Przegląd katalogu
- 299 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 61% Ze zdjęciami
Znaleziono 299 wyników
Przeglądaj cafe w Opolu, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 299 wyników w Opolu, Opolskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 108,968 opinii i ocen.
“Dziękujemy ! ❤️ Było wspaniale! Jedzenie bardzo smaczne ( szef kuchni bardzo się postarał - dziękujemy za możliwość uzgodnienia wcześniej spersonalizowanego menu), obsługa fantastyczna, a tort zrobił furrorę - najlepszy jaki jadłam. Miejsce klimatyczne i przyjazne dzieciom. Polecam!”
“Bardzo przyjemne miejsce. Nie ocenie jedzenia bo wstąpiliśmy na kawę i deser- obie pozycje przepyszne. Mimo przystanku po spacerze -Wyspa Bolko, w lutym- można spokojnie posiedzieć na dworze. Muzyka w tle- przepiękna, relaks zapewniony. Obsługa- brak uwag. Będziemy wracać”
“Ogólnie jedno z lepszych KFC w jakich byłem, a w tym akurat bywam regularnie. Jedzenie bardzo dobre, czas oczekiwania w porównaniu do innych lokali, zwłaszcza tych nowych, jest naprawdę krótki, często dostaje się tam jakieś dodatki do zamówienia, nie trzeba czekać aż obsługa się zainteresuje kupnem przy zwykłej kasie. Polecam to KFC razem z tym w Solarisie jako jeden z nielicznych w miarę dobrze utrzymywanych lokali.”
“Jedzenie niebo w gębie polecam . Klimat luźny nikt w kija w dupie nie ma można pożartować z kelnerkami . Pani właścicielka człowiek złoto przyjdzie zapyta się czy smakuje . Czuje się dopieszczona i mój żołądek zadowolony . Uwielbiam wracam jak najszybciej”
“Dobry chlebek i inne pyszności dlatego często jest kolejka. Panie zawsze miłe i uprzejme. Polecam”
“Bardzo dobre jedzenie, Miła pani z obsługi , fajny klimat , zaletą można samemu wybrać jedzenie”
“Rosół był aromatyczny, esencjonalny i podany idealnie gorący – dokładnie taki, jak domowy. Kotlet schabowy chrupiący z zewnątrz i soczysty w środku, do tego delikatne ziemniaki puree i świetnie doprawione, lekko słodkawe buraczki zasmażane. Całość smakuje jak klasyka polskiej kuchni w najlepszym wydaniu. Bardzo polecam!”
“godny polecenia,miła uprzejma obsługa,duży wybór,ceny do przyjęcia”
“Bardzo fajna kawiarnia z dużym wyborem ciast, ciastek i deserów lodowych. To co ważne wreszcie pojawiło się miejsce gdzie porcje są duże. Fantastyczna okazja dla wszystkich łasuchów. Do 14.00 serwowane również są śniadania. Bardzo miła obsługa kelnerska, młode sympatyczne i uśmiechnięte dziewczyny. Jeśli chodzi o sprzedawczynie przy witrynach z wszystkimi specjałami - to sporo do poprawy jeśli chodzi o obsługę klienta, więcej luzu, uśmiechu i trochę więcej wiedzy o oferowanych produktach. Ale może po prostu był to gorszy dzień. Wybór kaw i deserów lodowych bardzo duży. Wszystko świeże i smaczne. Rozsądne ceny - w stosunku do wielkości porcji. Dużo stolików, miła atmosfera, miejsca na sofach przytulne.”
“Najlepszy chleb w okolicy. Można szybko kupić potrzebne rzeczy. Bardzo miła obsługa.”
“Pan Kamil jest tutaj świetny i zawsze pomocny. również pan z dłuższymi włosami bardzo miły i uprzejmy. Specjalnie poszukał dla mnie na magazynie konkretnej rzeczy oraz przypomniał o promocji. Polecam.”
“Kolejny raz byliśmy na obiedzie w gronie rodziny. Wszystko bardzo smaczne, obsługa bardzo miła a ceny bardzo przystępne. Polecam.”
“Bardzo dobry sklep. Można tam dostać wszystko co potrzeba. Miła, pomocna obsługa.”
“Super miły sprzedawca, młody chłopak.”
“Fajny sklep osiedlowy trudno dojechać z uwagi na wąskie dróżki osiedlowe”
“Duży wybór produktów, bardzo miła obsługa - Panie zawsze uśmiechnięte i pomocne, a jestem tam prawie codziennie :)”
“Super sklep , zawsze jest miła obsługa”
“Pięknie utrzymany wiekowy wystrój restauracji przy Muzeum Wsi Opolskiej.”
“Bardzo smaczny kebab, ceny przystępne (za cały kubełek krążków cebulowych zapłaciłam 12 zł), obsługa przemiła, łazienka czysta, dobra lokalizacja. Kebab smaczniejszy niż w budzie Alanya, która jest dwa kroki dalej. Polecam!”
“Chciałabym podziękować, Wam za tak smaczne ciasta i buleczki zwłaszcza poduszeczki z nadzieniem od których się uzależniłam juz, wasz punkt to Opole Fabryczna obsługa wspaniała i miła.”
“Sympatyczna piekarnia, pieczywo dobrej jakości. Ceny normalne.”
“Tak samo pyszny jak w Mustafie na Oleskiej. Szybko, tanio i smacznie. Perfekcyjnie chrupiący placek tortilli, świeże warzywa, duża ilość mięska i sosu. Bardzo polecam ❤️ Ważne uwagi: - w tym lokalu jest mniej miejsca do siedzenia niż na Oleskiej, - byłam tu w środę i dostałam kebsa, znaczy mają otwarte pomimo tego widnieje na wizytówce Google.”
“W lato można zrobić sobie grilla ze znajomymi, zorganizować imprezkę. Polecam!”