Cukiernia Kawiarnia "Wytwórnia Ciast i Tortów"
“Urocza cukiernia w centrum miasta, przyszliśmy na kawę i ciastko i się nie zawiedliśmy. Skusiliśmy się na sernik z malinami i bezę z owocami - były wyśmienite. W sam raz dla miłośników słodkości.”
Znaleziono 12 wyników
“Urocza cukiernia w centrum miasta, przyszliśmy na kawę i ciastko i się nie zawiedliśmy. Skusiliśmy się na sernik z malinami i bezę z owocami - były wyśmienite. W sam raz dla miłośników słodkości.”
“Wiele nie spróbowałem - tylko szybka kawa. Bardzo ok. Ale lokal polecany przez znajomego - w ciemno ufam jego opiniom. Lokal oddalony nieco od głównej ulicy, więc jest spokojniej. Blisko jeziora - można szybko wyskoczyć na spacer. Z kawką czy czymś innym... Klimat jak najbardziej pastelowy. A, i jeszcze- bardzo miła obsługa...”
“Miejsce bardzo przyjazne dla dzieci! Wnuczęta tak świetnie się bawiły, że nie chciały wychodzić… Czysto i przytulnie, a kawka bardzo dobra. Bardzo polecam!”
“Istna oaza sportu i wypoczynku. Bardzo przyjemne miejsce. Tętniące życiem - dzieci, młodzież- sportowcy różnych dyscyplin. Dorośli - zawodnicy i amatorzy. Wszyscy bardzo pozytywnie nastawieni. Można wypożyczyć sprzęt wodny, można skorzystać z wyciągarki. Można zagrać w każdą chyba grę sportową. Łącznie z szachami. Bardzo zaangażowani pracownicy, którzy dbają o wszystko, bardzo. Od sprawności sprzętu, przez wzorowe utrzymanie zieleni, po zwykłe porządki. Bardzo mi się tu spodobało. Moje (stutysięczne) miasto może Kórnikowi tylko pozazdrościć takiego ośrodka. Ja zazdroszczę. I polecam, jak nie wiem co!”
“Kawy mrożone pełne dodatków, a lody pełne smaku. Super miejsce ❤️”
“Obsługa na bardzo wysokim poziomie, miła i pomocna. Duży wybór słodkości, pyszna kawa - Serdecznie polecam to miejsce!”
“Lidzie mega info w środy o 12.30 w tej żabce są WOJANKI”
“Pełen asortyment, miła i uprzejma obsługa. Nie żałują sosu do ciepłego jedzenia. Polecam”
“Mieliśmy przyjemność zorganizować obiad weselny w lokalu Wielki Nieba jesteśmy zachwyceni! Obsługa była niezwykle uprzejma i pomocna, a jedzenie – przepyszne, świeże i pięknie podane. Goście byli zachwyceni atmosferą i profesjonalizmem całego zespołu. Dziękujemy za stworzenie tak wyjątkowego dnia – z pewnością będziemy polecać to miejsce każdemu.”
“Bardzo miła obsługa i sklep mega dobrze zaopatrzony, nigdy niczego na półkach nie brakuje. Miło czysto schludnie. Polecam.”
“Bardzo miła i sympatyczna obsługa, sklep czysty , fajne zaopatrzony . Lubimy wstąpić po kawkę jak idziemy na spacer :-) polecam”