Przegląd katalogu
- 310 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 310 wyników
Przeglądaj florist w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 310 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 9,107 opinii i ocen.
“Bukiet jak na obrazku wykonany z wysokiej jakości kwiatuszków. Dostarczony przez sympatycznego kuriera zgodnie z instrukcjami. Już kiedyś korzystałam z oferty Telekwiaciarni. Jeszcze nie zawiodłam się na jakości usług. Polecam.”
“Niekwestionowane 5 gwiazdek. Piekna, elegancka palma, na dodatek zamawiana w ostatniej chwili ( z przekazem bankowym który zapewne dotrze w poniedziałek) a pogrzeb w sobotę. Przemiła obsługa . To miejsce dla osób wymagających a z pewnością nie będą zawiedzione!!!! Dziękuję.”
“Świetne ceny i kwiaty na każdą okazję”
“Miła i profesjonalna obsługa. Kwiaty bardzo dobrej jakości. Polecam”
“Kolorowy i wesoły bukiet na pogrzeb to trudne zadanie, ale Pani podołała, jest wspaniały, świetna obsługa, dobrze nam poradzono i świetna cena”
“Kwiaciarnia, która miałem okazję odwiedzić , naprawdę robi ogromne wrażenie.Bukiety są układane z niezwykłą starannością i smakiem , każda kompozycja wygląda świeżo , kolorowo i wyjątkowo estetycznie.Widać że kwiaty są zawsze najwyższej jakości , co sprawia że każdy bukiet zachwyca zarówno oko , jak i zapach.Obsługa kwiaciarni jest niezwykle miła , uprzejma i pomocna , pracownicy chętnie doradzają w wyborze odpowiednich kwiatów na różne okazje , podpowiadają , jak najlepiej je zestawić i zawsze dbają o to , aby klient wyszedł zadowolony.Dodatkowo ceny są bardzo atrakcyjne i adekwatne do jakości oferowanych produktów , co sprawia że zakupy w tej kwiaciarni są prawdziwą przyjemnością.Z czystym sumieniem mogę polecić tę kwiaciarnię wszystkim , którzy szukają pięknych , świeżych kwiatów na każdą okazję , zarówno na urodziny , imieniny , jak i po prostu , jako miły prezent , czy dekoracje do domu.Zdecydowanie polecam.”
“Piękne kompozycje kwiatowe, polecam!”
“Niesamowita jakość kwiatów. Róża ze zdjęcia kupiona 1 lipca :)”
“Kwiaciarnia Stokrotka to miejsce, do którego zawsze chętnie wracam. Mają szeroki asortyment kwiatów i dodatków, dzięki czemu można tu znaleźć coś na każdą okazję. Obsługa jest przemiła, pomocna i bardzo elastyczna – zawsze starają się dopasować ofertę do potrzeb klienta. Widać, że pracują tu osoby z pasją i doświadczeniem, bo kompozycje kwiatowe są profesjonalne, estetyczne i robią wrażenie. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka jakości i miłej atmosfery!”
“Z całego serca polecam kwiaciarnię Galeria Natura! Bukiety ślubne przerosły nasze oczekiwania – były przepiękne, świeże, perfekcyjnie dobrane kolorystycznie i idealnie wpisywały się w stylistykę naszego wesela. Mój bukiet ślubny był absolutnie wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu. Profesjonalne podejście, doskonały kontakt i ogromna dbałość o potrzeby klienta sprawiają, że z przyjemnością będziemy wracać przy każdej kolejnej okazji. Dziękujemy za uczynienie tego dnia jeszcze piękniejszym!”
“Bardzo polecam wczoraj zamówiona przepiękna wiązanka z dostarczeniem do domu pogrzebowego wszystko na czas Jestem bardzo zadowolony z obsługi Polecam”
“Zamówione dekoracje były wykonane na czas, z należytą starannością. Pełne zaangażowanie i doradztwo. ;)”
“Piękny bukiet i przemiła obsługa. Super kontakt z Paniami, moja ulubiona kwiaciarnia”
“Polecam tą kwiaciarnie zawsze zamówienia na czas i ładnie, faje a do tego nie drogo.”
“Duży wybór kwiatów i ozdób okolicznościowych. Profesjonalna obsługa, dogodna lokalizacja i miejsca parkingowe. Czego chcieć więcej.”
“Wspaniałe miejsce wszystko zawsze na 6 * Dziękuję”
“Dekoracje na wesele były idealnie w punkt. Panie dekoratorki dokładnie wyczuły czego chcemy na naszym weselu i było przepięknie ”
“Bardzo dziękuję, zawsze przepiękne. ❤️ Polecam!”
“Piękne bukiety zawsze można liczyć na fachową obsługę profesjonalne doradztwo Pani Basi”
“Polecam z całego serca kwiaciarnię, Pani bardzo uprzejma i zaangażowana.Przepiękny bukiet ślubny zostal gustownie wykonany, Pani doskonale trafia w oczekiwania klienta. Kompozycje kwiatów na stoły byly cudowne, eleganckie z akcentem karnawałowym, niepowtarzalne, do tego bardzo trwałe. Polecam!”
“Miła obsługa, dobre ceny. Panie służą pomocą przy wyborze.”
“Polecam to miejsce, świetny kontakt z Panią sprzedającą. Wiązankę zamówiłam telefonicznie z prośbą o dostarczenie do kościoła. Zdjęcie gotowej wiązanki otrzymałam mms. Wszystko poszło sprawnie. Dziękuję :)”
“Panie są bardzo miłe i zawsze służą pomocą przy dobieraniu kwiatów”
“Przepiękne kwiaty, bukiety i ozdoby świąteczne. Panie znają się na fachu. Polecam”
“Bukiet został wykonany prześlicznie zaplanowany został każdy detal, kwiaty dobrane kolorystycznie a oprawą końcowa dopełniła wszystko. Jedynie różą wyglądały na stare i już zniszczone, to jedyny minus.”
“Kupiłam tam piękny bukiet, kwiaty stały długo.”
“Piękne , eleganckie i gustowne wieńce oraz wiązanki. Obsługa rewelacja, Pani Magdalena , przyjmując zamówienie telefonicznie, bardzo dokładnie ustaliła każdy szczegół realizacji kierując się tym czego oczekiwałam jednocześnie doradzając przy wyborze kwiatów, szarf i dodatków. Kobieta z pasją i wyczuciem stylu. Polecam z całego ♥️”
“Polecam.Sadzonki najwyższej jakości w przystępnych cenach. Sprzedawcy posiadają szeroką wiedzę , zawsze coś doradzą.”
“Mój ulubiony sklep tego typu. Przestronnie, bez ciasnoty, i bez trudu można odnaleźć wszystko, czego się potrzebuje. Ceny też przystępne. Polecam.”