Opinie

  1. Radio aktywny ★★★★★

    Najlepsza tajska restauracja w której byłem. Obsługa rewelacyjna. Jakość produktów na bardzo wysokim poziomie,jest tylko jeden duży minus... Piwo Żywiec,ale z braku laku dobre i to . Polecam

  2. Sylwia Greenerin ★★★☆☆

    Samo jedzenie bardzo dobre. Jednak obsługa i organizacja do wielkiej poprawy. Z wyprzedzeniem została zrobiona rezerwacja dla 8 osób oraz zamówione zostały zestawy, żeby już były gotowe jak przyjdziemy. Na miejscu Byliśmy 10 min przed czasem i... kelner nas wyprosił "bo przecież jeszcze 10 min!". Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam! O czasie nadal nie było stolika, więc czekaliśmy w wejściu. Goście zaczęli się schodzić więc tymczasowo usadzono nas przy małym stoliku... Dopiero 20-25 min po czasie dostaliśmy stolik dla 8 osób... Kelner zebrał zamówienie na napoje i potwierdził, że wie o zamówionych zestawach. Na napoje czekaliśmy 20 min, na zestawy (zamówione z wyprzedzeniem) kolejną godzinę... Ceny dość wysokie. Nie sądzę, żebym tu wróciła...

  3. Karolina Ona ★★★★☆

    Bardzo dobre jedzenie. Szczególnie polecam zestaw przystawek dla dwojga. Drinki nie trafiły w mój gust niestety. Lokal z konieczna wcześniejszą rezerwacja stolika. Minusem bliskość duza stolików co za tym idzie zupelny brak prywatności oraz kiepskie oświetlenie w głębi pomieszczenia.

  1. Ola Miszczyk ★★★☆☆

    Lokal z ciekawym wystrojem, w centrum Szczecina, z wygórowanymi cenami w stosunku do jakości jedzenia. Bardzo miła obsługa, jako jedyny plus. Na przystawkę jedliśmy pierożki na parze - mięso niedoprawione, dobrze ze chociaż sosy są do tego podane. Sajgonki ok, ale nigdy nie jadłam złych. Na drugie jadłam kurczaka teryiyaki, sos dobry i warzywa, ale nieststy kurczak miał więcej skóry niż mięsa i obieranie go zepsuło mi całe danie. Wieprzowina z bazylia zdecydowanie lepsza. Ogólnie patrząc na ceny i co zostało podane to nie polecam.

  2. Aleksandra Markiewicz-Zahorski ★★★☆☆

    Lokal z ciekawym wystrojem, w centrum Szczecina, z wygórowanymi cenami w stosunku do jakości jedzenia. Bardzo miła obsługa, jako jedyny plus. Na przystawkę jedliśmy pierożki na parze - mięso niedoprawione, dobrze ze chociaż sosy są do tego podane. Sajgonki ok, ale nigdy nie jadłam złych. Na drugie jadłam kurczaka teryiyaki, sos dobry i warzywa, ale nieststy kurczak miał więcej skóry niż mięsa i obieranie go zepsuło mi całe danie. Wieprzowina z bazylia zdecydowanie lepsza. Ogólnie patrząc na ceny i co zostało podane to nie polecam.

  3. Marek Krasuski ★★★★☆

    Lokal z dość ciekawym klimatem. Obsługa bardzo dobra. Menu typowe dla azjatyckiej kuchni. Krewetki bardzo dobre i ładnie podane. Wołowina z sezamem smaczna I ciekawa. Kotlety jagnięce niesmaczne, z zapachem baranim. Jeśli ktoś lubi baraninę z jej północnym, mongolskim zapachem to się niezawiedzie, ale jeśli lubisz delikatną, pachnącą jagnięcinę to nie zamawiaj w tej restauracji.

  1. Mark Kras ★★★★☆

    Lokal z dość ciekawym klimatem. Obsługa bardzo dobra. Menu typowe dla azjatyckiej kuchni. Krewetki bardzo dobre i ładnie podane. Wołowina z sezamem smaczna I ciekawa. Kotlety jagnięce niesmaczne, z zapachem baranim. Jeśli ktoś lubi baraninę z jej północnym, mongolskim zapachem to się niezawiedzie, ale jeśli lubisz delikatną, pachnącą jagnięcinę to nie zamawiaj w tej restauracji.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Buddha Thai & Fusion Restaurant?

Buddha Thai & Fusion Restaurant znajduje się przy rynek Sienny 2, 70-542 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Buddha Thai & Fusion Restaurant?

Można skontaktować się z Buddha Thai & Fusion Restaurant pod numerem +48 914 334 033

Jak można dotrzeć do Buddha Thai & Fusion Restaurant?

Do Buddha Thai & Fusion Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements