Przegląd katalogu
- 1,534 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 1534 wyników
Przeglądaj cafe w województwie Opolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,534 wyników w województwie Opolskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 389,493 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera cafe z miast takich jak Opole, Nysa, Brzeg, Kędzierzyn-Koźle, Namysłów i innych.
“Smaczny chleb multiziarno. Polecam”
“Naprawdę pierwszorzędny burger i pizza. Miła obsługa. Wszystko super. Polecamy 4 mięsa i Firmowego.”
“Grill bar na DK 45 to najlepszy przydrożny bar w Polsce, zjesz pyszną swojską kiełbasę, w bardzo dobrej cenie i w klimacie dawnych lat.”
“Rewelacja ! Serdecznie polecam. Organizacja przyjęcia w tym miejscu to czysta przyjemność. Jedzenie przepyszne, obsługa 10/10 - bardzo pomocni, odpowiedzą na każde i pytanie i we wszystkim doradzą. Jeżeli ktoś się zastanawia, czy zorganizować przyjęcie okolicznościowe w tym miejscu, to bardzo polecam ☺️”
“Mała niepozorna :-) ale serwuje przepyszne burgery. Zawsze świeże i smaczne !!! Buła po wkład i sos sporządzone jest wg własnego przepisu. REWELACJA”
“Polecam, przemiła obsługa, pyszne jedzonko , super lokal , polecam 10/10”
“Jestem bardzo zadowolony. Przesyłka z zamówieniem szybko dotarła i jest dobrze zapakowana. W pudełku oczywiście hydrożel i... niespodzianka! Kiełbasa z dzika gratis! Dziękuję i polecam!”
“Bardzo miła obsługa pomocna bardzo duży asortyment”
“Muszę powiedzieć że dawno tak jednorazowej knajpy już nie odwiedziłam. Cały klimat i to otoczenie i do tego obiadek jak u Mamy . Warto odwiedzić polecam”
“Jakby można było dać 6 gwiazdek to bym dała 6. Za wszystko! Mieliśmy okazję być i na imprezie i prywatnie i to miejsce jest świetne, bardzo prorodzinne, a jednocześnie przytulne, kameralne. Jedzenie na 6! Wszystko podane gorące, pyszne, DUŻO, a przy tym ceny? Mam wrażenie, że niższe niż gdziekolwiek w okolicy. Obsługa przemiła, z uśmiechem. No wszystko na plus.”
“Restauracja posiada stoliki wewnątrz i miejsce w ogrodzie. Miejsc wolnych było sporo. Zamówione 3 dania. Krem z pomidorów, bardzo smaczny, chłodnik - przyzwoity smak, i boczniak widoczny na zdjęciu. Bocznik chrupiący i miękki. Dodatki ciekawe. Porcje restauracyjne, czyli takie nie za duże. Jednak sytość została uzyskana.”
“Kolejny pyszny I piękny tort.polecam goraco”
“Lokal jest przepiękny i estetyczny. Jedzenie jest równie wspaniałe jak atmosfera i sama kucharka. To bardzo pomocna i serdeczna osoba, która prezentuje jedzenie jak dzieło sztuki - co oczywiście nim jest! Czuć, że dodano do niego dużo miłości. Z przyjemnością wrócimy ponownie!”
“Bardzo miła obsługa , jedzonko suuuper , przyjazna atmosfera , polecam z całego serducha to miejsce”
“Przepyszne, świeże. kanapki. Z łososia wymiata.”
“Obłędnie pyszne, można zobaczyć jak są wypiekane i cieplutkie sprzedawane przez bardzo sympatyczna i dzielnie walczącą z pszczolami obsługę.”
“10/10! Jeśli chodzi o zapiekankę - najlepsza w życiu jaką jadłem , jeśli chodzi o burgera - również mega dobry , w czołówce burgerów które jadłem , a jeśli chodzi o burgery w tej cenie to nie ma sobie równych. Miła kulturalna obsługa , polecam - wyjątkowe miejsce :) Żałuję że przed odjazdem do Poznania nie zdążyłem spróbować jeszcze hotdoga, spróbuję następnym razem :)”
“Piekarnia zdecydowanie zasługuje na ocenę pięciu gwiazdek, a bułka z jagodami jest tego najlepszym przykładem. Wypiek świeży, miękki i puszysty, z delikatnie chrupiącą skórką. Nadzienia z jagód jest dużo owoce są soczyste, naturalnie słodko-kwaśne i idealnie komponują się z ciastem. Bułka nie jest przesłodzona, dzięki czemu smak jest dobrze zbalansowany i bardzo przyjemny. To wypiek, który smakuje jak domowy i zdecydowanie wyróżnia się na tle standardowych słodkich bułek. Zdecydowanie warto wrócić po więcej.”
“Bardzo dobra kawa, świetna czekolada na gorąco, sernik baskijski też w porządku, Pani baristka jest przemiła i jest w stanie doradzić jakie ziarna wziąć na wynos.”
“Przyjemnie się ocenia takie miejsca. Pyszne ciasta, bardzo dobra kawa, przemiłe Panie z obsługi (byliśmy 2 razy i zawsze było super). Na samym rynku. Wygodne siedzenia.”
“Bardzo miła i konkretna obsługa – od samego wejścia czułam się zaopiekowana. Nie jem ryżu, więc poprosiłam o przygotowanie rolek bez niego. Rzadko się zdarza, żeby sushi master podjął się takiego zadania, a tutaj nie tylko zostało to zrobione, ale wręcz perfekcyjnie! Rolki były przepięknie podane, a smak przerósł moje oczekiwania – świeże składniki, idealne kompozycje. Dodatkowy plus za świetną cenę – jak na taką jakość, cena za rolkę to naprawdę rewelacja. Zdecydowanie wrócę i polecam każdemu, kto szuka czegoś więcej niż standardowe sushi!”
“Prze pyszny tort Szwarcwaldzki zamawiany od lat na moje urodziny. Polecam serdecznie”
“Bardzo dobre naleśniki. Dziś próbowaliśmy naleśnika z truskawkami w czekoladzie, bananowego z butelki oraz salami i pieczarkami. Mogę polecić.”
“Bardzo smaczne pierogi i duży wybór”
“Dobra dostępność produktów, dobre ceny, szybka wysyłka, czułam się dobrze poinformowana na każdym etapie zamówienia.”
“Całkiem przyjemne miejsce na spotkanie przy kawie. Obsługa sympatyczna. Mało miejsc do parkowania z przodu.”
“Mąż zabrał mnie do tej cukierni. Znakomite lody i pyszne ciasta. Przyjazna obsługa. Naprawdę polecam. Szkoda, że w Warszawie takich cukierni już nie ma.”
“Smaczne domowe jedzenie, duże porcje.”
“Pyszna kawa, serniczki i pączki pistacjowe również, ale głównym powodem dla którego tu jesteśmy, to sentyment do Kredensu Bukały :)”
“Fantastyczne jedzenie!!!Pizza dolce vita to jedna z lepszych jakie dane nam było jeść w życiu!!!sałatka z burrata i absolutnie pyszna foccacia do tego to kolejna pozycja z menu którą będę polecać!Obsluga bardzo mila i sympatyczna!!!Polecam!!!”