Opinie

  1. Mateusz Szewc ★★★★★

    Kwiaciarnia Bukiet z Miłości w Rzeszowie zrobiła na mnie świetne wrażenie, bukiety są świeże i pięknie ułożone, a obsługa bardzo pomocna i miła. Na pewno jeszcze tu wrócę.

  2. Joanna Nohanowicz ★★★★★

    Serdecznie dziękuję za przepiękny bukiet ślubny! Obsługa była niezwykle miła i profesjonalna, a indywidualne podejście sprawiło, że bukiet idealnie pasował do mojej wizji tego wyjątkowego dnia. Kwiaty były świeże, starannie dobrane i pięknie skomponowane. To zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc w Rzeszowie – polecam każdemu, kto szuka wyjątkowych kwiatów i wspaniałej obsługi.

  3. Katarzyna Koryga ★★★★★

    Cudowne miejsce pełne kolorów i zapachów. Bukiety, które wychodzą z pod rąk Pań florystek są przepiękne a zamówienia zawsze trafione w 10 tkę

  1. Paula Sikora ★☆☆☆☆

    Zamówiłam kompozycje ze sztucznych kwiatów za 400 zł. Kompozycja, która została dla mnie przygotowana na pewno nie jest warta takich pieniędzy. Nie wspominając o złych proporcjach. Brak zwrotów. Dodatkowo jak zamawiałam kompozycje, to poprosiłam żeby wzorować się na takiej, która już tam stała i wyglądała zupełnie inaczej, ale Pani właścicielce „zabrakło budżetu”, bo kompozycja która mi sie spodobała, rzekomo kosztowała 700 zł. Załączam zdjęcia kompozycji na wzór, oraz moją. Przy odbiorze byłam lekko zamurowana, Pani właścicielka widziała moje niezadowolenie i zapytała czy wszystko ok, na co odpowiedziałam, że coś jest nie tak z tymi wystającymi kwiatami, ale zapewniła, że jak je sobie wygnę inaczej to będzie ok. I tak - owszem, po późniejszej wymianie wiadomości z właścicielką zgodziła się, że poprawi kompozycję, ale nawet tam nie szłam, wiem że musiałabym zapłacić za każdą dołożoną gałązkę. W ODPOWIEDZI NA PANI ODPOWIEDŹ: Proszę tak uprzejmie nie kłamać. Sama Pani zauważyła moje niezadowolenie jak odbierałam kompozycję i owszem, powiedziałam wtedy, że nie do końca odpowiadają mi te czółki, a Pani zamiast zaproponować wtedy poprawkę, powiedziała mi, że mogę je sobie inaczej wygiąć. Kompozycję odebrałam w piątek wieczorem, a napisałam do Pani w niedzielę rano, więc proszę się nauczyć liczyć, a nie pisać komentarze pod publikę. I to nie Pani chciała dojść do porozumienia. tylko ja, proponując jakieś rozwiązania, ale jak widziałam jak Pani „pilnuje budżetu”, postanowiłam oszczędzić sobie nerwów. I kolejne kłamstwo odnośnie opinii, napisałam dosłownie, że „mam nadzieję, że się dogadamy, i że nie będę musiała Pani wystawiać negatywnych opinii”, co Pani nazwała szantażem. Więc przykro mi, ale to nie jest chęć dogadania się, tylko już w tym momencie manipulacja i kłamstwo, żeby się wybielić. Kosmos.

  2. Dawid -.- ★☆☆☆☆

    Róża po 24h zwiędła...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Floris?

Floris znajduje się przy 35-001 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jak można dotrzeć do Floris?

Do Floris można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements