Dawniej kupowałem i było smacznie ! Rok temu kupiłem na dowóz - przyjechała zimne Dziś dałem drugą szansę pojechałem odebrać osobiście ! Odebrałem zestaw - okazało się że brak coli za którą zapłaciłem Otworzyłem kubełek - i kolejny szok ! Że 3 większe kawałki a resztę „sieczka” 2-3 cm kawałki ! Jeść się nie da Ostatni raz tam coś kupiłem !
Zdjęcia
Opinie
-
Pawel Głuszak ★☆☆☆☆
-
Rafał Baran ★☆☆☆☆
Rzadko kiedy wystawiam opinie, lecz jestem bardzo zawiedziony tym miejscem i całym podejściem firmy KFC. Sytuacja powtarza się cyklicznie co jakiś czas a ja niestety (błędnie) składam zamówienie ponownie czego już nie zrobię na pewno przez długi czas. Jedzenie przyjechało całkowicie zimne i niesmaczne. Napoje smakowo i wielkościowo pomylone, w zestawie brak słomek. Pani na infolinii stwierdziła że przecież napoje dojechały i to tylko pomylona wielkość - dla mnie to kpina! Na pewno długo u nich już nic więcej nie zamówię bo nie są tego warci za samo podejście do klienta, brak szacunku, kultury i zrozumienia (Pani na infolinii)
-
Agata Popek ★☆☆☆☆
Nie wiem dlaczego raz po raz co jakiś czas daję kolejną szansę temu miejscu. Tym razem zamówiłam 3x bubble tea - w każdej 1/3 kubka to pokruszony lód, a reszta to herbata sprawiająca wrażenie jak by ktoś nalał tam po prostu wodę z połową łyżeczki syropu owocowego. Z niedowierzania aż policzyłam - napoje miały kolejno 18, 21 i 22 kuleczki boba. Za tę przyjemność 46zł. Jak już macie w ofercie herbatę 65 złotych za litr to moglibyście klientów na nią nie scamować. Szkoda.
-
Patryk Rusin ★☆☆☆☆
Przy każdym zamówieniu obsługa myli moje zamówienie. Albo nie ma frytek, albo jak teraz miały być duże, przyszły małe. Frytki niezjadliwe - niedosmażone, że aż twarde. Rurki do shake'a brak, chusteczek brak. Nie polecam tutaj zamawiać z dowozem.
-
Bartek Wieleba ★☆☆☆☆
Ja jestem jak najbardziej wyrozumiały, że kolejka, że się nie chce ale w sytuacji gdy zamówiłem dwa grandery a na tablicy było 5 zamówień czekałem 30 minut ? Nieźle się tam bawią. Nie polecam tej restauracji i nie życzę żadnemu głodnemu takiej sytuacji…..
-
Daryk ★☆☆☆☆
Pół godziny czekałem na dwa głupie ITwisty gdzie w międzyczasie przejechało kilkanaście aut i każdy otrzymywał zamówienie. I to zamówienie dostałem dopiero po tym jak się o nie upomniałem bo inaczej to pewnie dalej bym czekał I usłyszałem tylko marne "przepraszam" a za przepraszam nic nie kupię I to mi nie zwróci mojego zmarnowanego czasu.
-
Michaks ★★☆☆☆
Dla mnie jedyny plus lokalu to drive thru. Ocena niska ponieważ kolejny raz nie dostałem kompletnego zamówienia na wynos. Nie dość ze pracownik zapomniał dać nam napoje to jak się okazało po powrocie do domu również zapomnieli dać do zamówienia kubełek frytek i krążki cebulowe za które oczywiście było zapłacone. Polecam za każdym razem sprawdzać zawartość zamówienia.
-
Patrycja Ilasz ★☆☆☆☆
Nie polecam. Mieszkam ok. 2 km od tego miejsca, a jedzenie przyjechało zimne i rozmoknięte. Opakowanie wyglądało jakby ktoś wszystko powrzucał, burgery pozgniatane i nieapetyczne. Bekon był surowy, a frytki zajmowały 3/4 kubełka. Stracone pieniądze. Na pewno więcej nie zamówię z tego miejsca.
-
Ewe Bu ★☆☆☆☆
Dramat. Pracowałam kiedyś w pierwszym KFC w Rzeszowie, ok 15 lat temu. Porcje były uczciwe. Jakie było moje zdziwienie, kiedy parę tygodni temu oraz ponownie dzisiaj, wstąpiłam do KFC. Kiedyś zamówiłam b-smarta z cheeseburgerem - mięso w środku ledwo przykrywało bułkę. Zamówiłam dwa zestawy, jeden z powiększonymi frytkami - frytki w obydwu były takie same. Dziś natomiast połakomiłam sie na tak lubiane przeze mnie łagodne kawałki kurczaka w b-smarcie. Kiedy otworzyłam pudełko, nie wiedziałam, czy śmiać się czy płakać. Nóżka była taa malutka, że została umiejscowiona w poprzek pudełka. Mam wrażenie że była to nóżką chyba z jakiejś kurki-liliputki. Jednak po chwili zastanowienia, pomyślałam nawet, ze to może skrzydełko, tzw. pałka? Kiedyś miały podobne wymiary, były spore. Pamiętam, ze kiedyś nogi były tak spore, że ciężko było wsadzić do pudełka frytki i zamknąć pudełko. Generalnie - kiedyś to było. A teraz ceny w górę a ilość w dół, bardzo słabo to wygląda, popsuliście się jeśli chodzi o ilość. Raczej nie wrócę, zwyczajnie się nie opłaca, oszukujecie na porcjach. Chyba, że to nowa polityka firmy - maksimum zysku, minimum produktu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KFC Rzeszów Real?
KFC Rzeszów Real znajduje się przy Aleja Wincentego Witosa 21, 35-115 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KFC Rzeszów Real?
Można skontaktować się z KFC Rzeszów Real pod numerem +48 801 464 646
Jak można dotrzeć do KFC Rzeszów Real?
Do KFC Rzeszów Real można dotrzeć, korzystając z poniższego linku