Przegląd katalogu
- 45 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 45 wyników
Przeglądaj restauracja z kuchnią grecką w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 45 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 30,364 opinii i ocen.
“Można tutaj znaleść fajne greckie produkty, oliwki, sery, oliwa z oliwek i inne”
“Restaurację polecił mi kolega, który często tam się stołuje, wielokrotnie przejeżdżałem koło tego budynku i nie raz zastanawiałem się co to za lokal, dzisiaj wpadłem tam przekonać się naocznie i nabrzuśnie. Zamówiliśmy po porcji michy panierowanych, pikantnych (bez przesady- tylko tak groźnie grzmi w karcie) skrzydełek na zalewie miodowej na podmurówce z zarąbistymi frytkami. Jak zobaczyłem co Kelnerka nam niesie to jęknąłem -a kto to tyle zje? Pani się tylko uśmiechnęła. Jedzonko miodzio, koleś zjadł wszystko i zrezygnował z pójścia na siłownię, ja poprosiłem o zapakowanie połowy. Ceny rozsądne, jest parking, winda, szybka i miła obsługa. Z brzucha polecam”
“Bez zastanowienia daje 5 gwiazdek. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta. Jedzenie przepyszne. Warte swojej ceny. Czuć że jest to wszystko świeże i wspaniale doprawione. Jesteśmy bardzo zadowoleni, wrócimy jeszcze napewno ❤️”
“Bardzo sympatyczna obsługa, jedzenie pyszne w przystępnych cenach. Polecam Dania z menu piri piri. Jeśli mógłbym mieć sugestie to fajnie żeby kawa mrożona była faktycznie bardziej mrożona, bo moja była dość letnia, ale ogólne wrażenie pozytywne :)”
“Zupa meksykańska +kotlet po cygańsku +surówka. Jedzenie przepyszne, bardzo smaczne , lokal z klimatem, obsługa profesionalna. Polecam....”
“Bardzo smaczne jedzenie. Dobrze przyrządzona jagnięcia. Dużo kolendry czyli tak jak powinno być. Klasyczne gruzińskie lemoniady w tym waniliowo-smietankowa. Gdyby jeszcze z głośników leciało więcej muzyki w stylu lezginki, byłoby idealnie”
“Byłem dziś już drugi raz w tej restauracji wraz z mamą , mogę tylko powiedzieć że drugim razem zrobiła dla mnie restauracja ogromne wrażenie !! Jedzenie prze prze pyszne i napewno jeszcze wrócę tutaj ! Chinkali perfekcyjne , nic dodać nic ująć Kurczak w sosie z pieczywem również bardzo dobry, bym powiedział taki domowy, Hmm.. a pstrąg dobry , ale nie bardzo dobry , może bym zmienił dostawcę lub nie wiem co , próbowałem duzo razy pstrągów nad soliną gdzie tam czuję się idealny smak tej ryby i lekkość, tutaj pstrąg bardziej jak karp (karp lubi smakować mułem), Ale to tylko moja opinia i moje odczucie , nie obrażając właściciela, sos do pstrąga tradycyjny gruziński bardzo dobry ☺️ Cena za lampkę wina uważam za wysoką, mogła by być większa ilość za tą cenę... Opinie wystawiam jako pozytywną za całokształt , i bardzo miłego właściciela”
“Bardzo smaczne posiłki w rozsądnej cenie, miła obsługa. Restauracja ma oddzielne stanowisko, na którym jest wypiekana pizza, serwowana w wybrane dni. Polecam warto spróbować.”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty w rekrutacji 'Konfitura'. Z pewnością wrócę tutaj przy najbliższej okazji. Zamówiłam kotleta de volaille z puree ziemniaczanym i surówką z czerwonej kapusty. Wszystko było wyjątkowo smaczne. Kotlet idealnie doprawiony i soczysty, puree aksamitne, a surówka świeża i wyrazista. Obsługa miła i uważna. Jeśli lubicie polska kuchnię i spokojna atmosfere, to będzie idealne miejsce.”
