Przegląd katalogu
- 1,254 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 1254 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,254 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 592,284 opinii i ocen.
“Zakupy w tej Żabce to wielka przyjemność. Bardzo miła obsługa. Pozdrawiam energetycznie”
“W końcu znaleźliśmy chwilę spokoju więc możemy z Żoną wypowiedzieć się po weselu, które tam organizowaliśmy, Polecamy każdemu organizowanie tam imprez, jedzenie przepyszne domowe ze smakiem, obsługa też na 5-tkę, właściciele bardzo mili i ugodowi, nasi goście zachwalali zarówno lokal jak i jedzenie. Duży parking przed lokalem pomieści sporo aut, ładny ogród z altanami, jedyne do czego można by się przyczepić na siłę to brak wieszaków w szafie w pokoju bo nie każdy jeździ z własnymi ale to jest nic w porównaniu do ogółu. Dziękujemy jeszcze raz i na pewno tam wrócimy.”
“Świetne miejsce! Miła obsługa, dobre jedzenie, polecam szczególnie placki z cukini i poledwiczka;) Dobre śniadanie!”
“Pierwszy raz byłem w tym lokalu na imprezie zakładowej i bardzo mi się wszystko podobało . Super atmosfera, jedzenie i obsługa. Karaoke też było bardzo fajne i co najważniejsze cała sala się bawiła w kulturalny sposób. Na pewno tu jeszcze wrócę.”
“Mój pobyt w tym hotelu był naprawdę wyjątkowy i z pełnym przekonaniem mogę polecić to miejsce. Już od momentu przyjazdu spotkałam się z profesjonalną i życzliwą obsługą, która zawsze była uśmiechnięta i gotowa do pomocy. Pokoje były przestronne, nowocześnie urządzone i bardzo czyste. Łóżko niezwykle wygodne, co pozwoliło mi naprawdę dobrze wypocząć. Dużym atutem była także codzienna dbałość o porządek – wszystko było utrzymane na najwyższym poziomie. Śniadania w formie bufetu okazały się bogate i smaczne – każdy mógł znaleźć coś dla siebie, od świeżych owoców po dania na ciepło. Restauracja hotelowa również zasługuje na pochwałę – jedzenie było nie tylko estetycznie podane, ale i bardzo dobre. Na wyróżnienie zasługuje także strefa rekreacyjna która była świetnie utrzymane i dawała możliwość relaksu po całym dniu zwiedzania. Lokalizacja hotelu również była dużym plusem – spokojna okolica, a jednocześnie blisko do centrum miasta i atrakcji turystycznych.”
“Mega miła obsługa. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam”
“Pizzeria, w której zamawiamy pizzę już od 2,5 roku. Bardzo nam się podoba, to najsmaczniejsza pizza. Asortyment zadowoli każdego klienta, pizza jest dostępna w różnych rozmiarach. Zamawiamy pizzę w dużym rozmiarze dla naszej dużej rodziny, z różnymi dodatkami, dzieci są szczęśliwe i najedzone. Istnieje możliwość dostawy do domu, czas oczekiwania jest bardzo krótki, a personel bardzo miły. Zawsze smaczne, zawsze świeże produkty, zawsze szybko i z dobrą obsługą! Moje szczere rekomendacje!”
“Miła obsługa i pyszne jedzenie warto odwiedzić”
“To chyba moje ulubione miejsce na śniadanie! Jedzenie jest bardzo dobre – choć wybór nie jest duży, to i tak można znaleźć coś pysznego. Jakość potraw jest świetna, a ceny naprawdę przystępne.”
“Dziś 19 listopa didżej przelonczyl pieosenke i nawet nic nie powiedział , gdzie powiedziałem mu że przytłoczył piosenkę , to on ze trzeba powiedzieć Laśkiewie słucham masakra”
“Kebab bardzo poprawny, nie mam się do czego przyczepić, napewno jeszcze wrócę”
“Obsługa kapitalna, miejsce klimatyczne ze starym dobrym rockiem. Jedzenie i napoje obłędne, poezja smaku. Wszystko co jadłam i pilam przepyszne, sałatka z grilowana szynką serano, sernik, drink rulette i herbatka z lasu. Polecam”
“Fajne miejsce na spędzenie wolnego czasu”
“Smaczne sosy, duzo miesa, duzo surowek, bardzo fajna surowka z czerwonej kapusty, zamowilem duza pite, szybka realizacja zamowienia. Dobry syty kebab, polecam”
“Placek jest ciepły, puszysty i idealnie zawinięty, dzięki czemu kebab nie rozpada się w rękach. Porcje są hojne, a cena przystępna. To miejsce warto polecić każdemu – smak i jakość na najwyższym poziomie! 5/5!”
“Miła obsługa przystępne ceny polecam.”
“Bardzo dobre jedzenie w restauracji.”
“Świetne miejsce na spotkanie ze znajomymi. Dobrze utrzymane stoły, fajna atmosfera i miła obsługa. Zdecydowanie polecam Klub Dziewiątka!”
“Byłem w wielu salach weselnych, na naprawdę dużej liczbie wesel, ale tutaj bawiłem się najlepiej. Zaangażowanie obsługi i ich wyrozumiałość podczas naszej zabawy do białego rana zasługują na ogromne uznanie. Właściciel to człowiek, który angażuje się w każdą minutę organizowanej imprezy, a Panie, które wytrwały z nami do świtu – cóż, powiedzieć o nich, że są najlepsze, to jak nic nie powiedzieć. Nie jedna matka nie okazałaby tyle serca, ile one okazały nam tego wieczoru. Powiedzieć, że polecam to miejsce, to zdecydowanie za mało. To po prostu najlepsza sala, w jakiej miałem okazję być.”
“Lubię bardzo ten sklep mały a przytulny obsługa klienta bardzo miła jedzenie bardzo dobre .”
“Lokal w ciekawym miejscu z pasującym wystrojem i bardzo kompetentną obsługą! Uczęszczam do niego od samych jego początków i nie traci swojego uroku. Jedyne do czego bym wrócił to do quizów gdzie do wygrania coś tam było! Polecam :D”
“Byliśmy dzisiaj w restauracji za główną karczmą. Bardzo fajny klimat , jedzenie pyszne ( zamówiliśmy karkówkę z grila ) , Pan kelner który nas obsługiwał mega uprzejmy i pozytywny . Przed głównym daniem pyszne przystawki i cytrynówka na smaczek . Dziękujemy za miło spędzony czas :-)”
“Byliśmy w Browarze wiele razy i zawsze było smacznie, miła obsługa, wszystko co zamawialiśmy było smaczne”
“Super jedzenie w przystępnej cenie.Obiad dla 4 osób (danie dnia) lekko ponad stówkę.Pomimo uroczystości komunijnych w lokalu panie znalazły czas na przygotowanie super posiłków.”
“Super sklep. Fajny asortyment. Bardzo miła obsługa. Polecam.”
“Restauracja jest naprawdę świetna! Jedzenie pyszne, świeże i pięknie podane. Obsługa bardzo miła i profesjonalna – widać, że zależy im na zadowoleniu gości. Klimat lokalu przytulny i elegancki, idealny zarówno na romantyczną kolację, jak i spotkanie ze znajomymi. Ceny adekwatne do jakości. Na pewno wrócę! ☺️”
“Super miejsce dla dzieci! Bardzo miła obsługa na sali zabaw, jak i na gokartach. Dużo atrakcji, zabawek i gier. Na piętrze kawiarnia, gdzie można spokojnie napić się kawy i coś zjeść. Syn mega zadowolony i my jako rodzice również.”
“Przemiła obsługa, bardzo dobre jedzenie, duży parking, a pokoje na górze są przepięknie urządzane, czyste i przygotowane z wysoką starannością. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam!”
“Najlepsze zapiekanki w Rzeszowie bardzo smaczne Miła obsługa, Polecam!!!!”
“Moim zdaniem najlepsza Dara w Rzeszowie. Zawsze smacznie i nie trzeba długo czekać. Polecam”