Przegląd katalogu
- 310 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 310 wyników
Przeglądaj florist w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 310 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 9,107 opinii i ocen.
“Serdecznie polecam. Korzystaliśmy już kolejny raz z usług Naszej Kwiaciarni i zawsze jesteśmy mega zadowoleni. Świetny kontakt i współpraca.”
“Polecam najmocniej jak mogę! Kwiaty są przepiękne a zważając na to że potrzebowałam 5 bukietów praktycznie na drugi dzień.. Zadanie zostało wykonane w 100% jeszcze z ogromną pomysłowością.Piękne wykonanie i precyzja plus super obsługa. Dziękuję!”
“Gorąco polecam! Profesjonalna obsługa, świetne doradztwo :)”
“Kwiaciarnie polecam w 100%. Różnorodność, świeżość, nowoczesność i profesjonalne oraz indhwidualne podejście do Klienta.”
“Bukiety na każdą okazję. Pani Agnieszka ma talent i potrafi wykonać niepowtarzalną wiązankę kwiatów.”
“Bukiety, wianek i dekoracje sali przecudne. Wszystko spójne i piękne. Dziewczyny stworzyły z przesłanych inspiracji cos niesamowitego.”
“Dekoracja na przyjęcie pierwsza klasa. Ścianka zrobiła furorę, balony, podest na tort. Mega. Szyba i miła obsługa, ceny bardzo zadowalające. Polecam wszystkim serdecznie:)”
“Kupiłam w tej kwiaciarni już dwa bukiety - swój własny, ślubny, a także kwiaty dla koleżanki. Bukiety były starannie przygotowane i bardzo trwałe. Zdecydowanie polecam. Jeśli będę jeszcze kiedyś kupować kwiaty, to tylko tutaj.”
“W kwiaciarni przygotowano nam przepiękne bukiety ślubne, Pani (chyba szefowa?) bardzo konkretna i profesjonalna, zresztą wszystkie Panie bardzo miłe i pomocne. Moją inspirację bukietu z internetu odtworzono idealnie na podstawie zdjęcia z użyciem dostępnych aktualnie kwiatów. Ceny również są konkurencyjne. Polecam z całego serca wszystkim Pannom Młodym!!”
“Polecam z całego serca. Panie zawsze super doradzą. Rozumieją potrzeby klienta. Bukiety zawsze są piękne wykonane .”
“Nie spotkałem się jeszcze z równie tak dobra kwiaciarnia a Pani którą jest właścicielka jest przemiła polecam polecam polecam”
“Szczerze polecam firmę Hades, która szybko i profesjonalnie zajęła się organizacją pogrzebu bliskiej osoby oraz wszelkimi formalnościami związanymi z pochówkiem. Pracownicy wykazali się szacunkiem i zrozumieniem dla nas w tym trudnym czasie, zastosowali do wskazówek i próśb, które mieliśmy w trakcie pogrzebu. Usługa na naprawdę wysokim poziomie.”
“W pełni profesjonalne podejście do klienta.Załatwiliśmy wszystko na miejscu, począwszy od wybrania urny przez wydrukowanie klepsydry,załatwienie mszy św.grabarza oraz kwiaty.Była też kremacja zwłok i załatwienie zasiłku pogrzebowego. P o L e c a m”
“Piękne świeże kwiaty. Miła obsługa”
“Super dziewczyny milo i fachowo doradza ....poczta kwiatowa dziala expressowo a ceny nie zawyżone..moge polecic każdemu”
“Najlepsza kwiaciarnia w okolicy! Przepiękne kompozycje, miła obsługa i bezproblemowy kontakt. Kupuję tam kwiaty od dłuższego czasu, ale z ostatnim bukietem przeszli samych siebie. Przepiękny!”
“Z całego serca polecam, jest to moja ulubiona kwiaciarnia. Zawsze jak zamawiam bukiety to przechodzą moje najśmielsze oczekiwania ! Korzystałam już również z kwiatomatu, bo nie byłam w stanie się oprzeć przepięknym tulipanom, które utrzymały się przez 2 tygodnie. Proszę się nie zatrzymywać ❤️ Podziwiam i gratuluje !”
“Świeże kwiaty , piękne, na światowym poziomie !”
“Zamówiłem bukiet dla siostry. Kwiaty dotarły na czas, siostra zachwycona. Polecam tą kwiaciarnie, szybki, sprawny kontakt.”
“Piękne kompozycje w bardzo dobrych cenach! Duży wybór świeżych kwiatów i raj dla wielbicieli storczyków! Polecam!”
“Ceny ok i kompozycje niczego sobie polecam”
“Cudowna właścicielka, ciepła, miła, daje z siebie 150% wykonując kompozycje kwiatowe ! Kosciol ubrany na nasz ślub był przepiękny, efekt wow!”
“Pełen profesjonalizm. Kompozycje kwiatowe zawsze dopieszczone w każdym detalu i prezentuja się wspaniale. Przemila obsluga, bardzo dobre, przystepne ceny. Z czystym sumieniem polecam.”
“Zadziwiła mnie niezwykle miła obsługa. Bukiet był fantastyczny, a co najważniejsze nie było żadnych nieprzyjemnych sytuacji.”
“Polecam piękny bukiet przystępne ceny i szybka oraz miła obsługa.”
“Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%. Usługa na najwyższym poziomie.”
“Bardzo miła obsługa, kwiaty w dobrej cenie, całkowicie polecam, kwiaciarnia z tradycją”
“Bardzo dobra kwiaciarnia, bukiety wykonane szybko i perfekcyjnie, a co najważniejsze w dobrej cenie. Oto jedna z ich prac”
“Dziś miałam okazję korzystać z usług. Wieńce, które zostały zrobione - CUDOWNE, nie kupisz takich w sklepie. Do tego poprosiłam o zrobienie kwiatów do flakonów o podobnej kolorystyce. Owszem widziałam przeróżne kwiaty we flakonach, ale takich nigdy. Obsługa na WYSOKIM POZIOMIE, a wieńce czy wiązanki zrobione poprostu z pasją. Wieńce zamówiłam pół sztuczne, gatunkowo bardzo dobrej jakości, świetnie umocowane, a sama kompozycja poprostu ŚLICZNA. Ogromnie dziękuję i wszystkim GORĄCO POLECAM, naprawdę warto, a przy tym w rozsądnej cenie.”
“Serdecznie polecam wszystkim kwiaciarnie Uroczy zakątek. Dekoracja naszej sali weselnej, bukiety i butonierki były po prostu bajeczne, piękne kompozycje kwiatowe stworzyły wyjątkowy klimat. A kontakt oraz współpraca od początku do końca przebiegały sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Jeszcze raz polecam ❤️”