Za 28.90 zl kebab duzy a mniejszy juz byc nie umiał sam kurczak bo wołowiny brak zjadłem bo zjadłem jak ktos głodny na zakupach ale wiecej juz tam moja noga nie postanie
Opinie
-
krzyszyof całusek ★☆☆☆☆
-
Iwona Budzeń ★☆☆☆☆
Rozumiem, że to jest zestaw dla dzieci, ale dwa kawałeczki kurczaka i jakieś 8 frytek i soczek za 25 zł to kpina jakaś.
-
andxei ★★☆☆☆
Zmiana oceny z 5*! Dzisiaj (13.10) w zamówieniu: hamburger, kebab, tortilla - zimne, niesmaczne mięso. I jest to kolejny raz. W kebabie podwójne mięso, ale tego mięsa tyle co kot napłakał (w okresie wakacji była to porcja x2!), do tego warzyw też mało ale za to kupa kapuchy! Ale może to i dobrze, bo wyciągnąłem z tego mięcha 3 wielkie chrząstki, błee! TO NIE JEST TO MIĘSO CO BYŁO. Tortilla w połowie poszła do kosza! Bafra! Co z Wami! Zawsze mieliście naprawdę niezłe kebsy, smaczne sosy, świeże warzywa! Teraz to szkoda słów... Szkoda.
-
TAK JEST ★★☆☆☆
Bardzo mi przykro, ale w życiu nie trafiłam na gorszego kebaba. I ja nie jestem wybredna, no ale jak ktoś mi zawija kluchowatą, zimną tortille w taki sposób, że partiami się żuje suchy placek, potem mięso i na koniec ogórka to krew nagła zalewa. Niedobre! Nie polecam. Obsługę oceniam na 3 bo był miły kurier.
-
Maciej Kondraciuk ★★☆☆☆
Sieciowy Kebab. Nie spodziewałem się kokosów. Mięso oczywiście kula mocy, zjadliwe ale Duży minusik bo w połowie było zimne i to nie od warzyw czy sosów. Warzywa świeże i smaczne. Sos jak to sos, mieszane kupne. Kupilem dużego kepsa z dodatkowym mięsem za 37 zł. Cena jak za jakość i zimne mięso moim zdaniem duża porównując do ceny kraftowego z 1 maja. Nie oczekiwałem kulinarnych fascynacji i finezji tylko szybkiego zaspokojenia głodu, ale juz na pewno nie zamówię tu przez zimną kulę mocy. Jedyny pozytyw to bardzo miła Pani przy kasie. Edit: po 40 min zmieniam z 3 na 2 gwiazdki... lepiej mieć pod ręką WC...
-
mineshit ★★★★★
Obsługa zawsze miła, uczciwa i życzliwa (w szczególności pani brunetka z pięknymi oczami), a jedzenie jak dla mnie wyśmienite, NIGDY nie miałem żadnego problemu, ceny też świetne jak na jakość jedzenia. Polecam gorąco
-
Paweł ★★☆☆☆
To już kolejna moja wizyta w tym miejscu. Mimo zamawiania tego samego zestawu kebab odnoszę wrażenie że ilość porcji mięsa za każdym razem jest inna. No niestety ale coraz mniejsza. Więcej surówek niestetyKebab Smakuje bardzo dobrze ale nie jest wart niestety swojej ceny. Panie które tu pracują to chyba za kare. Jeśli masz wybór to tu ale niestety nie polecam. Wejdź do centrum i zjedz coś gdzieś indziej.
-
Grzegorz Cygan ★★★★★
Dwie naprawdę przemiłe dziewczyny które się naprawdę starają żeby jedzenie smakowało i tak też jest. Byliśmy w sobotę, mięso 100% wołowe robi robotę, tortila chrupiąca podgrzana w opiekaczu mega robota. Jak dla mnie mega kebab. Pozdrawiam
-
Wiktoria Jasińska ★☆☆☆☆
Niestety, słabo. Zamówiłam dwa małe kebaby z moją mama i niestety porcje nie są proporcjonalne, bo ja miałam większego. Chciałam sos mieszany a dostałam łagodny, mięsa tyle co kot napłakał, był też zimny a jednak czekałam troche i kebab też sie rozwalał. Kiedyś gdy jadłam tam był dobry teraz słaby sie zrobił.
-
Ausard ★☆☆☆☆
Już dawno nie jadłem tak tragicznego kebsa. Mięsa w kebabie trzeba było się doszukiwać, które na dodatek było bez smaku. Przewaga surówek, ciasto gumowe. Zamówiłem sosy mieszane, ostrego nie było widać a czosnek strasznie intensywny i mdły.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bafra Kebab?
Bafra Kebab znajduje się przy Wrocławska 152, 45-837 Opole, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bafra Kebab?
Można skontaktować się z Bafra Kebab pod numerem +48 500 899 531
Jak można dotrzeć do Bafra Kebab?
Do Bafra Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku