Przegląd katalogu
- 1,534 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 1534 wyników
Przeglądaj cafe w województwie Opolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,534 wyników w województwie Opolskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 389,493 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera cafe z miast takich jak Opole, Nysa, Brzeg, Kędzierzyn-Koźle, Namysłów i innych.
“Przepyszna kawa i lemoniada, przytulne miejsce idealne na wypad z dzieckiem czy koleżanką. Takiego miejsca brakowało w Dobrzeniu.”
“Najlepsze jedzonko jakie jadłam w Nysie. Obsługa cudna, klimat niesamowity. Serdecznie polecam ❤️”
“Tort piękny (z uroczymi figurkami) i bardzo smaczny. Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Polecam!”
“Niepozorne miejsce stworzone w miejscu po starym wiejskim sklepie. Cukiernik który je prowadzi wykazuje się niespotykaną inteligencja kulinarna. To ktoś kto rozumie że deser nie powinien być tylko mdło słodki. Te desery są zbalansowane, pięknie i starannie wykonane z dobrych składników. Beza która jadłem była lekka, krucha, skontrowana owocami leśnymi, przykryta prawdziwa bitą śmietaną. Naprawdę przeżyłem zaskoczenie, że w tak niepozornym wiejskim zaciszu można zjeść coś tak dobrego. Ceny normalne, porcje duże. Wszystko własnej produkcji.”
“Jedzenie jednym słowem - rewelacja. Bardzo dobre ceny . Szczerze polecam”
“Godna polecenia cukiernia z tradycyjnymi smakołykami. Szczególnie znana z oryginalnych tortów lodowych. Ale również pozostałe wyroby są wyśmienite, szczególnie sernik duński. Drożdzówki i pączki na medal!”
“Polecam to miejsce ! Miły właściciel a dodatkowo bardzo dobre piwo mają.”
“Bardzo polecam! Wszystko jest przepyszne. Przyjeżdżam z Nysy. Przemiła obsługa ❤️ Buziaki Angelika”
“Przemiła pani, o 15 w dzień powszedni kupiłem bez problemu ulubioną kanapkę.”
“Przepyszna pizza! Wspaniały, ciepły klimat i fantastyczna obsługa ☺️ pizza i lokal warty polecenia!”
“Wspaniała przygoda i doświadczenie w zimowej scenerii. Pan Mateusz uraczył nas winem, opowieścią oraz anegdotą. Wytłumaczył na czym polega praca winiarza i opowiedział z jakimi trudnościami można się spotkać prowadząc tą piękną winnice. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem zarówno samej rozmowy, degustowanych win oraz osoby w postaci pana Mateusza. Miejsce obowiązkowe do zobaczenia i zasmakowania na polskiej mapie winiarskiej!”
“Bardzo fajna kawiarnia, niezwykle mila obsluga, pyszna kawa, swieze i bardzo smaczne ciasta. Polecam goraco!”
“Idealny pod względem wyposażenia sklep,miła , sympatyczna obsługa.”
“Kolejne wyjątkowe miejsce na rekreacyjnej mapie Opola. Ogromny plus za możliwość przyjścia ze swoim czworonożnym przyjacielem. Jedzenie i picie przepyszne, uczciwe porcje wszystkiego. Właściciele to ludzie z ogromną pasją:) serdecznie polecam !”
“Uwielbiam to miejsce, jedyne takie w Opolu! Pyszne przekąski bardzo mili i fajni właściciele no i wino ekstra !”
“Pyszna kawa. Pyszne jedzenie.Polecam”
“Z daleka słychać już muzyke. Na pierwszy rzut oka nie zachęca ale bardzo polecam. Wystrojone typowo meksykańsko. Jedzenie takie jakiego oczekiwałem, pan pyta czy dawać ostrości potrawom. Mała porcja dla 20 letniego chłopa jest do sytości ale nie wypchania pod korek. Serdecznie polecam Pan z tatuażami bardzo miły i z pasją opisuje potrawy i stara się gotować jak najlepiej.”
“Kurczak pyyyyycha, frytki rewelacja, zapiekanka mniam, a najlepsza Pani Obsługująca- zawsze miła i uśmiechnięta. Życzyłabym sobie wszędzie takiej obsługi, inni mogą uczyć się jak powinien wyglądać kontakt z klientem. To miejsce przyciąga nie tylko pysznym jedzeniem, ale także obsługą na najwyższym poziomie ❤”
“Przepyszne lody włoskie. Polecam”
“Przepyszne pączki z serem i dżemem oraz pizza. Wszystko świeże i pachnące. Eliza.”
“Chłopaki ze spoko podejściem, widać że pracują z pasji nie dla pieniędzy. Mają czas pogadać i nakarmić. Pizza z prawdziwego pieca która powstaje w chwilę. Śmiało konkurują w fastfoodzie z kebabem itp... Pizza szef- bardzo smaczna, Świerże przyprawy robią robotę i ciasto dla mnie idealnie. Szczerze polecam odwiedzić kręcąc się w okolicy i mega na Plus (zwłaszcza że planują dalszy rozwój)”
“Nigdy nie chodzę do tej piekarni bo nie mam po drodze ale dzisiaj wracając ze szpitala wstąpiłam i się zachwyciłam Wspaniałe cynamonki wzięłam tylko jedną i żałuję bo była bardzo dobra Nie ma miejsca w Głubczycach gdzie można kupić dobre bułeczki to chyba jedyny taki sklep.”
“Będąc przejazdem przez Branice odwiedziłam przesympatyczną cukiernię Metro w Branicach. Obsłużyła mnie bardzo elegancka Pani, która zaproponowała mi smaczne bułeczki czosnkowe, a do kawy całkiem dobry kołacz z serem. Muszę przyznać, że byłam pozytywnie zaskoczona szczerym uśmiechem ekspedientki ale także schludnym wyglądem całego sklepu i pięknie wyeksponowanych słodkości. Myślę, że pracodawca nie powinien szczędzić premii dla pracowników, którzy tak dbają o jego firmę.”
“Jedliśmy wiele pstrągów ale tak pysznego i świeżego pierwszy raz. Ładne, zadbane, spokojne miejsce. Bardzo mili właściciele. Serdecznie polecam.”
“Prawdziwy, cudowny ! Śląski kołocz i makowiec ! Jadę tu, od kiedy wiem, że Pani Łucja z mężem ma tu piekarnię. Tradycja od pokoleń ! Wewnątrz klimat, jak w starej piekarni ! I ta tablica z rokiem założenia: 1938 ! Gratulacje !!!”
“Pyszne wypieki, a pączki wprost rozpływają się w ustach! Do tego mają moje ulubione z budyniem i oblane czekoladą. Polecam!”