Polecam z całego serca, przepiękne i świeże kwiaty, bardzo miła obsługa.
Zdjęcia
Opinie
-
Halina Wilk ★★★★★
-
Ireneusz Szostak ★★★★★
Nie spotkałem się jeszcze z równie tak dobra kwiaciarnia a Pani którą jest właścicielka jest przemiła polecam polecam polecam
-
Antoni M ★★★★★
Cudowne, urokliwe miejsce z przemiłą obsługą. Kwiaty zawsze prześliczne, pachnące, pod względem wytrzymałości przebijają wszystkie z innych kwiaciarni. Właściciele to najuczynniejsi ludzie jakich znam, byłem pod ogromnym wrażeniem pomocy i doradztwa przy zakupie bukietów. Magnolia powinna być wizytówką podkarpackich kwiaciarni bo wszelkie wymagania spełnia na najwyższym poziomie. Nic tylko polecać! 11/10!!!
-
Magdalena Wilk ★★★★★
Przepiękne bukiety i bardzo miła obsługa, polecam serdecznie każdemu☺️
-
Marta Dudek ★★★★★
Bardzo miła pani
-
h0wek ★★★★★
Bardzo miła pani, bardzo piękne czerwone róże jak i inne kwiaty. Szczerzę polecam kwiaciarnie.
-
Tomasz Jaracz ★★★★★
Duży wybór, miła obsługa, jedyna w okolicy polecam
-
Robert Rogoz ★★★★★
Miła obsługa, duży wybór kwiatów i ozdób.
-
Anna Małek ★★★★★
Dwukrotnie korzystałam z usług tej kwiaciarni. Za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Wiązanki ładne, wykonane starannie zgodnie z zamówieniem. Zamawiałam z drugiego końca Polski, zawsze wiązanki były na czas. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiaciarnia "MAGNOLIA"?
Kwiaciarnia "MAGNOLIA" znajduje się przy 38-114 Niebylec, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia "MAGNOLIA"?
Można skontaktować się z Kwiaciarnia "MAGNOLIA" pod numerem +48 665 647 545
Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia "MAGNOLIA"?
Do Kwiaciarnia "MAGNOLIA" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku