Byłam regularnym klientem dopóki nie spotkałam się z chamską obsługi ze strony Pani na kasie w ciemnych włosach, prawdopobnie Pani Jagoda, nigdy nie zdarzyło mi się żeby tak zlewczo ktoś mnie potraktował i lekceważąco, asortyment sam w sobie ok, ale nie wrócę juz z powodu tej Pani, za każdym razem kiedy się jest używa telefonu, nie jest w stanie odpowiedzieć czy można reklamówkę dobrać, widać że dziewczyna nie wie co tam robi i nie wie co się w tym sklepie dzieje. 2 gwiazdki za sam asortyment ale nie wrócę juz tam. A szkoda bo sklep sam w sobie fajny, do reszty obsługi nie mam nic jest jak najbardziej w porządku.
Zdjęcia
Opinie
-
Magda Czerwonka ★★☆☆☆
-
Sebastian ★★★★★
Leclerc'a chyba przedstawiać nie trzeba. Aktualnie jedyny prawdziwy hipermarket w Rzeszowie, z prawdziwego zdarzenia, duży choć ciasny parking, połączony z galerią handlową Plaża, kupimy tu chyba wszystko czego tylko potrzebujemy. Zawsze panuje tu porządek, jest schludnie, da się bez problemu przejść. Jeśli ktokolwiek sprawi problem to jakiś kolejny niezadowolony z życia inny klient, sam Leclerc z małym zastrzeżeniem w kwestii parkingu, zasługuje na 5 gwiazdek
-
Miszela Miśka ★☆☆☆☆
Podzielam opinię, że parkowanie przy tym sklepie wygląda na pazerność sklepu i zarządzającego parkingiem. Żerują na tym, że roztargniony klient zapomni pobrać biletu i mandat gotowy. Działa to bardzo odstreczajaco i antykliencko. Rezygnuję z tego sklepu a tym samym nie wydam tam ani grosza. Wystarczyłoby trochę pomyśleć, nie dybac na portfele klientów i przy wyjazdach zamontować kamery sczytujace numery rejestracji - tak jak na lotniskach.
-
dasd asfafa ★☆☆☆☆
Ze względu na skandaliczny sposób działania parkingu, gdzie pracownicy APCOA kasują klientów, którzy przyjechali tylko zrobić zakupy rezygnuje na stałe z zakupów w tym sklepie i odradzam. Otrzymałem 150 zł kary za około 20 minut postoju, co pokazuje, jak bardzo lekceważycie swoich klientów. To absurd, że klient sklepu dostaje karę za szybkie załatwienie sprawy. Dodatkowo konieczność przejścia przez pół parkingu i stania w kolejce do parkomatów, zanim można wejść do sklepu, to kompletnie nieprzemyślane rozwiązanie. Zamiast ułatwiać zakupy, utrudniacie je na każdym kroku. Poźniej tylko pozostaje czekanie przy 2 otwartych kasach gotówkowych... Dodatkowo warzywa i owoce również wyglądają źle — często są pomarszczone i nadgnite.
-
Izabela ★★★☆☆
Olbrzymia kolejka na dziale mięsnym pomimo godzin popołudniowych w sobotę. Ruch w sklepie był spory a obsługiwały jedynie dwie osoby(trzecia uzupełniała towar). Skutkowało to ogromną kolejką. Czas oczekiwania na obsługę był zdecydowanie za długi. Pracownicy widać robią co mogą, ale niestety są tylko ludźmi. Kierownictwo w tak dużym sklepie powinno zainteresować się klientem i zwiększyć liczbę pracowników. Na kasach także duże kolejki. Oprócz tego sklep fajnie zaopatrzony i pracownicy na sklepie bardzo pomocni.
-
Alicja Świadek ★★★★☆
Dostaniesz wszystko dobra obsługa dobre ceny wspaniały sklep na duże zakupy dla niepełnosprawnych. Dla matek z dziećmi.Doskonaly parking można wjeżdżać na wózkach inwalidzkich.Jest Apteka i wiele sklepów różnych branż.Toaleta dla niepełnosprawnych.
-
Crazy Daisy ★★★★★
Jeden z moich ulubionych sklepów, bo wszystko jest w jednym miejscu, zawsze kupię coś ciekawego
-
Kuba Gawęda ★★☆☆☆
Raczej mam negatywe wspomnienia niż te pozytywne. Warzywa i owoce jakby ktoś nimi rzucał o ściany i następnie próbował je sprzedać. Ogromna powierzchnia sklepu, a w środku wrażenie jakby się było ściśniętym w puszcze. Dwie gwiazdki, za dobra lokalizację oraz szeroki wybór produktów
-
Paweł Prokop ★★★☆☆
Rozlokowanie asortymentu w tym sklepie jest specyficzne i nie zrozumiem logiki... Jedno co pewne, to trzeba się sporo ochodzic by zrobić podstawowe zakupy.. Chyba tylko o to chodziło... Na plus: duża ilość otwartych kas.
-
N Nrrt ★★★★★
Bez przesady, wszystkiego nie ma. Natomiast pamiętam ten sklep jako przestarzały i zaniedbany sąsiad Tesco. Duża, duża zmiana na plus. Zawsze otwarte kasy. I to nie jedna, nie dwie, a naście i więcej. W żadnym innym sklepie w Rzeszowie tego nie ma.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres E.Leclerc Rzeszów?
E.Leclerc Rzeszów znajduje się przy aleja Tadeusza Rejtana 69, 35-959 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do E.Leclerc Rzeszów?
Można skontaktować się z E.Leclerc Rzeszów pod numerem +48 178 655 700
Jak można dotrzeć do E.Leclerc Rzeszów?
Do E.Leclerc Rzeszów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku