Opinie

  1. Tomek Pelc ★★★★★

    Pani perfekcyjnie pomogla zapudrowac piegowaty nosek kolezance przed weselem

  2. W J ★☆☆☆☆

    Jeśli chcecie wydrukować zdjęcia to omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Stałam 30 minut żeby Pani łaskawie naprawiła błąd drukarki i twierdziła że albo wyjdą albo nie i muszę poczekać, na koniec dodała że maszyna nie działa już od 5 dni ale nikt nie wpadł na pomysł żeby o tym poinformować klientów.

  3. Nina Kokoszka ★☆☆☆☆

    Obsługa średnia Pani nie wiem niestety jak ma na imię (młodziutka blondynka) na pół galerii wydarła się za mną że ,,rzekomo 'zabrałam produkty nie płacąc za nie ,chociaż wszystko odłożyłam .Próbowałam zapłacić ale tez nie mają zasiegu z resztą jak zwykle .Jakoś w innych sklepach w galerii wszedzie jest zasieg ale tutaj już nie .Bardzo chamskie zachowanie .Pani powinna się upenić ze zabrałam coś nie płacąc za to zanim zacznie wydzierać się na pół galerii i zarzucać mi coś .

  1. Justyna Lubas ★☆☆☆☆

    FATALNA OBSŁUGA!!! W dniu dzisiejszym kasjerka chciała mnie oszukać. Była przy zakupie produktów colgate za minimum 25 zł, butelka do picia gratis (kupilam za wiecej). Pani mi skasowała produkty i ani słowa o butelce po czym pytam czy nie dostanę? A ona mi odpowiada, że nic się jej nie wyświetliło i nie wiem czy ma jeszcze, na co ja odpowiadam, że jak nie ma to chyba powinny sobie pościągać karteczki, że się taka butelkę dostaje. Nie el zapytała nawet o aplikacje, a powinnam kupić kilka produktów taniej, ponieważ były oznaczone ( cena z apką ). Wiem, że samemu się skanuje, ale ja zwyczajnie o niej zapomniałam a to chyba ich obowiązek. W biedronce np. panie zawsze pytają. Pracują tam jak za karę, jak nie odpowiada to się zwolnić a nie łaskę robić!!

  2. Beata Godek ★★★★☆

    Miła obsługa, duży asortyment

  3. Bialy Andrzej ★☆☆☆☆

    Odradzam robienia zakupów w tym punkcie, obsługa totalnie nie ma pojęcia na czym polega ich praca, brak kompetencji, Pani w czerwonym fartuchu pozbawiona kultury osobistej i jakiegokolwiek profesjonalizmu, zalecam doszkolenie się, jako urodzony Rzeszowianin, najgorszy Rossman w mieście.

  1. Ania Bajkoczytajka ★★★★★

    Duży wybór produktów. Takze coś na prezent mozna fajnego znaleźć. Korzystałam z opcji kup przez internet, odbierz w sklepie -rewelacja- szybko i wszystko,więcej nawet niż w sklepie. Super jest maszyną do drukowania zdjęć

  2. Kej O ★☆☆☆☆

    Jestem szefem kuchni i nawet gdy ktoś po 14h.zmianie prosi o jedzenie dostaje je z uśmiechem.To część naszej pracy na którą się zgadzamy Tutaj jednak czas cofnął się o jakieś 40 lat. Panie w stylowych podomkach wychodzą z założenia że klient powinien sam zanieść produkt,nawet jeśli jest ojcem z małym dzieckiem szukającym podpasek i najlepiej niech zapłaci karta. Dzisjsze,już naste zderzenie z obsługą przyprawia mnie o ból głowy no bo gdzież indziej wg.Pani układającej pudry znajdę maszynki do golenia dla kobiet jak nie obok męskich i na pewno znów wedle oceny tej Pani obok nich przechodziłem. Komuno wróć stylonowe podomki tez

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Drogeria Rossmann?

Drogeria Rossmann znajduje się przy Krakowska 20, 35-111 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Drogeria Rossmann?

Można skontaktować się z Drogeria Rossmann pod numerem +48 426 139 700

Jak można dotrzeć do Drogeria Rossmann?

Do Drogeria Rossmann można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements