Oceniam pizzę al forno z dostawą do domu. Nie spotkałam się jeszcze z tak okropną pizzą w moim życiu. Kurczak na pizzy przywoływał wspomnienia z dzieciństwa kiedy to mama odkopała w lodówce dwudniowego kotleta z piersi kurczaka i postanowiła go dorzucić do pizzy. Był tak suchy, że stawał w gardle. A było go tak dużo na tej pizzy... Samo ciasto cieniutkie na całej powierzchni. Generalnie sam smak suchego kurczaka na śladowej ilości ciasta- warstwa ketchupu nie dawała rady tego uratować. Nie można robić czegoś takiego i serwować tego ludziom, nawet za darmo. Nie lubię pisać niepochlebnych opinii ale mam nadzieję, że zmusi ona do przemyślenia w jakim kierunku to zmierza. Pizza z biedronki od tego dnia to rarytas.
Zdjęcia
Opinie
-
Justyna ★☆☆☆☆
-
Klaudia Bochenek ★☆☆☆☆
Najgorsza pizza jakąkolwiek jadłam. Przy pizzy kebab nie na informacji jakie mięso i nikt również o to nie pytał. Dostałam pizze z surową cebulą i peczarkami. Mąż zamówił z szynką. Ta szynką była stara i śmierdziała. Syf totalny. Szczerze odradzam
-
Adam Rydzik ★★★★★
Pizza bardzo dobra składniki świeże oraz dobrej jakości i co najważniejsze nie brakowało ich na pizzy;) sosiki smaczne polecam każdemu kto lubi dobrze i syto zjeść
-
ap _ ★☆☆☆☆
NIE POLECAM!!! Okropna obsługa !! Starszy pan który tam pracuje oskarżył mnie o kradzież prądu i o brak kultury a tylko podlaczylam swój telefon bo nie miałam jak zapłacić. Nawet nie potrafił zwrócić uwagi w sposób grzeczny tylko przy całej sali klientów zwracał się przez „Ty” a my na „ty” nie byliśmy i nie jesteśmy. Ten człowiek odstrasza klientów na tyle ze to była to moja pierwsza i ostatnia wizyta w lokalu. Razem ze znajomymi byliśmy w takim szoku ze myśleliśmy najpierw ze żartuje z takim traktowaniem klienta nigdy się nie spotkałam a często jem na mieście. Jakbym miała takiego pracownika to już dawno dostałby wypowiedzenie. Dla mnie naturalna rzeczą jest ze jak wchodzę do lokalu to mogę skorzystać z gniazdka. Co do pizzy była dobra. Ale nigdy więcej tam nie wrócę ani ja ani nikt z moich znajomych.
-
Paulina Dudek ★★★★★
Bardzo dobra pizza z pieca opalanym drewnem. Dużo składników. Dla głodnych podróżników idealne miejsce na przystanek.
-
Dawid Wawrzaszek ★★★★★
Pizza bardzo dobra na cienkim cieście, taka jaką lubię. Miła obsługa i ekspresowo podane zamówienie. Ceny korzystne pod względem jakości pizzy. Lokalizacja obiektu przy głównej drodze z jednym minusem mało miejsca do parkowania obok lokalu. Polecam zostawić auto po przeciwnej stronie ulicy na parkingu koło MDK. Wielkim plusem jest zakończony remont wnętrza . Warto odwiedzić !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Al forno. Pizzeria?
Al forno. Pizzeria znajduje się przy Podzwierzyniec 31, 37-100 Łańcut, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Al forno. Pizzeria?
Można skontaktować się z Al forno. Pizzeria pod numerem +48 172 255 500
Jak można dotrzeć do Al forno. Pizzeria?
Do Al forno. Pizzeria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku