Opinie

  1. Halina Wilk ★★★★★

    Polecam z całego serca, przepiękne i świeże kwiaty, bardzo miła obsługa.

  2. Ireneusz Szostak ★★★★★

    Nie spotkałem się jeszcze z równie tak dobra kwiaciarnia a Pani którą jest właścicielka jest przemiła polecam polecam polecam

  3. Antoni M ★★★★★

    Cudowne, urokliwe miejsce z przemiłą obsługą. Kwiaty zawsze prześliczne, pachnące, pod względem wytrzymałości przebijają wszystkie z innych kwiaciarni. Właściciele to najuczynniejsi ludzie jakich znam, byłem pod ogromnym wrażeniem pomocy i doradztwa przy zakupie bukietów. Magnolia powinna być wizytówką podkarpackich kwiaciarni bo wszelkie wymagania spełnia na najwyższym poziomie. Nic tylko polecać! 11/10!!!

  1. Magdalena Wilk ★★★★★

    Przepiękne bukiety i bardzo miła obsługa, polecam serdecznie każdemu☺️

  2. Marta Dudek ★★★★★

    Bardzo miła pani

  3. h0wek ★★★★★

    Bardzo miła pani, bardzo piękne czerwone róże jak i inne kwiaty. Szczerzę polecam kwiaciarnie.

  1. Tomasz Jaracz ★★★★★

    Duży wybór, miła obsługa, jedyna w okolicy polecam

  2. Robert Rogoz ★★★★★

    Miła obsługa, duży wybór kwiatów i ozdób.

  3. Anna Małek ★★★★★

    Dwukrotnie korzystałam z usług tej kwiaciarni. Za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Wiązanki ładne, wykonane starannie zgodnie z zamówieniem. Zamawiałam z drugiego końca Polski, zawsze wiązanki były na czas. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia "MAGNOLIA"?

Kwiaciarnia "MAGNOLIA" znajduje się przy 38-114 Niebylec, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia "MAGNOLIA"?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia "MAGNOLIA" pod numerem +48 665 647 545

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia "MAGNOLIA"?

Do Kwiaciarnia "MAGNOLIA" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements