Przegląd katalogu
- 116 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 116 wyników
Przeglądaj bistro w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 116 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 36,179 opinii i ocen.
“Burgery bardzo smaczne, standardowo w zestawie z frytkami i surówką. Burger ODWAŻNY KOMPAN zaznaczony jako pikantny - mógłby być bardziej pikantny. Burger CZESKI DRWAL z wołowiną, smażonym serem i plackiem ziemniaczanym - to wyzwanie dla głodomorów:)”
“Polecam - zestaw medium jest stanowczo large ;-) niezwykle oryginalne kompozycje smakowe, dopieszczone dodatkami, a Gunkan Maki to mini arcydzieła dla podniebienia :-) pozostanę stałą klientką :-) czekam niecierpliwie na bao - coś czuję że będę również pod wrażeniem :-)”
“Naprawdę bardzo smaczne jedzenie.”
“Czytając negatywne opinie poprzedników mam wrażenie że dotycza innego miejsca. Zamówiłem barszcz, flaczki, leczo i łazanki wszystko smaczne i doprawione. Jadam flaczki w różnych barach gdzie porcje albo są liche albo drogie tutaj smaczne doprawione , treściwe 10zl za 300g. Leczo - gęste warzywne z dodatkiem kiełbasy dawno nie jadłem lepszego 10zl porcja. Jak ktoś pisze o drożyznie to niech się przejdzie po innych barach. Polecam ten bar tanio i smacznie”
“Byliśmy tu dzisiaj na próbę, jedliśmy pomidorowa z parmezanem i selerem zupa była bardzo dobra. Polecam”
“Burger mega, jestem raczej mało jadkiem a zjadłem prawie dwa klasyki na raz :D amerykański klimat nie do podrobienia :) pozdrawiam”
“Bardzo miłe, bezpretensjonalne, swojskie miejsce. Na jedzonko nie czekaliśmy, obiad dwudaniowy nie do przejścia, takie duże porcje. Zupa jarzynowa wyśmienita, rybka z frytkami super, sałatka bardzo smaczna, to samo pierogi. Trafiliśmy przypadkiem, będę polecać każdemu.”
“Fantastyczne miejsce w centrum miasta na relaks w gronie przyjaciół i rodziny.”
“Byliśmy już po raz kolejny. Bardzo polecam to miejsce. Domek bardzo zadbany a Balia i Sauna jest luksusowym dopełnieniem tego miejsca.”
“Po wielu pozytywnych poleceniach pierwszy raz dziś odwiedziłem to miejsce i się nie zawiodłem. Jedzenie bardzo dobre, lokal schludny i bardzo uprzejme kelnerki (Pani Daria i Alicja). Serdecznie polecam każdemu kto jest na rynku i ma wolną chwile:)”
“różnorodne, smaczne i duże zestawy obiadowe! nie raz uratowali mi dyżur, polecam!”
“Za pierwszym razem się zawiodłem, bo dania przyjechały zimne, może to ze względu na niedzielę i późną pore, natomiast teraz przyszło wszystko gorące, a tak dobrego burgera dawno nie jadłem. Naprawdę warto!”
“Naprawdę pyszny kebab , mięso świeże i sosy mega dobre Polecam to miejsce!!!!!”
“Całkiem niezłe, choć nie ma kapusty tylko sałata pomidor takie tam. Jadłem lawasz chciałem zobaczyć czy też taka guma jak w lokalu na Y, ale tu był spoko. Mięso bardzo smaczne, no jeszcze odwiedzę, choć jak wspominałem wolę kebaba z kapuchą”
“Super żarcie jakość/cena, mile panie kelnerki, dostaliśmy grzańca za darmo ;)”
“Bardzo smaczne kanapki, schludnie i czysto do tego kompetentna i przemiła obsługa. Zdecydowanie polecam to miejsce i z pewnością zawitam ponownie.”
“Zamówiliśmy kolejny dzień z rzędu zamówienie. zupy bardzo dobre sznycel i ziemniaki przepyszne czuć świeże nie było przesiąknięte tłuszczem w ziemniakach było czuć masło plus za surówkę z kapusty kiszonej bez kminku co jest mało spotykane w restauracjach ogólnie jedzenie bardzo na plus Był jeden mały wypadek przy zamówieniu bo zupa przyszła w całym popękanym pudełku i w rosole były kawałki plastiku przez dostawcę. zupa została uszkodzona ale pani bardzo sympatyczna uratowała sytuację przeprosiła i przyniosła nam osobiście jeszcze raz co bardzo doceniamy kolejny raz nie zawiedliśmy się na tej restauracji polecanko ❤️☺️”
“Polecam - szczególnie pyszne naleśniki i makaron „azjatycki”. Szanuję za opcje Wege (kotleciki wegetariańskie). Jedzenie wyglada estetycznie i jest smaczne. Dodatkowy plus za system pieczątek :) Np przy trzecim zamówieniu kawa gratis itd.”