Cukiernia Kawiarnia "Wytwórnia Ciast i Tortów"
“Urocza cukiernia w centrum miasta, przyszliśmy na kawę i ciastko i się nie zawiedliśmy. Skusiliśmy się na sernik z malinami i bezę z owocami - były wyśmienite. W sam raz dla miłośników słodkości.”
Znaleziono 12 wyników
“Urocza cukiernia w centrum miasta, przyszliśmy na kawę i ciastko i się nie zawiedliśmy. Skusiliśmy się na sernik z malinami i bezę z owocami - były wyśmienite. W sam raz dla miłośników słodkości.”
“Kawy mrożone pełne dodatków, a lody pełne smaku. Super miejsce ❤️”
“Wiele nie spróbowałem - tylko szybka kawa. Bardzo ok. Ale lokal polecany przez znajomego - w ciemno ufam jego opiniom. Lokal oddalony nieco od głównej ulicy, więc jest spokojniej. Blisko jeziora - można szybko wyskoczyć na spacer. Z kawką czy czymś innym... Klimat jak najbardziej pastelowy. A, i jeszcze- bardzo miła obsługa...”
“Porządek i ład na pierwszym planie. obsługa jak ze snów. pieczywo zawsze ciepłe i swieze jak przychodze i obsluga nigdy nie odmowila mi pomocy zawsze z usmiechem na twarzy”
“Obsługa na bardzo wysokim poziomie, miła i pomocna. Duży wybór słodkości, pyszna kawa - Serdecznie polecam to miejsce!”
“Lidzie mega info w środy o 12.30 w tej żabce są WOJANKI”
“Pełen asortyment, miła i uprzejma obsługa. Nie żałują sosu do ciepłego jedzenia. Polecam”
“Bardzo miła obsługa i sklep mega dobrze zaopatrzony, nigdy niczego na półkach nie brakuje. Miło czysto schludnie. Polecam.”
“Żabka przy Placu Niepodległości 24 w Kórniku to świetny sklep – zawsze czysto, dobrze zaopatrzony i z bardzo sympatyczną obsługą. Można tu szybko i wygodnie zrobić zakupy o każdej porze.”
“Bardzo miła i sympatyczna obsługa, sklep czysty , fajne zaopatrzony . Lubimy wstąpić po kawkę jak idziemy na spacer :-) polecam”
“Miła obsługa,Duży wybór napojów i przekąsek,blisko od domu”