!!! A wszystko za przyzwoite pieniądze. Bardzo przyzwoite.
-
Jacek Wiśniewski ★★★☆☆
Jedzenie dobre, dostawa półtora godziny mimo zamówienia o 11.00 we wtorek uważam, że to bardzo długo. CENY takie same jak na pyszne.pl mimo wysokich zamówień po ponad sto złotych bezpośrednio z restauracji brak chociażby puszki coli w gratisie. Wychodzi na to, że niestety lepiej zamawiać przez pyszne.pl tam zbiera się pieczątki i są rabaty. Kiedyś dodatki do pizzy np kurczak był dużo większe teraz to mini kosteczka. Sałatka koktajl z krewetek powinna zawierać Mix sałat zawiera 95 % pekinki i dwa kawałki lodowej... Ogórki do sałatek nie są obierane. Niestety coraz słabiej dam jeszcze jedną szansę jak się nie polepszy trzeba będzie zmienić lokal...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria & Restaurant O.K.?
Pizzeria & Restaurant O.K. znajduje się przy Andrzeja Struga 61, Prawobrzeże, 70-784 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria & Restaurant O.K.?
Można skontaktować się z Pizzeria & Restaurant O.K. pod numerem +48 914 614 512
Jak można dotrzeć do Pizzeria & Restaurant O.K.?
Do Pizzeria & Restaurant O.K. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku