Opinie

  1. Leo Lutecki ★☆☆☆☆

    nie dość ze w lokalu panuje mobbing to jeszcze mięso jest surowe

  2. Anna Siuta ★☆☆☆☆

    Przed chwilą moja 8-letnia córka przypadkiem potrąciła talerz, który spadł i rozbił się na podłodze. Ku mojemu zaskoczeniu, obsługa doliczyła nam dodatkowy koszt, tłumacząc, że „restauracja poniosła szkodę” i to klient odpowiada za takie sytuacje… Uważam to za skrajnie nieprofesjonalne, jako że w takich lokalach takie wypadki są normalne i skrajnie nieuprzejme podejście do gości, które świadczy o bardzo niskim standardzie lokalu. Do tego nie będę opowiadać szczegółów o przesolonym i wysuszonym jedzeniu. Zdecydowanie nie polecam.

  3. Stas ★☆☆☆☆

    Kuchnia „Marsze” to totalna porażka. Oszukują na wadze, jedzenie jest niesmaczne i zimne, zupa przesolona, a sosy wyraźnie kupione w sklepie. Na kuchni brakuje higieny – aż strach pomyśleć, jak to wszystko jest przygotowywane. To po prostu koszmar! W żadnym wypadku nie polecam tego miejsca!

  1. Nati F ★☆☆☆☆

    Bardzo niesmaczne jedzenie. Spalone placki ziemniaczane. Sosy gotowe z butli. Nie polecam.

  2. Dominika Bal ★☆☆☆☆

    Przede wszystkim oszukują na wadze - nie odliczają wagi talerza, a po zwróceniu uwagi Pani twierdzi, że ona sobie w komputerze coś tam klika bo inaczej ważyło by ponad kilo. Jedzenie ładnie wygląda ale jest suche i niedoprawione. Kurczak okazał się dziwną w konsystencji mielonką a serniczki to ciasto naleśnikowe posypane kokosem. Jajkiem sadzanym można przybijać gwoździe. Po spróbowaniu części jedzenia dzień wyjęty z życia przez problemy gastryczne

  3. Adrianna Staniszewska ★☆☆☆☆

    Jedzenie niesmaczne, niektóre posilki ewidentnie z dnia wcześniejszego. Miałam wrażenie ze pierogi były zepsute. Do tego zimne, jakby w ogóle nie były podgrzewane pojemniki, z których się nabiera. Nie polecam

  1. ozzki 995 ★★☆☆☆

    Kurczak jak by go z rosołu wyciągnęli, kasza twarda jak slonecznik, warzywa bez smaku. Ryba smaczna. Do poprawki!

  2. M Trybulska ★★★★★

    Polecam - szczególnie pyszne naleśniki i makaron „azjatycki”. Szanuję za opcje Wege (kotleciki wegetariańskie). Jedzenie wyglada estetycznie i jest smaczne. Dodatkowy plus za system pieczątek :) Np przy trzecim zamówieniu kawa gratis itd.

  3. Kamil Zarzycki ★★☆☆☆

    Byłem pierwszy raz i nigdy więcej Fasolka jak trampek nie do zjedzenia. Ziemniaki twarde niedogotowane Mięso praktycznie całe żylaste Stosunek ceny do jakości to porażka 2 gwiazdki bo tylko surówka była zjadliwa..

  1. Arkadiusz Poland ★★★★★

    Jedzenie zawsze smaczne i świeże. Bardzo dobre mięsa i surówki w różnych rodzajach. Pracuje tam jako kucharz mój znajomy który ma smykałkę do gotowania i wiem, że wszystko robi ze smakiem i na wysokim poziomie. Zazwyczaj chodzę tam o godzinie 20.00h bo jest -50% na całe jedzenie i człowiek nie żałuję nakładając sobie na talerz (patrz na zdjęcie) ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Express Kuchnia Marche?

Express Kuchnia Marche znajduje się przy Aleja Majora Wacława Kopisto 1, 35-315 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Express Kuchnia Marche?

Można skontaktować się z Express Kuchnia Marche pod numerem +48 500 017 305

Jak można dotrzeć do Express Kuchnia Marche?

Do Express Kuchnia Marche można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements