Przegląd katalogu
- 1,534 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 1534 wyników
Przeglądaj cafe w województwie Opolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,534 wyników w województwie Opolskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 389,493 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera cafe z miast takich jak Opole, Nysa, Brzeg, Kędzierzyn-Koźle, Namysłów i innych.
“Przepyszna rybka, duże porcję, szybka i przesympatyczna obsługa, będę wpadała częściej! Szkoda, ze tak ukryta i nierozreklamowana!”
“Miejsce rewelacyjne, cisza i spokój, a dodatkowo fantastyczni właściciele, przy których czujesz się wyjątkowo. Pokoje czyste, kuchnia da dyspozycji. Polecam!!! Tutaj wrócę.”
“Najlepsza pizza jaką jadłem miły klimat czysto obsługa bardzo miła”
“Przemiła obsługa, pyszne jedzonko. Klimat rewelacyjny. Z całego serduszka polecamy. Pozdrawiamy z Gdańska”
“Zamówione pizze po prostu rewelacyjne, czas dowozu szybki, dostarczone pizze gorące i bardzo smaczne, plus zimne napoje . Polecam w 100 %”
“obłędne pyszne, świeże,smaczne. Jeśli przepyszne jedzenie można nazwać orgazmem to tak.... moje kubki smakowe doznały takiego orgazmu że aż nie da się tego opisać. Brawo dla kuchni brawo za super obsługę dla Pani przy kasie. Na bank tutaj wrócimy.... Taka wycieczka do Włoch.”
“Odnośnie opinii pana Wojciecha Antoszczyszyn - skoro pan twierdzi że "nie pierwsza taka sytuacja" więc bazując na pana doświadczeniu w dobie internetu i dostępnego numeru telefonu , skoro jest pan osobą która doświadczyła tego typu sytuacji to po pierwsze należało wcześniej zamieścić tego typu opinię a nie za którymś razem z kolei a po drugie skoro ma pan chęć i możliwość wrócić do miejsca w którym opisana przez pana sytuacja miała miejsce "nie pierwszy raz" to człowiek posiadający umiejętność logicznego myślenia i wyciągnięcia odpowiednich wniosków nauczony sytuacją , która miała miejsce wcześniej i poczuł się pan zawiedziony i rozczarowany to wystarczyło zadzwonić, napisać smsa, wysłać wiadomość z zapytaniem na Messengera i ręczę że uzyskałby pan satysfakcjonującą odpowiedź i nie byłoby potrzeby zamieszczania tego typu opinii zwłaszcza że doświadczył pan tego typu sytuacji wcześniej. Odnośnie opinii pana Kuba W - skoro twoerdzi pan że mięso nieświeże należało wrócić do właściciela i podzielić się swoją wiedzą oraz opinią i zażądać zwrotu gotówki a nie udostępniać opinie wyssane z palca które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.”
“Pizza jedna z najlepszych jakich ja byłem zrobiona na moich oczach w piecu opalanym drewnem. Nie trzeba było długo czekać.”
“Bardzo polecam cukiernie. Właścicielka jestsympatyczną i otwartą osobą, doradzi w wyborze. Wypieki bardzo dobre. Tata dziękuję za pyszne rogaliki. Ania z Wielkopolski”
“Charyzmatyczny właściciel, dobra atmosfera, i niezobowiązujące otoczenie. Pozytywne miejsce na mapie Opola.”
“Pyszne pieczywo i słodkości dla każdego podniebienia”
“Chlebek smaczny jak za dawnych lat / pachnie w domu aż człowiek odrazu chciałby się zajadać mały minus za opłatę za krojenie chleba”
“Powiem tak, te krokiety który tu zjadłem były... Dawno nie zjadłem czegoś tak smacznego. Wkrótce pewnie stworzę poemat na ich cześć. Fantastyczne miejsce. Ktoś kto za to odpowiada, wie co robi. Gratuluję!”
“Smaczna kawa i dobre bezcukrowe i bezglutenowe ciastko. Na miejscu również można kupić kawę z lokalnej palarni.”
“Pycha! Co tydzień nowe menu, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie od mielonego lub schaba z ziemniaczkami i mizerią po paellę z krewetami albo buritto. Kucharze są niesamowici czuć, że wkładają serducho w tworzenie dań. Przystępne ceny: 34 zł za dwudaniowy obiad z kompotem. Przesympatyczna Pani obsługująca gości na sali. Polecam z rodzinką wszystkim, którzy szukają domowego obiadu w przystępnych cenach ♥️”
“Super koncerty, tanie piwo, mega obsługa:))”
“Pyszne domowe jedzenie. Obsługa bardzo miła. Kilka ostatnich dni jem tam codziennie i nie zawiodłam się ani razu. Polecam bardzo :)”
“Pyszny chleb na zakwasie.Polecam”
“Wyśmienite miejsce, Pan zajmujący się zapiekankami ma super podejście do klienta. Zapiekanka prawdopodobnie najlepsza na Opolskim. Załączam zdjęcie do pozycji „Topesto”.”
“Sprzedawczynie bardzo miłe. Zawsze doradzą niezdecydowanym w zakupach. Wypieki są bardzo smaczne, jest duży wybór pieczywa i ciast. Dla ochłody możesz kupić też lody o świetych smakach. Polecam”
“Jak dotąd byłem tu 3 razy i 3 razy bardzo mi smakowało. Burgery ze stripsami to powinna być kompletnie innq kategoria. Smaczne i do tego uczciwa wielkość. Polecam”
“Najlepsze jedzonko w Kędzierzynie. I drineczki super. Polecam rowniez na imprezy. Organizowalismy komunie i 18nastke. Wszystko na najwyzszym poziomie.”
“Dzień z … Republiką Grecką. Pod taką nazwa spędziliśmy wieczór w Bistro Czarno na Białym. Przywitała nas muzyka rodem z greckich filmów pomieszana z rustykalnym wystrojem wnętrz. Jedzenie była oszałamiające! W życiu nie jadłem tak pysznej pasy z grochu czy bakłażanu. Porcja musaki była tak ogromna, że z jednego talerza najadłby się dwie osoby, wołowina pierwsza klasa i ten sos beszamelowy - niczym grecka ambrozja. Przyszedł czas na deser i tu także nie zawiedliśmy się, był obłędny, fenomenalny, niesamowicie wyważona słodycz. Czekamy na kolejny taki dzień, może tym razem Włochy albo Gruzja? Będziemy na pewno! I z czystym sumieniem polecamy innym tę podróż smaków z Czarno na Białym.”
“Wyśmienite miejsce, Pan zajmujący się zapiekankami ma super podejście do klienta. Zapiekanka prawdopodobnie najlepsza na Opolskim. Załączam zdjęcie do pozycji „Topesto”.”
“Maniacy siatkówki plażowej ugoszczą Ciebie z radością i uśmiechem. Fajne miejsce, polecam!”
“Kawałek Nieba to przytulna kawiarenka gdzie można znaleźć spokój , zjeść kawałek ciasta i lody,wypić kawusie,pograć w szachy,warcaby itp.Miejsce to znajduje się w bliskim sąsiedztwie kościoła.Tarasik otoczony jest zielenią i kwiatami.Bardzo miła obsługa.Wszędzie czysto.Dostępny jest kącik dla dzieci z książkami i przeróżnymi grami.Polecam”
“Pyszne bułki słodkie jak i słone”
“Bardzo dobre jedzenie, zwłaszcza kalmary!”
“Jedna z Lepszych zapiekanek jakieś w życiu jadłem choć w cenie nie jednej pizzy ( 28 zł)”
“Miła obsługa, duży wybór towarów”