Pizza to niestety tylko zwykły placek. Może lata temu, w czasach gdy w Opolu działały jedynie Promyk i Presto, taka jakość by przeszła, ale dziś zdecydowanie już nie. Pizza 28 cm, bardzo mała, za 38 zł i z jednym składnikiem to, moim zdaniem, po prostu nieporozumienie.
Opinie
-
Albert ॐ ★★☆☆☆
-
Krzysztof Wachowski ★☆☆☆☆
Mój siedmioletni syn był ze szkołą w tym lokalu na zajęciach z robienia pizzy. Uczy się samodzielności. Poszedł sobie kupić Liptona za 9,90. Dał 20 pln, pani mu wydała 10 groszy. Nie umie jeszcze liczyć i dał się oszukać. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dziękujemy za cudowną lekcję życia, ponieważ przekuliśmy to w naukę na przyszłość. Do Promyka chodziliśmy na naleśniki i niekiedy na pizzę. Nawet nam smakowało, ale teraz po tym wydarzeniu wszystko tam miałoby dla nas ciężki posmak goryczy. Nie zdawałem sobie sprawy, że nasz ostatni raz w Promyku przed dwoma miesiącami był, dosłownie, TYM OSTATNIM. Żegnamy i nie pozdrawiamy
-
chlebek ★★★★★
Bardzo dobra pizza oraz naleśniki dobrze dobrane składniki a szczególnie biały ser w naleśnikach bardzo dobry!
-
Maciej Kondraciuk ★★★★☆
Pizza kiedyś jedna z najlepszym w mieście. Dziś typowa Pizza Polska. Ciasto poprawne, składniki typowej polskiej pizzy robionej w domu. Szynka jak widać na zdjęciach. Składniki smaczne ale nie powalające swoim smakiem. Cenowo jak na "polską pizze" moim zdaniem trochę za duże. W tej cenie można naprawdę kupić pizze na włoskich składnicach w Lecę Piecem lub Poszło z Dymem. Pizza poprawna, typowa pizzeria na osiedlu. Czy wrócę? Raczej nie- wybiorę swoje ulubione miejsca w Opolu z Pizzą na wysokim poziomie w tej samej cenie.
-
Aga Czesag ★★★★☆
Promyczek rósł razem ze mną. Miał lepsze i gorsze momenty. Pizza zdecydowanie zyskuje wraz z upływem lat. Są trzy rozmiary. Obsługa jest świetna - życzliwa, uśmiechnięta. Sam lokal trochę się rozrósł, ale zmiany są niewielkie. To w sumie też tworzy klimat. Z parkowaniem może być problem, ale to kwestia pory, kiedy chce się zatrzymać w Promyku. Dawniej był program promujący stałych klientów, co dopingowało do zamawiania właśnie w Promyczku. Teraz już nie ma. Szkoda, bo konkurencja bardzo się rozrosła.
-
Magdalena Mika ★★★★★
Jesteśmy stałymi klientami od ponad 20 lat – to mówi samo za siebie. Jedzenie zawsze jest smaczne, niezależnie czy wybieramy pizzę, naleśniki czy makarony – jakość i smak potraw są na najwyższym poziomie. Obsługa na ogół miła, a właściciel osobiście dba o atmosferę i zadowolenie gości, co jest bardzo odczuwalne. Niestety, podczas naszej ostatniej wizyty w pizzerii spotkaliśmy się z mniej przyjemną sytuacją – osoba pracująca przy kasie była niesympatyczna, roszczeniowa i w sposób nieuprzejmy zwracała uwagę klientom. Zdecydowanie zabrakło podejścia do gościa, które znamy z wcześniejszych wizyt. Warto zauważyć, że kiedy właściciel jest obecny, wszystko funkcjonuje bez zarzutu – co świadczy o jego dużym zaangażowaniu i profesjonalizmie. Mimo tego jednorazowego zgrzytu, podkreślamy: kuchnia trzyma wysoki poziom, a my nadal z przyjemnością wracamy.
-
Darek Szymanski ★☆☆☆☆
Nie polecam. Byłem w zeszły piątek pan który szykował nam pizzę nie miał rękawiczek. To bym może jeszcze wytrzymał bo może właśnie umył rączki ale podczas dodawania dodatków do pizzy grzebał między czasie w telefonie to już chyba lekka przesada.
-
Grzegorz Gryc ★★☆☆☆
Znam promyka od lat. Obecnie cena odjechana (średnia pizza i piwo 58zl), pizza polska mocno średnia, gorsza niż kiedyś a fakt że w tej cenie jeszcze muszę odnieść talerze to przegięcie pały
-
Marek Wiench ★★★★★
Oceniam pizzę na dowóz: Dowóz zrealizowany szybciej niż początkowo podano tj. w 50 minut. Pizza przyjechała średnio ciepła, idealna żeby zjeść całość od razu. To nie pizza neapolitańska, typowo polska pizza, ale szukając takiej naprawdę znajdzie dobre ciasto, chrupiące, sos czosnkowy dla mnie też domowy i w porządku. Zapłaciłem równe 60zł za 40cm z dowozem i było w porządku, jedynie chciałbym żeby pizza była cieplejsza, więc pytanie czy w czasie dowozu można lepiej izolować pizze.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria Promyk?
Pizzeria Promyk znajduje się przy Chełmska 2, 45-401 Opole, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Promyk?
Można skontaktować się z Pizzeria Promyk pod numerem +48 774 551 812
Jak można dotrzeć do Pizzeria Promyk?
Do Pizzeria Promyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku