Przegląd katalogu
- 1,254 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 1254 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,254 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 592,284 opinii i ocen.
“Polecam, szybka wysyłka, duży asortyment, a także przyjemna obsługa telefoniczna w przypadku pytań :-)”
“Z czystym sumieniem polecam: konkurencyjne ceny, kierowca zawsze na czas, czysto i uprzejmie ;)”
“Jadłam tutaj ostatnio naleśnika z kurczakiem i szpinakiem, i mogę śmiało powiedzieć że było WARTO. Moja przyjaciółka zamówiła też naleśnika, tym razem pistacjowego. Oba były obłędne w smaku i bardzo sycące. Można by powiedzieć, marzenie studenckie. Dwa razy piłam tu matchę z musem malinowym i zdecydowanie polecam. Nie jest ani trawiasta, ani rybna, ani mętna. Przybiera ładny zielony kolor. Jedynie to polecam dodatkowo poprosić o zrobienie jej na mleku owsianym aby w pełni rozkoszować się jej smakiem”
“Prezentujecie Państwo najwyższą jakość usług. Razem udało nam się przygotować przepiękny ślub w plenerze. Organizacja, współpraca i kontakt przebiegały w świetnej atmosferze zrozumienia wzajemnych potrzeb. Jedzenie podczas przyjęcia było przepyszne i smakowało wszystkim gościom (wegańskie dania zasługują również na ogromną pochwałę). Czuliśmy się w tym dniu zaopiekowani od początku do końca. Polecam wszystkim zainteresowanym organizacją przyjęcia weselnego!”
“dobra kawa, mila obsługa :) kameralnie, ale przyjemnie, ceny dobre. polecamy!”
“Fajne piensce. Pyszna kawa indyjska, wyśmienita herbata. Lecz ceny nieco za wysokie. Ale waret”
“Super obsługa. Jedzonko też dobre jak ktoś chce na szybko. Ogólnie polecam”
“Pyszne śniadanie, wspaniały klimat i przemiła obsługa! Polecam wszystkim to miejsce z całego serca. Żałuję, że wcześniej do Państwa nie trafiłam!”
“Wspaniała obsługa pyszne jedzenie,super koktajle.. ☆Zachwycila mnie pizza!Czytso i przytulnie:) polecam!”
“Śniadania z panini i świeżo mielonej kawy to mistrzowskie połączenie, o którym myśli się przez cały dzień. Obsługa jest bardzo miła, śmiało można wymieniać się rekomendacjami filmowymi, świetny gust! Polecam 11/10!”
“Jako stała klientka, szczerze polecam to miejsce! Zawsze świeże, przepyszne ciasta, aromatyczna kawa i orzeźwiające lody. Rekomenduję również torty na zamowienie. Właściciele bardzo pomagają przy wyborze dekoracji i smaków ❤️ Ulubione miejsce w Rzeszowie!”
“Lokal bardzo przyjemny i czuć ten włoski klimat. Pizza w stylu neapolitańskim jest doskonała, ciasto cieniutkie i sładniki pierwszej jakości. Polecam!”
“Mały lokal bez stolików ale z długim barem wzdłuż witryny i ścian. Burgery smaczne podane w miare szybko. Dla amatorów ostrych smaków dostępne są sosy pozwalające dodać trochę ognia do burgerów. Na pewno warty odwiedzenia i spróbowania.”
“Cofeina w Rzeszowie to przyjemna kawiarnia, która oferuje nie tylko doskonałą kawę, ale także przytulną atmosferę. Lokalizacja jest dogodna, obsługa przyjazna, a wybór napojów zaskakujący. Bardzo polecam spróbować ich wyjątkowych kaw z dodatkami oraz pysznych deserów. To idealne miejsce zarówno na spotkanie ze znajomymi, jak i na chwilę relaksu przy dobrej książce. Cofeina to must-visit dla wszystkich miłośników kawy w Rzeszowie”
“Byłam już parę razy i za każdym razem kawa, matcha i słodkości na najwyższym poziomie ⭐️.”
“Pyszna pizza, świetne ciasto i dużo świeżych składników. Obsługa bardzo sprawna, a ceny adekwatne do jakości. Zdecydowanie jedna z najlepszych pizzerii w mieście. Polecam spróbować nr. 16 Piccante Con Cipolla – rewelacja! 10/10.”
“Do Al Metro trafiliśmy jakiś czas temu ze względu na dostępność pizzy bezglutenowej. Mamy na pokładzie syna z celiakią, który dodatkowo jest „niejadkiem”. To nie pierwsza pizza bezglutenowa, którą próbowaliśmy, jednak trzeba przyznać, że.. nie ma sobie równych!! Pizza na klasycznym cieście również jest przepyszna. Nasze pierwsze doświadczenia to pizza na wynos, później skusiliśmy się na wizytę w lokalu. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem obsługi. W dzisiejszych czasach bardzo trudno trafić na tak miłych, uśmiechniętych i pracowitych ludzi! Przekochana Pani obsługująca w lokalu, która dosłownie czyta w myślach i dba o najmniejszy szczegół. Zamówienia telefoniczne - czysta przyjemność, ciepły życzliwy głos. Pizza skradła nasze żołądki, obsługa i atmosfera - nasze serca!! ♥️”
“Do jeszcochcesz wybierałam się już od dłuższego czas. Za każdym razem jakoś nieszczególnie było mi po drodze. Raz przyszliśmy, ale zostaliśmy niemiło potraktowani przez Pana właściciela i wyszliśmy, jednak nie będę rozpamiętywać starych spraw i skupię się na tej pozytywnej wizycie, a nie na pierwszym wrażeniu. Lokal umiejscowiony jest w centrum, może nie ścisłym, ale nadal bardzo łatwo do niego dotrzeć chociażby z rynku. Nie przyjrzałam się wystrojowi wewnątrz, jednak wiem, że głośno grała włoska muzyka, co nadawało nastroju. My, wśród mnóstwa pozycji wybraliśmy 4 mięsa, oraz coś bardziej włoskiego czyli parmeńską z dodatkiem burraty. Obie pozycje były pyszne! Delikatne, włoskie, chrupiące i dobrze wygarowane ciasto, które odbiega od wszędzie spotykanej neapolitańskiej. Sos pomidorowy był idealny, lekko słodki i mocno pomidorowy. Na obu pizzach czuć niesamowitą jakość składników. Wszystkie mięsa zostały starannie wyselekcjonowane i to naprawdę widać. Burrata była wspaniała, mocno kremowa, takiej dobrej jeszcze nie jadłam! Za drugim razem Pan właściciel był bardzo miły, pożartowaliśmy, także obsługa na plus. Jedzenie jest naprawdę włoskie i naprawdę pyszne! Widać, że właściciel stawia na jakość. Z chęcią wrócę na inne pizze, oraz na makaron. Bardzo polecam!”
“Jeżeli się zastanawiasz co zjeść zamiast pizzy to świetnym wyborem będzie pinsa. Spróbowałam zarówno wersji z wege jak i z mięsem - i obie pyszne. W czasie oczekiwania na danie otrzymaliśmy też czekadełko.”
“Świetne jedzenie w dobrej cenie, fabryka smaku powinna się uczyć od tego miejsca. Może nie wygląda ale smakuje.”
“O jedzeniu bo to po to stworzono to miejsce - jedzenie smaczne, domowe, świeże, treściwe i w przystępnej cenie ale uwaga dosyć tłusto. Dosyć schludnie ale to nie miejsce pod gwiazdkę Michelin, tego nie oczekujcie. Niestety jak to w takich barach - wszechobecny zapach głęboko wnikający w ubrania. Miejscówka dobra z dostępem do pobliskich tanich parkingów. Na miejscu można płacić kartą.”
“Klimatyczne miejsce dla fanów Rocka i Metalu. Na miejscu można wypić dobre piwo Iron.”
“Pizza i kebab w rozsądnej cenie. Smakiem nie zachwycają ani nie odrzucają. Jest poprawnie. Głodny znajdzie tu coś dla siebie.”
“Dania obiadowe pyszne tak dobrze czytasz bardzo smaczne,, jedliśmy rosół a na drugie danie schabowy plus dodatki ziemniaki lub frytki surówki wszystko świeże.. polecam bo cenowo to nie majątek a naprawdę pojecie .. Polecam. Ślązak”
“Pokoje ładne, czyste, wyposażone, wellness i baseny ze wszystkim, czego potrzeba do dobrego wypoczynku, śniadania i kolacje bardzo smaczne, personel bardzo miły, byliśmy tu po raz pierwszy, ale na pewno tu wrócimy, ogólne wrażenie „doskonałe”.”
“Miejsce z fajnym klimatem. Właściciele otwarci na nowości i idą w stronę słońca ;-). Pojawiają się co raz to nowe piwa, whisky i zespoły. Niech się dzieje ... ;)”
“Piękny dom weselny z życzliwą obsługą i pysznym jedzeniem :) Byliśmy tu już nie raz z naszymi atrakcjami na weselach i możemy szczerze polecić to miejsce do organizacji imprez :D”
“Polecam to miejsce. Każde danie przyrządzone perfekcyjnie przez szefa kuchni. Szczególnie uwielbiam burgery a dokładnie firmowy! Bułeczka mega chrupiąca, złociste frytki, mega colesław. Żona przepada za plackami a nugetsy dla syna mega smaczne. Jeszcze nie raz tutaj zaglądniemy!”