Byłem pierwszy raz ale bardzo polecam. Miła obsługa, jedzenie bardzo smaczne, duży wybór dań w dobrych cenach, szybko jesteś obsłużony.
Zdjęcia
Opinie
-
Zbigniew Paciorkowski ★★★★★
-
Kamil Liss ★★★★★
będąc drugi raz znów sie rozczarowałem pysznie szybko i tanio ! polecam !
-
Kamil Lasota ★★★★★
Sprawdzone kilkukrotnie. Zawsze świeżo, dania dnia w bardzo dobrej cenie. Duże porcje i przede wszystkim - smacznie. Godne polecenia miejsce
-
Tomasz M ★★★★★
Bdb jedzenie podawane szybko w przystępnej cenie. Jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenia to wewnątrz lokalu dość ciepło natomiast jedzenie na zewnątrz uciążliwe z racji zapachów ze stacji paliw jak i hałasu przejeżdżających nonstop samochodów (główna droga). No i brak papieru w WC... Jedzenie smaczne - cena ok. Jak się spieszysz to w pół godziny można zjeść i jechać dalej. Drobiowy z zapiekanymi ziemniakami i zestaw surówek - 30zl. Polecam.
-
mtsz kjnk ★★★★★
Aż niewiarygodne, że w takim miejscu jest tak dobra kuchnia, gdyż miejsce z zewnątrz nie przyciąga niczym. Gdyby mi się nie zepsuło auto nie opodal to nigdy bym tam nie trafił. Zupa borowikowa naprawdę świetna. Makaron rigattoni rownież. Ciężko się do czegoś przyczepić. Dodatkowo w karcie menu znajduje się bardzo dużo innych ciekawych dań, a jeszcze do tego dochodzą dania dnia w kilku propozycjach.
-
Marcin Hryń ★★★★★
Bardzo przemiła obsługa, jedzenie bardzo smaczne. Polecam!!!
-
Grzegorz Kazimierczak ★★★★★
Trafiłem tu przypadkiem i jestem zaskoczony, ze przy stacji benzynowej można tak dobrze zjeść! Zamówiłem danie dnia i nie spodziewałem się jakichś fajerwerków a tu zupa grzybowa z kasza gryczana - poezja! Na drugie surówka z kiszonej kapusty, ziemniaczki z okrasa i kotleciki rybne - pyszne! Polecam tu zajechać i tak miło się zaskoczyć jak ja.
-
Mateusz Kijanka ★★★★★
Aż niewiarygodne, że w takim miejscu jest tak dobra kuchnia, gdyż miejsce z zewnątrz nie przyciąga niczym. Gdyby mi się nie zepsuło auto nie opodal to nigdy bym tam nie trafił. Zupa borowikowa naprawdę świetna. Makaron rigattoni rownież. Ciężko się do czegoś przyczepić. Dodatkowo w karcie menu znajduje się bardzo dużo innych ciekawych dań, a jeszcze do tego dochodzą dania dnia w kilku propozycjach.
-
Dorota Zivialo ★★★★★
Polecam zjeść w tym miejscu. Bardzo dobre jedzenie. Super doprawienie. Poprostu smacznie. Miła pani, w lokalu czysto.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres HOME Bistro?
HOME Bistro znajduje się przy Rzeszowska 142, 36-060 Głogów Małopolski, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do HOME Bistro?
Można skontaktować się z HOME Bistro pod numerem +48 601 751 415
Jak można dotrzeć do HOME Bistro?
Do HOME Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku