Przegląd katalogu
- 3,432 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 3432 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Zachodniopomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,432 wyników w województwie Zachodniopomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 1,951,310 opinii i ocen.
“Przepyszne zapiekanki, czuć, ze nie jest to gotowy produkt tylko podgrzany w piekarniku. Bułeczka świeża, odpowiednią ilość farszu i sera. Bardzo polecam!”
“Genialne, podane dosłownie w dwie minuty - zjedzone w trochę więcej, ale też szybko żeby zamówić następne. Smak obok którego nie przejdziecie obojętnie. Surówka słodka, bułka miękka, całość daje idealne połączenie smaków i tradycji zamknięte w bułce, którą trzyma się oburącz. Dziękujemy, zawitamy i to nie raz!”
“Piękne miejsce, pyszne paszteciki, wyśmienity barszczyk, obsługa ekspresowa a ceny jak z bajki. Kto w kamieniu pomorskim był i pasztecika nie spróbował ten życia nie zna. Polecam szczerze!”
“Poszedłem tam na obiad z ciekawości pierwszy raz kilka dni temu i jestem pod wrażeniem tego miejsca.....jedzenie jest mega dobre i cena jest jak by symboliczna ale najbardziej zaskoczyła mnie obsługa ,ci ludzie są tak uprzejmi i zainteresowani klientem że niejedna restauracja się chowa”
“Genialne, podane dosłownie w dwie minuty - zjedzone w trochę więcej, ale też szybko żeby zamówić następne. Smak obok którego nie przejdziecie obojętnie. Surówka słodka, bułka miękka, całość daje idealne połączenie smaków i tradycji zamknięte w bułce, którą trzyma się oburącz. Dziękujemy, zawitamy i to nie raz!”
“Super zapieksy! Miła obsługa i w dodatku szybko, ceny adekwatne do smaku i jakości, hot dog tak ładny, że po drodze jacyś ludzie pytali skąd, więc poleciłyśmy! Smaczne! A zapieksy tak długie, że na zdjęciu się nie mieszczą! 60cm!”
“ludzie w życiu lepszej zapiekanki nie zjecie. bułeczka mięciutka ale z brzegu chrupiąca, poprostu idealna… zasłużone 5gwiazdek”
“Bardzo ładne pokoje, czyste, ciepłe. W łazience przydałoby sie poprawić odpływ. Jedzenie bardzo pdobre. Obsługa miła i pomocna. Polecam jak najbardziej.”
“Zamówiliśmy 2 pozycję: Diavolo oraz Prosciutto, poprosiliśmy do drugiej pizzy dodatkowo rukolę, bez problemu Pan z obsługi spełnił nasza prośbę. Pizze były WYŚMIENITE. Jadłem głównie Diavolo, dlatego ona wpływa na ocenę najmocniej. Ciasto cienkie, przypieczone w punkt, bardzo soczysta góra placka, plastry Chorizo również delikatne i odpowiednio słone. Ser pełen smaku. W lokalu na stołach są 2 rodzaje oliwy. Polecam nie domawiać sosów (włoska pizza tylko z oliwą). W ciągu poprzednich kilku dni odwiedziliśmy kilka pizzerii- tutaj placki były najlepsze. Jeśli to czytasz (szefowo kuchni w tym lokalu), wiedz, że możesz być z siebie dumna. We Wrocławiu (w którym mieszkam) spokojnie lokal dałbym na top 3 jeśli chodzi o jakość jedzenia. Cena nieprzesadzona, porównywalna do cen sieciówek w dużych miastach ,czyli przystępna.”
“Byliśmy wczoraj całą rodziną, a przyjechaliśmy ze względu na opinie Google. To, że pizza jest pyszna i wspaniale zrobiona, to jedno, ale właściciele to jest po prostu coś pięknego. Bardzo sympatyczni, bardzo uprzejmi, nastawieni w 100% na klienta, a klimat w środku pełen dobrej muzyki, pięknych plakatów jest naprawdę bardzo przyciągający i za każdym razem kiedy będziemy w Jarosławcu Będziemy przyjeżdżać właśnie do tej pizzerii!!! Pyszności”
“Bardzo dobre chamskie nad morskie burgery, takie jak kiedyś, kapustka warzywa i kotlet, dużo sosu, polecam sobie zjeść :)”
“Zamówiliśmy prawie wszystko, na przestrzeni pobytu nad morzem, wszystko było absolutnie doskonałe. Zapiekanka bardzo dobra, hot dog nie wiem jak zrobiona tak pyszna bułka na bezglutenowo, pizza na cieście dorownującym glutenowym prawdziwym włoskim pizzom, gofry same w sobie nie za słodkie, z dodatkami przepyszne. Ta bita śmietana świetna, nie znałam wcześniej wegańskiej ale jest naprawdę dobra, nawet smaczniejsza od zwykłej, nie taka ciężka i tłusta, bardzo przyjemna. Zrobiliście raj na ziemi dla bezglutenowców. Nie myślałam że jeszcze kiedyś będę jeść gorfy nad morzem, dziękuję!”
“Bardzo dobre jedzonko , dawno nie jadłam tak dobrej włoskiej pizzy a możliwe że i najlepsza jakie do tej pory udało się spróbować . Obsługa bardzo miła a sam właściciel no co tu dużo mówić przesympatyczny Pan który dba o to miejsce i oddaje całe serce temu miejscu co widać odrazu , bardzo fajny klimat , czyściutko . Także polecamy bardzo serdecznie i wrócimy napewno ponownie ! Dziekujemy za pyszną pizzę i pozdrawiamy ( Klienci z Krakowa ❤️)”
“W tym roku czekało na nas miłe zaskoczenie. Od wielu lat czekaliśmy na jakiś food truck w drodze na plażę. Doczekaliśmy się. Jeszcze lepiej, że burgery są kozackie. Tylko 3 do wyboru, ale w smaku dopracowane. Bardzo dobra bułka, mięso w punkt, chrupiący bekon do tego świetny i pasujący do całości sos i warzywa - w burgerze z wołowiną, podobnie w burgerze z rybą, sos koperkowy, kiszona kapusta, moje smaki. Brawo! Obyście trzymali poziom.”
“Chyba najlepszy kurczak w Sarbinowie .. ;* I te ziemniaczki z papryka .. mniam, .. wyszliśmy najedzeni .. dzieciakom smakowała zapiekanka z kurczakiem .. Corka stwierdziła, że polubiła zapiekanki i że są najlepsze .. porcje gigantyczne :) Radziłabym dopracować sos czosnkowy bo miałam wrażenie że smakuje jak majonez. Oby tak dalej :)”
“Bistro Bar Rodzinny – smak domowej kuchni! To miejsce to prawdziwa perełka! Domowe, pyszne jedzenie jak u mamy – świeże, aromatyczne i przygotowane z sercem. Ceny są naprawdę super, idealne na codzienny obiad bez obciążania portfela. Ogromnym plusem jest to, że każdego dnia serwują coś innego, więc nigdy się nie nudzi. Widać, że to bistro prowadzone z pasją i troską o gości. Polecam każdemu, kto szuka smacznego, domowego jedzenia w przyjaznej atmosferze!”
“Najlepsze pierogi w okolicy :) Duży wybór zawsze świeże i najlepiej być rano bo się pierożki szybko lubią rozchodzić :D”
“Przepyszne soczyste burgerki ale o tym później. Obsługa jest mega miła! Panowie bardzo pozytywni, uśmiechnięci, az milo zagadać i poczekac na zamówienie. Testowaliśmy Nacho i Bekonator - sztos. Szkoda ze na co dzień mamy tak daleko :( pozdrawiamy Alexa i Piotrka - fajne z Was chłopaki! ;)”
“Owoce świeże, czekolada bardzo dobra, super pomysł na zjedzenie czegoś słodkiego po obiedzie. Obsługa życzliwa. Polecam każdemu!”
“Dostałam Boksa bez frytek. Słabo.”
“Na brzegu ich ogródka znajduje się informacja, iż według gości jest to najlepsza pizza w Grzybowie. Po kolejnej wizycie w lokalu, porównując ich jedzenie z konkurencją muszę także uznać, że są najlepsi. Ciasto chrupiącą i cienkie, składników na pizzy na bogato, wszystko wydaje się świeże i w dobrym gatunku. Dobrze dosmaczone i podane gorące. Obsługujące dziewczyny sprawne, szybkie, kompetentne i co najwazniesze mile i cierpliwe dla klientów. No i co się coraz rzadziej zdarza uśmiechnięte i serdeczne. Jak dla mnie numero uno w Grzybowie, grzech nie spróbować.”
“Miejsce dosyć małe, myślę że jak właściciele postarają się o większy lokal będą mieli sporo odwiedzających. Polecam bo warto tutaj zjeść smacznie i zdrowo. Składniki wybierane przez kucharza świeże i adekwatne do dania.”
“Pyszna pizza, wyborne salami, szczególnie to pikantne, a pomidorowa równie wyborna. No i bardzo szybki czas przygotowania”
“Przyjemne miejsce do zjedzenia domowego obiadu. Ceny przystepne, miejsce blosko stacji i granicy o czym świadczy liczne grono kierowców z TIR-ow stołujących sie w tym miejscu. Smaczne danie filet z frytkami i surowka. Filet podwojny, danie duze i syte, bardzo smaczne. Polecam”
“Wyjątkowe miejsce! Pączkarnia połączona z naleśnikarnią to strzał w dziesiątkę! Pączki są świeżutkie, puszyste i nadziewane po brzegi – zdecydowanie nie oszczędzają na nadzieniu. Szczególnie polecam klasycznego z różą oraz wersję z kremem pistacjowym. Naleśniki? Poezja! Cienkie, delikatne, a dodatki bardzo dobrej jakości. Wersje wytrawne jak i słodkie są świetnie skomponowane – nie za słodkie, nie za mdłe. Obsługa bardzo miła, widać pasję i zaangażowanie. Idealne miejsce na szybki deser, spotkanie z przyjaciółmi albo chwilę dla siebie przy dobrej kawie i pysznym jedzeniu.”
“Pizzę wzięliśmy na wynos. Typowo po polsku z sosem czosnkowym. Cienutkie, chrupiące ciasto, świeże składniki, pyszny sos. Do tego lemoniada na wynos. Miejscówka przy samym zejściu na plażę, a ceny nie zabijają. Miła obsługa. Szczerze polecam.”
“Jedyne miejsce w Chojnie, gdzie czuć miłość do gotowania a porcje są solidne. Od samego początku, razem z partnerem uwielbiamy przyjeżdżać ❤️ Kurkowa, Żurek i Borowikowa najlepsze zupy a dla Żeberek mogłabym być codziennie❤️ Polecam”
“Świetne zaskoczenie pobytu w Wałczu. Burger z sosem serowym to fenomen smakowy od smaku po przygotowanie. Pozycją którą trzeba spróbować chociaż raz”
“Świetne jedzenie w bardzo dobrej cenie, wygodnie podane, można usiąść na leżakach lub krzesłach i zjeść. Do tego przemiła ekipa, nic tylko polecać. Jedno z niewielu miejsc nad morzem, które zamiast serwować drogie produkty marnej jakości, serwuje naprawdę dobre rzeczy w uczciwej cenie. 11/10”
“Myślałem że DBA to będzie zwykły dobry rzemieślniczy kebab, ale mocno się myliłem, ten kebab był poprosru idealny, perfekcyjnie chrupka bułka, mięso poprosru petarda noi sosy które były idealnie doprawione, również ciekawą propozycją był sos bodajże mandarynkowo miętowy, mega dobry, polecam serdecznie!”