Przegląd katalogu
- 1,254 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 1254 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,254 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 592,284 opinii i ocen.
“Lokalizacja super, zaciszne miejsce ale blisko wszędzie. Obsługa bardzo miła. Dodatkowy plus to restauracja, jedzenie smaczne. Ogólnie bardzo czysto, pokoje zadbane. Jedyne czego brakuje w pokojach to lodówki i czajnika.”
“Bardzo dobra pizza! Jedna z lepszych jakie jadłem w Rzeszowie. Polecam w 100% szybko, smacznie, miły dostawca, za prośbą ładnie namalowany słonik dla Żony. Polecam gorąco :)”
“Smaczne jedzenie, niskie ceny. Polecam :)”
“Byliśmy ze względu na zamknięcie kina. Wspomnienia ostatni raz wróciły. Szkoda ze zamykają bo to byl kawałek historii związanej z Rzeszowem, w którym teraz kina będą tylko w galeriach.”
“W restauracji Twierdza zorganizowałam swoje 40-ste urodziny. Jestem bardzo zadowolona. Pyszne jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie. Polecam gorąco.”
“Udaliśmy się do Dębinówki na rodzinny obiad. Stolik zarezerwowaliśmy 3 godziny wcześniej. Wpadliśmy rodziną w 11 osób praktycznie każdy zamówił coś innego i wszystko było świeże i pyszne. Serdecznie polecam. Obsługa miła i uprzejma.”
“Będąc w Rzeszowie trafiłam na najlepszą lodziarnię ciastkarnię 2 jednym. "Galateria Bianca" , to najlepsze lody, najlepsza i najmilsza obsługa oraz bardzo ciepły i miły klimat. Za wszystko daję ocenę 5 , chociaż chciałabym dać więcej. Nigdy wcześniej nie jadłam tak dobrych lodów. Cena adekwatna do porcji. Tak że wszystkich, którzy zatrzymują się chociaż na chwilę w Rzeszowie to polecam najlepszą cukiernio - lodziarnię, warto poszukać na mapach i wstąpić po ten niepowtarzalny smak.”
“SUPER , Polecam. Herbaty i kawy bardzo duży wybór. Można też kupić świetne prezenty.”
“Żabka na ulicy Zagłoby z bardzo profesjonalna usługa, zawsze bez problemu odbiór paczek czy też oddanie butelek. Szybko smacznie i bezproblemowo☕️☺️”
“Jedzenie okej, wzięliśmy burgery. Klimatyczne miejsce, obsługa okej. Nie ma bardzo dużego wyboru jednak to co najważniejsze to jest. Same burgery w smaku były okej chociaż nie był to szał-ciał”
“Pyszna pizza w dobrej cenie, hamburgery też smaczne, frytki chrupiące, sosy nawet spoko. Szybki dowóz przynajmniej w mojej okolicy więc wszystko cieplutkie.”
“Prawdziwa "Polska" pizza, dobra jakość i cena. Żadne tam Włoskie naleśniki w hipstetskiej cenie.”
“Pizza w Molto to absolutny sztos! Ciasto idealne: cienkie, elastyczne, wypieczone na chrupko, a składniki świeże i naprawdę wysokiej jakości. Widać, że nic tu nie jest robione „na skróty”. Dania kuchni restauracyjnej też robią ogromne wrażenie — ładnie podane, doprawione ze smakiem i w porcjach, które naprawdę cieszą. Do tego fajny klimat, przyjemny wystrój i poczucie, że chce się tu wracać. Molto to miejsce, które śmiało mogę polecić każdemu, kto szuka świetnego jedzenia i dobrej atmosfery.”
“Po wielu wielu wizytach w delegacjach i prywatnie, zjedzeniu połowy menu, mogę bez wątpliwości wystawić 5 /5. Oczwywiscie są pozycje gdzie cena do jakości/ilości jest średnia ( schabowy, lody z polewą) ale są petardy które deklasują wszystko na rynku (golonka, pierogi, żeberka). Trzeba polecić i warto odwiedzać”
“pyszne sushi, ryż mógłby być lepszy ale to już czepianie się, bo i tak był dobry polecam bardzo”
“Klimatyczne miejsce z bardzo wartościową integracyjną misją, już od wejścia wrażenie robi mnogość dyplomów zdobytych za piwa z Browaru Spółdzielczego, na miejscu szeroki wybór piw, przyjazna i pomocna obsługa, przyjazny klimat, choć na zewnątrz ze strony ulicy mogłoby to być wyraźniej oznaczone.”
“To miejsce które jako pierwsze zapisało się na mapie Rzeszowa jako te, gdzie można zjeść prawdziwe BURGERY. Na początku bezkonkurencyjne. Później bywało różnie. Zmieniali się burgermasterzy, zmniejszały porcje, ale nadal BurgerStore trzyma poziom. Kto nie był, a lubi burgery to w Rzeszowie niech idzie jak w dym. Jest dobrze. W obecnym morzu przeciętnych burgerów te tutaj zawsze były i mam nadzieję, nadal pozostaną ponadprzeciętne. Jedno z niewielu miejsc, gdzie bekon jest bekonem ( czyli czipsem bekonowym) a nie zeszklonym miękkim plasterkiem boczku.”
“Bardzo miła obsługa. Pan kierownik, miły, kompetentny i pomocny. Polecam na większe wyjścia z przedszkolakami. Kontakt i obsługa bez zastrzeżeń, na wysokim poziomie.”
“Bardzo miła obsługa, właścicielka przesympatyczna kawa pyszna, jedzonko znakomite. Polecam!!”
“Hotel jest położony w sercu Łańcuta tuż przy zamku. Niestety ze względu na lokalizację, brak jest parkingu- jedynie dwa dostępne darmowe miejsca parkingowe. Reszta miejsc należy do miasta i jest płatna. Pokoik dla dwóch osób przestronny i czysty. Śniadanie bardzo dobre, spory wybór i można zjeść na werandzie. Obsługa pomocna, ale personel jakby przemęczony. Ogólnie polecam, świetne miejsce na weekend.”
“Przepyszne jedzenie,b.mila obsługa.”
“Mega!!!!! Żabka!!! Dawniej był tu inny sklep i nie było klientów. Dziś jest żabka i tloczno od ludzi w każdy dzień od rana do wieczora!!!”
“Uważam że komentarze obrażające personel w sklepie zabka w Przyszowie sa nie na miejscu.Klienci sa bardzo zadowoleni z obslugi o czym świadczy fakt że jest bardzo duży ruch.Trudno zadowolic wszystkich.Jednakze obsługa klienta to również uprzejmość z drugiej strony lady.Wszystkiego dobrego w Nowym roku .Bądźmy życzliwi.”
“Bardzo miła obsługa! Towary na półkach nigdy nie brakuje”
“Wspaniałe produkty, oczyszczą tak, że można zdrowo jeść. Polecam każdemu.”