Przegląd katalogu
- 40 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 40 wyników
Przeglądaj men shoe store w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 40 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 25,390 opinii i ocen.
“Bardzo miła Pani nas obsłużyla, doradzila i kupilismy bardzo fajne buty.”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam.”
“Z całego serca polecam ten mały sklepik, duży wybór świetnych bucików na każdą nóżkę można dobrać obuwie. Przemiła i fachowa obsługa. Pani ma profesjonalne podejście do maluszka,mierzy stópkę,dopasowuje bucik i przy tym cały czas emanuje pozytywną energią. Naprawdę warto zajrzeć i przekonać się samemu,wasze maluszki napewno będą zadowolone. Jeszcze raz POLECAM.”
“Dzisiajsza wizyta w salonie Ryłko sprawiła, że z przyjemnością będę tam wracać. Panie szybko nawiązały ze mną kontakt i w trakcie rozmowy sprzedały mi pasek i torebkę z których jestem bardzo zadowolona. Dziękuję za miła obsługa i do zobaczenia.”
“Bardzo dobra lokalizacja mimo często "zapchanego" parkingu przy Starej Szwalni. Często są tutaj produkty które są wyprzedane w innych rossmanach.”
“Kupuję tutaj kosmetyki pielęgnacyjne dla siebie i mojej rodziny. Ceny jeśli "na promocji" to warto się skusić, a obsługa zawsze miła i chętna aby pomóc i doradzić.”
“Bardzo lubię ten sklep, bo jest rewelacyjnie zaopatrzony i większy od innych. Lokalizacja świetna w drodzi do i z Rzeszowa. Polecam.”
“Pani perfekcyjnie pomogla zapudrowac piegowaty nosek kolezance przed weselem”
“Jest spoko. Ceny na paragonie zgadzają się z tymi na cenówce na półce a to rzadkość. Czasem można kupić nawet coś w bardzo niskich cenach jak są ostatnie sztuki. Fajnie :)”
“Bardzo dobrze zaopatrzona drogeria. Polecam”
“Pani ekspedientka cudowna, niestety nie zobaczyłam imienia( ale było to dzisiaj tj.27.05 koło godziny 12:00 ) Pani była w okularach. Pozwoliła nam wejsc z pieskiem, była bardzo miła i życzliwa nie tylko w stosunku do nas ale także do pozostałych klientów, których obsługiwała. ☺️”
“Sklep na piątkę, posiada prawie wszystko, fajnie poukładany, w miarę tanii i ma tanią i dobrą stację benzynową. W środku również kwiciarnia, poczta, kantor, apteka i kilka sklepów odzieżowych oraz Restauracji. Przejściem obok sklep z narzędziami i budowlany. Ogromny parking”
“Polecam, bardzo miła obsługa w szczególności pani Agnieszka, która jest zawsze uśmiechnięta i pomocna. Ze sklepu wychodzę zawsze zadowolona z produktem, którego szukałam/ potrzebowałam. Jestem bardzo wdzięczna, że są jeszcze tacy sprzedawcy, którzy potrafią szczerze doradzić, a nie tylko są mili po to żeby sprzedać produkt.”
“Miła obsługa.. Duży wybór towarów ... także w cenach promocyjnych..Kasy samo- obsługowe to jest dobry pomysł..”
“Leclerc'a chyba przedstawiać nie trzeba. Aktualnie jedyny prawdziwy hipermarket w Rzeszowie, z prawdziwego zdarzenia, duży choć ciasny parking, połączony z galerią handlową Plaża, kupimy tu chyba wszystko czego tylko potrzebujemy. Zawsze panuje tu porządek, jest schludnie, da się bez problemu przejść. Jeśli ktokolwiek sprawi problem to jakiś kolejny niezadowolony z życia inny klient, sam Leclerc z małym zastrzeżeniem w kwestii parkingu, zasługuje na 5 gwiazdek”
“Znajdziecie tu wszystko czego można szukać w tego typu sklepie , duży wybór składników kuchni azjatyckiej oraz dla każdego majsterkowicza znane narzędzia firmy parkside”
“Dobrze zaopatrzony duzy hipermarket gdzie mozna kupic praktycznie wszystko. Polecam wedliny wlasnego wyrobu B1 dobra jakosc i bardzo dobra cena. Najwiekszym jednak dla mnie plusem jest fakt ze sklep nigdy nie jest przeludniony jak inne hipermarkety. Bardzo milo i swobodnie robi sie tu zakupy”
“Przemiła obsługa, szeroki asortyment oryginalnych produktów na pewno będę wracać tutaj częściej. Bardzo polecam!”
“W dniu 15.01 obsługiwała mnie bardzo miła i profesjonalna sprzedawczyni. Zostawiam opinie, bo rzadko się to zdarza.”
“Zawsze świetna obsługa i dobrze poukładany asortyment. Przydałoby się więcej puf do siedzenia.”
“Bardzo duży wybór produktow. Ostatnio sklep dołożył kasy samoobsługowe co zlikwidowało kolejki. Najważniejsze jednak jest to, że pracują tam zawsze mili i uśmiechnięci pracownicy.”
“Wspaniała obsługa i miłe podejście do klientów ❤️”
“Razem z partnerem trafiliśmy na przemiłą Panią w krótkich ciemnych włosach. Fenomenalnie doradziła nam w wyborze obuwia jak i paska, tak aby wyglądało to spójnie z garniturem. Dawała nam kilka propozycji a także pozwoliła abyśmy sami podjęli decyzję, bez narzucenia się. Polecam serdecznie ❤️”
“Bardzo dziękuję za miłą obsługę i serdeczność. Panie bardzo życzliwe i pomocne. Chętnie wrócę tu na zakupy.”
“Miła obsługa aż chce się kupować.”
“Pani i Pan z obsługi przesympatyczni, konkretni i pomocni. Fajnie trafić na młodych ludzi z zapałem do pracy.”
“Naprawdę miła pani, obsługa na najwyższym poziomie,wiadoma marka,i mam nadzieję że dobra jakość. Polecam!”
“Super sklep mila obsługa, szybka dostawa Poprostu profesjonalizm”