Przegląd katalogu
- 116 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 116 wyników
Przeglądaj bistro w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 116 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 36,179 opinii i ocen.
“Smaczne jedzenie, super obsługa. Kącik dla dzieci. Super sprawa, polecam!”
“Bardzo przytulny lokal. Obsługa miła i słodkości z kawą bardzo dobre. Polecam wstąpić i przekonać się samemu bo akurat przy głównej trasie.”
“Świetna obsługa, ekspresowy kontakt, elastyczność, szybka reakcja, no i wyśmienite obiadki! Podziwiam za wprawną obsługę ponad 100 osób! Profeska.”
“Pizza zamówiona przez jeden z portali do zamawiania jedzenia. Czas realizacji zgodny z podanym. Pizza bardzo dobra, pyszne puszyste ciasto. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam.”
“Ludzie nie kupujcie na raz zupy i drugiego! Ledwo zjadłem, bo zupa mega gęsta i dużo mięsa. Dostałem do niej 3 kromki chleba ale zjadlem tylko jedną. Jak juz sie najadłem zupą to wjechało drugie danie ze zdjęcia. I jeszcze suroweczka”
“Bardzo dobry burger. Mięso wybitne soczyste bez chrząstek. Bułka chrupiąca a frytki złociste, dobrze usmażone jajko jak i równiez dobrze dbrane sosy . Czas oczekiwania niecałe 30 minut”
“Często zamawiam jedzenie i jestem za każdym bardzo zadowolona. Jedzenie jest przepyszne i obsługa zawsze miła. Gorąco polecam”
“Czysty, cichy wygodny pokój na noc. Wygody same wpychają się w rękę. Są wieszaki na właściwym miejscu ,klimatyzacja, szybki internet. Wielu by mogło pozazdrościć. Dziękuję i polecam.”
“Mega spokojne miejsce, pyszne i syte jedzenie, zajebista obsługa! Na pewno tam wrócę ❤️”
“Pyszny żurek Pana Wieśia!!! Obowiązkówo do spróbowania, będąc w Rzeszowie, proziaki, danie kuchni regionalnej!!!”
“7 sierpnia wraz z rodzina spozylismy wspaniały obiad. Powiem nawet , ze był to najlepszy obiad nasz w Polsce. Odwiedzamy rodzine co roku ale jeszcze nigdy nie doswiadczylismy takiej kulinarnej przygody. Dziękujemy panu właścicielowi za wspaniałe renkomendacje potraw i trunków. Obsługa i dbanie o klijeta przeszło nasze największe oczekiwania. Dziękujemy i zapowiadamy się już na nasz kolejny urlop. Teresa i Jan Ciejkowie.”
“Napiszę tylko tyle że piekarnia jest wspaniała. A obsługa (Panie) są przefajne i bardzo miłe.”
“Przechodząc przez galerię, często wstępuje tutaj po panini bądź sztanlga które są super. Obsługa zawsze miła, jedzenie dobre, duży wybór no i oczywiście świeże. Będąc w millenium i galeri Rzeszów nie można powiedzieć że galicyjska to jeden smak. Tam czegoś brakuje, lecz odnalazłem ten smak tutaj. Na pewno wrócę nie raz.”
“Będąc w Rzeszowie mialam okazję zjeść parę razy pyszne kanapki z Galicyjskiej.Kanapki sa przepyszne,ròżne rodzaje,opròcz tego duzy wybór zapiekanek,panini i innych słodkości. Bardzo polecam!”
“Bardzo przyjemna kawiarnia. Chrupiący croisant, delikatnie wilgotny w środku, pachnący masłem. Wersja z czekoladą ku mojemu zaskoczeniu jeszcze lepsza dzięki nie za słodkiej czekoladzie. Flat white bez zarzutu. Na dodatkowy plus zasługuje dostępność stacji do przebierania dla dzieci. Urokliwy zielony ogródek oraz miejsce na uboczu sprzyja relaksacji.”
“Nie ukrywam, że do ToTujemy miałam zajrzeć już jakiś czas temu, jednak ze względu na dość krótkie godziny otwarcia wciąż czekałam na odpowiedni moment. Gdy nadarzyła się okazja aby spróbować śniadania na targu śniadań organizowanym w Fosie, wiedziałam, że na pewno coś wybiorę. Wystroju lokalu i obsługi (nie ja zamawiałam danie) ocenić więc nie mogę. Wybrałam śniadanie składające się z pieczonego buraka, kanapki z hummusem, jajka w koszulce i kszonek. Każda z kszonek mi smakowała, jednak mogły być nieco bardziej różnorodne - zabrakło mi np. kszonej rzodkiewki, ale przyznaję - jestem fanką kszonek i chciałabym spróbować ich jak najwięcej. Kanapka z hummusem super! Hummus domowej roboty był bardzo smaczny, a chleb był mięciutki, chociaż mógłby zostać lekko przypieczony na patelni. Buraczek w pysznym, lekko słodkim sosie. Jedyne do czego mam zastrzeżenie to jajko - białko było zbyt słabo ścięte, dlatego go nie zjadłam. Ogólnie polecam, zajrzę jeszcze kiedyś do samego lokalu, aby spróbować więcej kszonek i bowli.”
“Serdecznie polecam! Proziak bardzo smaczny a porcja naprawdę warta swojej ceny. Nie wybrałabym jednak tego dania na wynos bo sam prosiak bardzo szybko namakal :)”
“O jedzeniu bo to po to stworzono to miejsce - jedzenie smaczne, domowe, świeże, treściwe i w przystępnej cenie ale uwaga dosyć tłusto. Dosyć schludnie ale to nie miejsce pod gwiazdkę Michelin, tego nie oczekujcie. Niestety jak to w takich barach - wszechobecny zapach głęboko wnikający w ubrania. Miejscówka dobra z dostępem do pobliskich tanich parkingów. Na miejscu można płacić kartą.”
“Bardzo sympatyczna obsługa, jedzenie pyszne w przystępnych cenach. Polecam Dania z menu piri piri. Jeśli mógłbym mieć sugestie to fajnie żeby kawa mrożona była faktycznie bardziej mrożona, bo moja była dość letnia, ale ogólne wrażenie pozytywne :)”
“Zatrzymaliśmy się 'po trasie'. Pani ze sklepu poleciła nam właśnie Malagę i się nie zawiedliśmy. Z dziećmi wzieliśmy dwa zestawy obiadowe i uwaga w czwórkę to był idealny lekki obiad. Dla dwóch dorosłych osób byłby na full do najedzenia. Ładny wystrój i duży wybór ciastek. Przy okazji zakupione małe pudełeczko -okolo 20zl. Super sprawa i miejsce.”
“Bardzo dobre, szybkie jedzenie. W moim przypadku była to zupa barszcz ukraiński, dorsz, surówki i pyszny kompot. Polecam”
“Smaczne jedzenie na miejscu jak i na wynos. Szybko podane potrawy, dobrze zabezpieczone i dobre w smaku.”
“Bar jak nazwa wskazuje w zaciszu rynku. Ceny barowe. Ale klimacik znacznie lepszy jak bar. Wygodnie, czysto i bez ścisku. Sympatyczna obsługa. 5 osobowa rodzinka z najmłodszym 13 latkiem 200 za rachunek. Najedzeni do syta i w spokoju.”
“Do tego zdarzenia doszło tydzień temu w piątek, Byłam świadkiem jak pani która mnie obsługiwała dłubała w nosie a potem dotykała moją zapiekanke BEZ rękawiczek, kupiłam zapiekanke ze szczypiorkiem(zapłaciłam więcej), po dostaniu zapiekanki, nie było na niej szczypiorku. Jak zwróciłam pani uwage, napluła na mnie z zza lady i obsypała mnie szczypiorkiem, jak uległam i wziełam zapiekanke, to na zapiekance był nieżywy karaluch. Gorąco polecam.”