Smaczne sosy, duzo miesa, duzo surowek, bardzo fajna surowka z czerwonej kapusty, zamowilem duza pite, szybka realizacja zamowienia. Dobry syty kebab, polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Adrian Faryj ★★★★★
-
Sławomir W ★★★★☆
Miła obsługa, smaczny kebab ale jedna gwiazdkę odjąłem za wielkość kababa (średni to gdzie indziej mały...)
-
Bartek Bartek ★★☆☆☆
zamówilem na wynos 3 kebaby tortille, po około 15 minutach gdy otwarto zamówienie, w 2 kebabach znajomi znaleźli jakieś włos koloru czarnego, mięso przypomina pasztet najtańszego sortu, a pita złożona tak że ledwo sie trzyma, ogólna ocena 3/10, pozdrawiam
-
Ziomal Ziomalski ★★☆☆☆
Ciężko się porozumiec chyba pracownicy są obcokrajowcami ponieważ nie reagują na klientów i także nie znają tradycyjnego Polski ego powitania "dzień dobry". Na szczęście jest dla bok żabka więc ostatecznie w niej kupiłem zapiekankę która polecam.
-
Karol Nowak ★★☆☆☆
Dość słabo ... Zamówiłem 2 dania na talerzu . Chcialem oczywiście sprobować tego hitu kraftowego ale usłyszałem że tego miesa nie ma i w najbliższej przyszłości go nie będzie :(. Zamowiłem wiec standard. Okazało się że sos jest polany tylko na górze, co powoduje że połowa tego sosu zostaje po otwarciu na drugiej stronie opakowania :( . A mięso w środku nie ma sosu jak również surówki... więc po zjedzeniu pierwszej warstwy mięsa z sosem zostajesz z suchym mięsem, suchymi frytkami i suchymi surówkami.. No tak raczej nie powinno być. Bo potem kebab nie daje żadnej przyjemności. Mięso z kurczaka bardzo suche , jakby było odgrzewane . Także słabo to wyszło. Dla mnie też nie zrozumiałe jest pobieranie oplat za dowóz (1,8 km za 6 zl przy zamówieniu o wartości 50 zł ) na wsi gdzie jeździ się bez korków. A przecież w miastach dostawa jest gratis gdzie kierowca musi przejechać często ponad 5 km stojąc na światłach i w korkach. Różnica między małym a dużym talerzem jest praktycznie nie zauważalna. No niestety słabo to się prezentuje.
-
Lorejec K ★★★★★
Miałem przyjemność zjeść Kebab Drwala. Mogę powiedzieć, że pyszny! Olbrzmia porcja, dużo dobrego mięsa, zapiekany ser, boczek - połączenie,które nie wiedziałem, że istnieje, a jest idealne! Polecam wszystkim!
-
Lexi X ★☆☆☆☆
W menu są burgery, i to całkiem dobre, ale chcąc zjeść w sobotę słyszę że burgery dostępne tylko we wtorki i środy. To jakiś żart i kpina z klienta. Zastanówcie się nad wprowadzeniem burgerów na stałe do menu bo wam klientów ubywa, chyba że macie to gdzieś to gratuluję podejścia do biznesu.
-
Maciej Żołyński ★☆☆☆☆
Nie polecam , od jakiegoś czasu trzeba się dopominac O mięso w picie ,boxie w innym wypadku sama kapusta czy frytki . A dwa to czas dostawy , raptem 5 km a godzina 20 czekania , przy czym przez tel zapewniają że 30 do 50 min max . Tak że bez urazy ale zeszli na psy . Ani dobrze ani tanio ...
-
OlciX ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie, mięso zawsze dobrze doprawione, składniki dobrze dobrane i przede wszystkim krótki czas oczekiwania.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Barney Gastro (kebab & pizza)?
Barney Gastro (kebab & pizza) znajduje się przy 38-124 Wiśniowa, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Barney Gastro (kebab & pizza)?
Można skontaktować się z Barney Gastro (kebab & pizza) pod numerem +48 173 333 666
Jak można dotrzeć do Barney Gastro (kebab & pizza)?
Do Barney Gastro (kebab & pizza) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku