Przegląd katalogu
- 154 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 154 wyników
Przeglądaj dostawa sushi w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 154 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 92,131 opinii i ocen.
“Bdb jedzenie podawane szybko w przystępnej cenie. Jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenia to wewnątrz lokalu dość ciepło natomiast jedzenie na zewnątrz uciążliwe z racji zapachów ze stacji paliw jak i hałasu przejeżdżających nonstop samochodów (główna droga). No i brak papieru w WC... Jedzenie smaczne - cena ok. Jak się spieszysz to w pół godziny można zjeść i jechać dalej. Drobiowy z zapiekanymi ziemniakami i zestaw surówek - 30zl. Polecam.”
“Bardzo klimatyczny lokal. Wnętrze przytulne. Porcje duże i bardzo smaczne. Burger Perun przepięknie podany, zapiekanki pieczone na świeżych bułkach a nie gotowce z mrożonki. Przemiła obsługa. Polecamy”
“Bardzo dobra pizza. Miła obsługa. Polecam.”
“Bardzo miła obsługa, wspaniale robią klimat całemu miejscu. Sama restauracja dobrze zlokalizowana. Kelnerki uśmiechnięte i pełne chęci pomocy wyboru dania. Zdecydowanie zasługują na to co najlepsze :)”
“Wyjątkowo smaczna pizza, mega dobre ciasto, składki najwyższej jakości, bardzo wyraziste smaki. Polecamy”
“Kolejny poznany lokal na mapie Rzeszowa! :) Jesteśmy zadowoleni po wizycie w tym lokalu, a co najważniejsze najedzeni ^^ . Wybrane dania bardzo dobre. Jedynie co nam przeszkadzało to jak dla nas było odrobine za ciepło ;D Polecamy ten lokal! :) Warto wpaść na małe co nieco”
“Bardzo dobre, gorące i aromatyczne jedzenie. Czas przygotowania krótki, nie czeka się długo. Obsługa jak i klimat miejsca na wysokim poziomie. Pan kelner zainteresowany ciągle klientem, czy wszystko z daniem w porządku. Polecam, daje 6/5 gwiazdek:)”
“Zamówilam krem z pomidorów, tortellini ze szpinakiem, deser panna cotte i lemoniadę. Wszystko przepyszne! Miła obsługa i ładny wystrój.”
“Byliśmy już 2 raz przejazdem tutaj i pizza jedna z najlepszych jaką jedliśmy!..ciasto super oraz składniki wysokiej jakości i miła obsługa. Polecam wszystkim!”
“Byłem bardzo miło zaskoczony. Chcieliśmy coś z żoną zjeść po drodze, i żona mówi że tam raz pizzę jadła i była dobra. Je szczerze nie byłem optymistycznie nastawiony bo w klubach z kręglami czy bilardem to raczej są jakieś gotowe dania odgrzewane. Ale po tym jak dostałem swojego placka po węgiersku byłem w szoku, kosztował coś około 32 zł a porcja ogromna, placki chrupiące więc tyle co usmażone, gulasz pierwsza klasa. Jak znowu będę w tamtych okolicach to na 100% jeszcze raz się tam wybiorę. Dla dziecka zamówiliśmy fileta w panierce i też strzał w dziesiątkę, był przepyszny. Żona zamówiła pierogi, co prawda na karcie było napisane że własna robota ale nie chciałem w to wierzyć ale były, nawet jeżeli nie oni by je robili to na pewno domowej roboty. POLECAM.”
“Po prostu Dobra Pizza. Polecamy i Dziękujemy jak najbardziej =]”
“Dziś gościliśmy u Państwa na przyjęciu komunijnym. Pyszne jedzenie, świetna obsługa . Każdemu bardzo smakowało. Dziękujemy. Tak trzymać !!! ⭐⭐⭐⭐⭐⭐”
“Bardzo dobre obiadki domowe, w świetnej cenie, kompocik również pyszny. Zdecydowanie miejsce godne polecenia, jak będę kiedyś w okolicy, to na pewno odwiedzę! Wpadać, bo warto!”
“Jesteśmy dość częstymi gośćmi. Bardzo polecam z zup: Zupę tajską Tom Yum z krewetkami. Z kurczaka: Luon Ga filet z woka z trawą cytrynową, z wołowiny: zielone curry po tajsku, z dań wegetariańskich: łosoś w cieście z czosnkiem i oczywiście sushi z serkiem Philadelphia pięknie podane. Do picia szał zrobiła na mnie kawa cynamonowa z nutellą i bitą śmietaną. Wystrój jest przepiękny a obsługa bardzo miła i z zaskokiem. Polecam”
“O pizzeri dowiedziałem się przez przypadek od znajomych mówili że pyszna pizza. Pewnego dnia stwierdziłem wezmę rodzinkę i jedziemy i miłe zaskoczenie naprawdę pyszna pizza godna polecenia napewno wrócę. Kolejnym plusem było to że dzieciaki dostały kartki z zadaniami i po wypełnieniu ich mogły wybrać sobie jakiś gadżet + dzieci miały zajęcie + cieszyły się z nagrody. Obsługa miła. Jeśli mam się do czegoś przyczepić to jest cena piwa przykładowo czerwony lager 15 zł uważam że troszkę przesada. I troszkę szkoda że nie ma gratis sosu do pizzy.”
“Niesamowicie dobre jedzenie, wygląda pysznie, a smakuje jeszcze lepiej!! Fajny klimat, bardzo ładny lokal i przemiła obsługa, oferują nawet wodę pieskom. Bardzo polecam na pewno jeszcze zawitam ”
“Bardzo dobra pizza, ciasto na pizzę mięciutkie a zarazem chrupiące, cienkie ale troszkę grube brzegi, produkty dobre jakościowo, sosy też, nic jej nie brakuje, jedna z najlepszych pizz w Rzeszowie!”
“To chyba moje ulubione miejsce na śniadanie! Jedzenie jest bardzo dobre – choć wybór nie jest duży, to i tak można znaleźć coś pysznego. Jakość potraw jest świetna, a ceny naprawdę przystępne.”
“Bardzo smaczne, duże i przede wszystkim świeże porcje. Spora porcja warzyw w każdym posiłku. Do tego miła obsługa ☺️ Ceny bardzo przystępne.”
“Bardzo smaczne jedzenie. Próbowaliśmy kilka dań, między innymi gnocchi w sosie z pomidorków z burratą i kotleta schabowego. Super, na prawdę czuć że wszystko jest świeże i odpowiednio przygotowane. Innym razem miałem okazję spróbować tagliatelle z wołowiną, to było na prawdę mega, szkoda że nie mam zdjęcia. Obsługa również zasługuje na dobre słowo, zapytano się nas czy wszystko smakuje, czy potrzebujemy coś więcej - wszystko co powinno być, było. Polecam!”
“Wspaniałe miejsce na posiadówki, a placki jedne z lepszych, świetny dobór dodatków, ciut nietuzinkowe i świeże połączenia! Nawet stary się przekona do gruszki na pizzy!”
“Zawsze bardzo smaczne sushi zarówno na miejscu jak i w dostawie. Bardzo miła obsługa. Świetne miejsce :)”
“Bardzo dobre jedzonko. Świeże, smaczne, porcje duże. Składniki fajnie dobrane. Polecam”
“Pizza bardzo dobra składniki świeże oraz dobrej jakości i co najważniejsze nie brakowało ich na pizzy;) sosiki smaczne polecam każdemu kto lubi dobrze i syto zjeść”
“Bardzo dobry jedzenie oraz kompocik. Fajny klimat. Wszystko dokładane na bieżąco. Byliśmy ok 15 i było co zjeść. Cena za obiad jest uzależniona od rodzaju oraz wagi, można zjeść nawet za 20 - 30 zł. Polecamy.”
“Zboczyliśmy wczoraj z trasy, aby cos zjeść. Na miejscu niestety nie można było usiąść więc wzięliśmy na wynos. Pizza rewelacja. Ciasto smaczne, chrupiące takie jak lubimy. Obsługa bardzo miła. Polecam.”
“Bardzo dobra pizza. Zamówiłyśmy na wynos dwie Capri, trzeba było trochę zaczekać, ale zamówienie było przygotowane szybciej niż w zadeklarowanym czasie :) Salsa też poleca, kawałek jej się dostało :)”
“Smaczne sosy, duzo miesa, duzo surowek, bardzo fajna surowka z czerwonej kapusty, zamowilem duza pite, szybka realizacja zamowienia. Dobry syty kebab, polecam”
“Moim zdaniem pizza smaczna, spełniającą oczekiwania szybkiego jedzenia. Obsługa bardzo miła i sympatyczna, pomogła dobrać zestaw według moich preferencji. Serdecznie polecam ❤️”
“Pizza w Molto to absolutny sztos! Ciasto idealne: cienkie, elastyczne, wypieczone na chrupko, a składniki świeże i naprawdę wysokiej jakości. Widać, że nic tu nie jest robione „na skróty”. Dania kuchni restauracyjnej też robią ogromne wrażenie — ładnie podane, doprawione ze smakiem i w porcjach, które naprawdę cieszą. Do tego fajny klimat, przyjemny wystrój i poczucie, że chce się tu wracać. Molto to miejsce, które śmiało mogę polecić każdemu, kto szuka świetnego jedzenia i dobrej atmosfery.”