“Oceniam miejsce- nie miałem okazji oceny jedzenia. Wchodząc do restauracji przeniosłem się w czasie, w miejsca w których bywałem w najlepszych restauracjach Toskanii. Daje za to najwyższą ocenę. Z pewności wrócę by ocenić dania ale nie zakładam że się rozczaruje.”
“Bardzo dobre jedzenie, zarówno to regionalne jak i "standardowe". Osobiście polecam chleb ze smalcem, proziaki z masłem czosnkowym, pomidorową z lanym ciastem i fuczki. Przystawki dostaliśmy od razu, po chwili przyszła zupa. Na drugie danie musieliśmy poczekać ok 20 minut, ale było warto. Jedyne czego nam brakowało to karpackiego klimatu - w środku ciężko go znaleźć. Na pewno jeszcze wpadniemy kiedy będziemy przejazdem.”
“Gościniec to miejsce, do którego naprawdę chce się wracać. Jedzenie jest przepyszne – świeże, dobrze doprawione i podane w solidnych porcjach. Widać, że kuchnia wkłada serce w każde danie. Ogromnym plusem są też świetne ceny, które w porównaniu do jakości wypadają rewelacyjnie. Do tego miła atmosfera i uprzejma obsługa sprawiają, że można tu poczuć prawdziwy klimat tradycyjnej, domowej kuchni. Zdecydowanie polecam każdemu, kto ceni klasyczne smaki w rozsądnej cenie.”
“Bardzo smaczne domowe jedzenie, duże porcje w stosunku do ceny. Miła i pomocna obsługa.”
“Zamówiliśmy kolejny dzień z rzędu zamówienie. zupy bardzo dobre sznycel i ziemniaki przepyszne czuć świeże nie było przesiąknięte tłuszczem w ziemniakach było czuć masło plus za surówkę z kapusty kiszonej bez kminku co jest mało spotykane w restauracjach ogólnie jedzenie bardzo na plus Był jeden mały wypadek przy zamówieniu bo zupa przyszła w całym popękanym pudełku i w rosole były kawałki plastiku przez dostawcę. zupa została uszkodzona ale pani bardzo sympatyczna uratowała sytuację przeprosiła i przyniosła nam osobiście jeszcze raz co bardzo doceniamy kolejny raz nie zawiedliśmy się na tej restauracji polecanko ❤️☺️”
“Odwiedziłem wiele greckich restauracji ale nic się nie równa z tą. Niesamowite potrawy z prawdziwym greckim smakiem z całą rodziną jesteśmy zadowoleni ponieważ znaleźliśmy restauracje w której dania smakują jak z Grecji. Obsługa bardzo miła,doświadczona. Oraz właściciel pozytywny miły oraz z chęcią porozmawiał z nami. Na pewno wrócimy do tego miejsca. Polecam każdemu ❤️”
“Dwa razy zamówiłam catering na imprezę za pierwszym jak i drugim razem spełnili moje najszczersze oczekiwania. Jedzenia było dużo, było gorące i pyszne ! Bardzo pomocna obsługa! Otrzymałam pomoc w wyborze odpowiednich zestawów z możliwością modyfikacji pod moich gości. Rewelacja. Serdecznie pozdrawiam Panią, która dostarczyła mi jedzenie przesympatyczna osoba :)”
“Nie ukrywam, że do ToTujemy miałam zajrzeć już jakiś czas temu, jednak ze względu na dość krótkie godziny otwarcia wciąż czekałam na odpowiedni moment. Gdy nadarzyła się okazja aby spróbować śniadania na targu śniadań organizowanym w Fosie, wiedziałam, że na pewno coś wybiorę. Wystroju lokalu i obsługi (nie ja zamawiałam danie) ocenić więc nie mogę. Wybrałam śniadanie składające się z pieczonego buraka, kanapki z hummusem, jajka w koszulce i kszonek. Każda z kszonek mi smakowała, jednak mogły być nieco bardziej różnorodne - zabrakło mi np. kszonej rzodkiewki, ale przyznaję - jestem fanką kszonek i chciałabym spróbować ich jak najwięcej. Kanapka z hummusem super! Hummus domowej roboty był bardzo smaczny, a chleb był mięciutki, chociaż mógłby zostać lekko przypieczony na patelni. Buraczek w pysznym, lekko słodkim sosie. Jedyne do czego mam zastrzeżenie to jajko - białko było zbyt słabo ścięte, dlatego go nie zjadłam. Ogólnie polecam, zajrzę jeszcze kiedyś do samego lokalu, aby spróbować więcej kszonek i bowli.”
“Rewelacyjne miejsce! Pyszne jedzenie i ogromne porcję. Spróbowaliśmy placków ziemniaczanych z mięsem, kotleta drobiowego z frytkami i pizzę. Wszystko gorące, smakowicie wyglądało i smakowało. Polecamy gorąco!”
“Rewelacyjne miejsce na mapie sprzedawców oryginalnych greckich artykułów. Jako smakosza chałwy mnie w szczególności interesuje dostępność tego deseru. Jest to niewątpliwie jeden z nielicznych lub nawet jedyny (z pewnością jedyny znaleziony przeze mnie po głębszym rekonesansie) sklep oferujący bardzo szeroki wybór chałw macedońskich, a więc powszechnie uznawanych za jedne z najlepszych wśród greckich. Sprawna obsługa, bardzo dobry kontakt z właścicielem w razie potrzeby doszczegółowienia jakichkolwiek kwestii związanych z realizacją zamówienia.”
“Bardzo dobra kawa. Smaczna tarta z malinami. Ale czekolada domowa- mistrzostwo świata. Smak dzieciństwa. Czekolada z mlekiem w proszku. Taką jaką robiła moja mama. Petarda. Do tego przemiła Pani, która z uśmiechem nam to wszystko podała. Dziękujemy”
“Pizza pyszna, lekkie ciasto, ciagnacy sie ser, bardzo dobre skladniki i sosy. Obsługa zabiegana i miła. Mimo środy spory ruch. Polecam”
“Zamówiliśmy burgery. Ogólnie są dobre, ale nie powalają. Brakuje im tego czegoś... Frytki troszkę bym dłużej przetrzymał na tłuszczu. Obsługa bardzo miła i pomocna. Kawa smaczna. Krążki cebulowe smaczne. Takiej 5- za całokształt. Fajny wystój.”
“Bardzo szybki czas podania podania posiłków od zamówienia, około 15 minut. Placki smażone bezpośrednio przed podaniem, gulasz węgierski lekko pikantny, bardzo smaczny, pierogi z kaczki wyśmienite- całkiem inny smak od tradycyjnych pierogów. Polecam”
“Jedzenie bardzo smaczne i ładnie podane! Polecam!!! Obsługa również profesjonalne podchodzi do klienta:)”
“W dniu dzisiejszym, nasza miała chata na dobry lunch. I przypomniałem sobie że w tym miejscu można naprawdę dobrze zjeść. Zamówiłem sobie lunch, i to co otrzymałem na pierwszej jak i drugie Dania. Nie mogę inaczej tego lunchu jak poezja smaku. Do tego sobie zamówiłem do tego sobie zamówiłem jeszcze podwójne espresso z pianką mleka. Ta kawa była wyśmienita smakowała jakbym pił we Włoszech w Napoli. Serdecznie dziękuję pani Aleksandrze za świetną i miłą obsługę, oraz przepyszną kawę. Lokal kuchnia i obsługa. Daje 11 na 10. Będę tam wracał i to coraz częściej.”
“Zdecydowanie mogę ten lokal polecić, smaczne ciepłe jedzenie (tak jak powinno być ;)). W moim przypadku był to burger wege + naleśniki z nadzieniem wiśniowym, co mnie wystarczająco posiliło a i cena myślę ze w porzo bo ok 5 dyszek wyszło o ile pamiętam.”
“Świetna odskocznia od różnego rodzaju pizzerii, kebabowni czy innych restauracji z kuchnią orientalną - dobra cena, smaczne, zdrowe - jak dla mnie miód malina.”