Opinie

  1. Krzysztof Kucharski ★★★★★

    Pyszny fastfood. Smak super i człowiek nie jest taki ociężały po nim. Obsługa bardzo sympatyczna, a czas oczekiwania ok. 4 minut. Wszystko super!

  2. Jagoda Strzelczyk ★☆☆☆☆

    Nie dziwi mnie że konkurencja spod litery M ma takie kolejki a tutaj pustki. Pół godziny czekania na burgera a byłam jedynym klientem. Najgorsze jest to że zamawiałam bez pomidora a dostałam z pomidorem. Przyszłam z reklamacją to Pani wyjęła go gołymi rękami, tymi którymi wcześniej przyjmowała pieniądze. Zwróciłam uwagę że konkurencja w przypadku pomyłek przygotowuje posiłek na nowo to Pani stwierdziła że przecież nic mi się nie stanie. Bo ona wie lepiej jak działa mój organizm i moja alergia. A pomidor puszcza sok i niestety, wszystko co miało z nim styczność jest dla mnie niejadalne. Co ciekawe, po zgłoszeniu przez formularz zostałam zwyczajnie olana, nie żeby coś ale inne restauracje poczuwają się do winy i dają jakieś bony w ramach rekompensaty. Tutaj nie zasłużyłam nawet na zwykłe słowo "przepraszam" ani na zwrot pieniędzy za posiłek którego nie mogłam zjeść. A brałam w zestawie, frytki też się nie nadawały do jedzenia, przesolone, stare i gumowe. Dobrze że chociaż napój mogłam wypić ale to był najdroższy napój w moim życiu. Zamówienia specjalne chyba nie są tu najmocniejszą stroną a w tamtej chwili moje zamówienie było jedyne. Teraz już chyba wiem dlaczego

  3. Michał Łokacz ★☆☆☆☆

    Z racji że jest to fast food oczekiwanym zdecydowanie szybszej obsługi niż 25 minod wydrukowania paragonu a zamówienie odklejane ze gotowe. Tempo pracy pracowników na kuchni jak i obsługi przy ładzie jest strasznie wolne.

  1. Greg Smith ★☆☆☆☆

    Pani ma problem żeby przyjąć zamówienie, odsyła mnie do samoobsługowych punktów, bo twierdzi że musi najpierw wydać już przyjęte zamówienia. Tak się interesów nie robi !

  2. Maksym G ★★★★★

    Burger King to jedno z moich ulubionych miejsc na szybki i smaczny posiłek. Burgery są zawsze świeże, soczyste i pełne smaku. Obsługa jest uprzejma i szybka, a restauracja czysta i przyjemna. Szczególnie polecam Whoppera – klasyka, który nigdy nie zawodzi. Chciałbym również wyróżnić jedną z pracownic – bardzo miłą dziewczynę, która zawsze wita klientów z uśmiechem. Jej pozytywne nastawienie i serdeczność sprawiają, że aż chce się tam wracać. Idealne miejsce na przerwę w pracy lub spotkanie z przyjaciółmi. Zdecydowanie polecam każdemu miłośnikowi dobrej kuchni fast food!

  3. Adrian Chróściel ★★☆☆☆

    Tablety samoobsługowe są złe z tego powodu że po zbyt krótkim czasie samoistnie się resetują do głównego menu i anulują całe zamówienia. Ciężko z tym się walczy i trzeba chyba podjąć 5 prób żeby zamówić i to tak szybkim palcem

  1. Alot Tv ★☆☆☆☆

    Czad oczekiwania po mimo małego ruchu około 30 min . Zamówiłem zestaw 2 burgerów frytki. Na wynos w domu otwieram to dostałem jakieś mini burgery szok nie polecam. Powinniście zmienić nazwę z burgery King na mini burger nigdy więcej

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Burger King?

Burger King znajduje się przy Wrocławska 154, 45-837 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Burger King?

Można skontaktować się z Burger King pod numerem +48 713 861 703

Jak można dotrzeć do Burger King?

Do Burger King można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements