Opinie

  1. Justyna ★☆☆☆☆

    Oceniam pizzę al forno z dostawą do domu. Nie spotkałam się jeszcze z tak okropną pizzą w moim życiu. Kurczak na pizzy przywoływał wspomnienia z dzieciństwa kiedy to mama odkopała w lodówce dwudniowego kotleta z piersi kurczaka i postanowiła go dorzucić do pizzy. Był tak suchy, że stawał w gardle. A było go tak dużo na tej pizzy... Samo ciasto cieniutkie na całej powierzchni. Generalnie sam smak suchego kurczaka na śladowej ilości ciasta- warstwa ketchupu nie dawała rady tego uratować. Nie można robić czegoś takiego i serwować tego ludziom, nawet za darmo. Nie lubię pisać niepochlebnych opinii ale mam nadzieję, że zmusi ona do przemyślenia w jakim kierunku to zmierza. Pizza z biedronki od tego dnia to rarytas.

  2. Klaudia Bochenek ★☆☆☆☆

    Najgorsza pizza jakąkolwiek jadłam. Przy pizzy kebab nie na informacji jakie mięso i nikt również o to nie pytał. Dostałam pizze z surową cebulą i peczarkami. Mąż zamówił z szynką. Ta szynką była stara i śmierdziała. Syf totalny. Szczerze odradzam

  3. Adam Rydzik ★★★★★

    Pizza bardzo dobra składniki świeże oraz dobrej jakości i co najważniejsze nie brakowało ich na pizzy;) sosiki smaczne polecam każdemu kto lubi dobrze i syto zjeść

  1. ap _ ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM!!! Okropna obsługa !! Starszy pan który tam pracuje oskarżył mnie o kradzież prądu i o brak kultury a tylko podlaczylam swój telefon bo nie miałam jak zapłacić. Nawet nie potrafił zwrócić uwagi w sposób grzeczny tylko przy całej sali klientów zwracał się przez „Ty” a my na „ty” nie byliśmy i nie jesteśmy. Ten człowiek odstrasza klientów na tyle ze to była to moja pierwsza i ostatnia wizyta w lokalu. Razem ze znajomymi byliśmy w takim szoku ze myśleliśmy najpierw ze żartuje z takim traktowaniem klienta nigdy się nie spotkałam a często jem na mieście. Jakbym miała takiego pracownika to już dawno dostałby wypowiedzenie. Dla mnie naturalna rzeczą jest ze jak wchodzę do lokalu to mogę skorzystać z gniazdka. Co do pizzy była dobra. Ale nigdy więcej tam nie wrócę ani ja ani nikt z moich znajomych.

  2. Paulina Dudek ★★★★★

    Bardzo dobra pizza z pieca opalanym drewnem. Dużo składników. Dla głodnych podróżników idealne miejsce na przystanek.

  3. Dawid Wawrzaszek ★★★★★

    Pizza bardzo dobra na cienkim cieście, taka jaką lubię. Miła obsługa i ekspresowo podane zamówienie. Ceny korzystne pod względem jakości pizzy. Lokalizacja obiektu przy głównej drodze z jednym minusem mało miejsca do parkowania obok lokalu. Polecam zostawić auto po przeciwnej stronie ulicy na parkingu koło MDK. Wielkim plusem jest zakończony remont wnętrza . Warto odwiedzić !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Al forno. Pizzeria?

Al forno. Pizzeria znajduje się przy Podzwierzyniec 31, 37-100 Łańcut, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Al forno. Pizzeria?

Można skontaktować się z Al forno. Pizzeria pod numerem +48 172 255 500

Jak można dotrzeć do Al forno. Pizzeria?

Do Al forno. Pizzeria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements