Zniesmaczony " Dniami Karpia" w Niemodlinie postanowiłem poszukać jakiejś smażalni ryb w pobliżu. Ok 35 minut od Niemodlina w kierunku Opola znalazłem właśnie tą smażalnie i....to był strzał w 10! Wszystko, ale to wszystko zasługuje na najlepszą wg mnie ocenę zaczynając od miejsca, a kończąc na jedzeniu. Miejsca parkingowe dużo i bezpłatne( być może w okresie wakacji jest nieco gorzej, ale to już był październik, więc bez problemu), staw hodowlany, w którym można łowić ryby, wokół czysty, rekreacyjny i zielony teren z placem zabaw dla dzieci ,budynek smażalni oraz wnętrze fajnie urządzone, a Ryba WYŚMIENITA. Pan przez telefon zapewnił mnie, że mają w ofercie" Zębacza smażonego" i jest lepszy niż karp, co się potwierdziło. Mogę śmiało powiedzieć, że to najlepsza ryba w pysznej panierce, jaką kiedykolwiek próbowałem, a wiele próbowałem w różnych miejscach w Polsce. Żona wzięła Sandacza pieczonego-był również smaczny, podany na " poduszce sosu" Ajwar"( sam nie wiem, która z nich była lepsza). Do tego zestaw świeżych surówek i frytki, które były smażone na świeżym oleju- prawdziwy smak ziemniaka smażonego. Po zjedzeniu dań nie czuć było ciężkości na żołądku, a podane porcje były w sam raz dla każdej osoby. Podsumowując warto tam pojechać i spróbować- napewno się nie zawiedziesz. Miłe zaskoczenie : do herbaty podano także miód i ciasteczko.
Zdjęcia
Opinie
-
Robert K ★★★★★
-
Andy ★★★★★
Miła obsługa, cisza,duże łowisko, spokojnie,bardzo smaczna ryba, trochę długi czas oczekiwania, niestety zupy rybnej nie polecam: bardziej oliwkowa jak rybna .
-
Aga Jag ★★★★★
Przepyszna rybka, duże porcję, szybka i przesympatyczna obsługa, będę wpadała częściej! Szkoda, ze tak ukryta i nierozreklamowana!
-
Olha Klishch ★★★★★
Polecam z całego serca. Spokojna atmosfera i cisza, z dala od miasta. Dokładnie to, czego potrzeba do spokojnego wypoczynku. Czyste powietrze i pyszne jedzenie. Zadbany teren i przyjemny spacer wokół jeziora. Zamówiliśmy pstrąga z frytkami. Miła kelnerka przyniosła wszystko do stolika jeszcze szybciej niż obiecano. Bardzo smaczna i czysta kuchnia, co jest dla mnie bardzo ważne.
-
Jm Google ★☆☆☆☆
wszystkie zamówione potrawy za słone tj.: pstrąg tzatziki fishburger grzanki czosnkowe jedynie frytki były ok bo bez soli i można było wg własnych potrzeb doprawić sól byla odczuwalna w ustach jeszcze przez godzinę zupa rybna troszeczkę zdominowana przez oliwki. restauracja odpisuję, że w fishburger nie ma soli. profesjonalny kucharz powinien sobie zdawać sprawę że w składnikach np. takich jak majonez jest sól. najlepsze opinie to opinie negatywne z których restaurator powinien wyciągać wnioski a nie odpisywać w sposób niemiły proponując wodę i ziemniaki przy następnej wizycie odnośnie zupy rybnej restaurator pisze że klient nie wie co zamawia w sumie można byłoby to nazwać zupę oliwkową z rybą lub rybną z oliwkami to może klient by wiedział jak klient mógł wiedzieć na podstawie nazwy z menu Zupa rybna w że zupa jest oliwkowa... ps. nie napisałem że coś ukrywacie w zupie rybnej. tylko to że dominują w niej oliwki. Nie napisałem że burger zawiera majonez a jedynie podałem przykład. to że nie dodajecie sami soli nie znaczy że składniki dodawane nie mają soli. polecam spróbować dzisiejszych potraw, które wymieniłem i wtedy się wypowiadać . proszę je dać do spróbowania osobom trzecim poza tym widzę że pisanie z Państwem to strata czasu. nie będzie z tego żadnych pozytywnych dla Państwa wniosków jeśli ktoś nie chce/potrafi być ocenianym i nie umie znieść krytyki nie powinien zakładać konta bądź je usunąć. Ja na miejscu restauratora podziękowałbym za cenne uwagi i wyciągnął wnioski i sprawdził jakość bo każdy popełnia błędy. widzę po innych komentarzach że obrażanie klientów którzy napisali nieprzychylną opinie to standard u Państwa. np. na negatywny komentarz napisany przez inną osobę. Restaurator proponuję klientowi tabletki na uspokojenie. To takie małostkowe zachowanie świadczące tylko o osobie która to pisze.
-
marcin Marcin ★★★★★
Łowisko rewelacja, zadbane, czysto, stanowiska na pomostach bardzo fajne, jest 10 stanowisk, woda czysta, ryby waleczne. Napewno tam wrócę. Można smacznie zjeść, napić się piwka. Szef miły, w okolicy brakowało takiego łowiska. Polecam
-
Grzegorz Durecki ★★★★★
Sympatyczne miejsce na uboczu. Ryba dobra, spróbowane praktycznie wszystko z karty. Dania świeże, nie zalane sosem, czy olejem. Polecam
-
Paulina Tomaszewska ★★★★★
Ciekawe miejsce z pysznym jedzeniem ! Zamówiliśmy zupę rybna po którą specjalnie jechaliśmy ( cena zupy bardzo normalna ) , dodatkowo skusiliśmy się na placki ziemniaczane w sosie koperkowo czosnkowym z łososiem - petarda ! Jak nie jadam placków tak zajadałam się ze smakiem . Na pierwszy rzut oka stwierdziliśmy ze placki małe ale później przemyśleliśmy to i doszliśmy do wniosku ze ogólnie jest to adekwatne do kwoty za nie zapłaconej . Placuszki były chrupiące i pyszne a ich smak idealnie zgrywał się z sosem i łososiem . Nie jadłam nigdy takiego połączenia ale gorąco polecam . Na leżaczkach można śmiało się zrelaksować . Idealnie miejsce do skosztowania i wyczilowania. Będziemy wracać na sprawdzenie reszty potraw z karty dań . Jedyny mały minusik wg Nas to zakaz psów wewnątrz lokalu ,oczywiście na sam teren nie ma problemu wstępu z pieskiem jak widać na załączonym zdjęciu , na zewnątrz czeka miska z woda( na plus ) . Ale w aktualnych czasach gdzie pogoda nie zawsze rozpieszcza miło by było móc się schować do środa z pieskiem ( chociaż nie zapytaliśmy o taka możliwość pomimo zakazu na drzwiach ) Deszczem nie trzeba się przejmować bo przed wejściem do lokalu jest taras z krzesełkami pod dachem jak i altana widoczna na zdjęciu .
-
Magda W ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce z przepysznym jedzeniem. Cudowne miejsce do wypoczynku i przystanku podczas wycieczki rowerowej. Na pewno super miejsce do łowienia ryb:) Polecam
-
Łukasz Kujawa ★★★★★
Pysznie! Smacznie, pozytywna obsługa i ładnie podane posiłki. Zjedliśmy dwie rybki: karpia i sandacza, obie bardzo smaczne, dobrze przyprawione i ładnie podane. Bukiet suruwek równie dobry, kolesław i buraczki szczególnie smaczne! Sos czosnkowy petarda! Polecam innym, sam na pewno pojawię się tu znowu, spobować innych dań.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Łowisko i Smażalnia Ryb "Ostrówek"' Chróścice?
Łowisko i Smażalnia Ryb "Ostrówek"' Chróścice znajduje się przy Ostrówek 31, 46-080 Chróścice, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Łowisko i Smażalnia Ryb "Ostrówek"' Chróścice?
Można skontaktować się z Łowisko i Smażalnia Ryb "Ostrówek"' Chróścice pod numerem +48 691 688 817
Jak można dotrzeć do Łowisko i Smażalnia Ryb "Ostrówek"' Chróścice?
Do Łowisko i Smażalnia Ryb "Ostrówek"' Chróścice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku