Przegląd katalogu
- 244 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 244 wyników
Przeglądaj pub w województwie Warmińsko-Mazurskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 244 wyników w województwie Warmińsko-Mazurskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 104,439 opinii i ocen.
“Miejsce z bardzo dobrym jedzeniem. Moją pierwszą wizytę wspominam smacznymi kartaczami, a drugą przepysznym schabowym z zapiekanym serem z pieczarkami w towarzystwie ziemniaków i zestawu surówek. Oba dania były bezbłędne i przystępne cenowo. Zestaw ze schabowym to koszt bodajże 35zł. Wystrój karczmowy, eklektyczny, obsługa miła i profesjonalna, toaleta czysta. Czas oczekiwania na danie przy średnim natężeniu ruchu do 20 min. Miejsca postojowe przy restauracji, po wyjściu po drugiej stronie ulicy piękny widok na jezioro Oleckie. Polecam, w te strony zawitam zapewne jeszcze nie raz :)”
“Naprawdę fajne miejsce z dobrym i niedrogim jedzonkiem. I można jeść posiłek sycąc oczy widokiem ze szczytu wieży!!!”
“Bar typu fast food ,raczej bym w nowym ubraniu tam nie przychodził bo zapach tłuszczu z frytkownicy będzie za nami podążał do końca dnia.Ale! ! Jedzenie jest świeże bo przychodzi tam dużo osób i ruch jest na okrągło ,skrzydełka z kurczaka są najlepsze jakie w życiu jadłem a próbowałem w różnych miejscach na świecie! Frytki były usmażone doskonale ! Wręcz idealnie ! Ja tam będę wracał niejednokrotnie ! A będąc daleko będę miło wspominał,i trzeba dodać że cenowo jest dostępnie dla każdego .Podsumowując Bar wart uwagi bo jedzenie jest bardzo smaczne i tanie,gorąco polecam.”
“Miejsce warte uwagi, w końcu Miejsce z dobrymi zapiekankami. Smak rewelacja, cena przystępna. POLECAM !”
“Gdyby nie to, że ciasno, bo klub jest bardzo mały, to jest naprawdę bardzo fajne miejsce. Zawsze dobra muza, niedrogie drinki... Niestety ceny wejciówek to trochę przesada z 10 zł zrobiło się 20, jak na całej starówce...”
“Bardzo dobre jedzenie i szybka obsługa. Jedyne do czego mogę się przyczepić to żyłki w kotlecie schabowym. Kotlet drobiowy w jajku z serem mistrzostwo świata!”
“Smaczne jedzenie w nie wysokich cenach”
“Super Obsługa Pani Olga Jest Super mimo dnia próbnego ! Miła Sympatyczna Obsługa ❤️”
“Przemiła obsługa, dobrze wypieczone pizze na cienkim, wszystko szybko zrobione i podane. Plaża zadbana, smaczne zapiekanki i hamburgery. Polecam każdemu!”
“Gorąco polecam tę restaurację!!! Jedzenie jest po prostu PRZEPYSZNE – dawno nie jadłam tak wspaniałego rosołu, schabowego, makaronów i pizzy! Byłam tutaj pierwszy raz i już wiem, że na pewno wrócę do tego miejsca! Obsługa przemiła, a kelner wyjątkowo uprzejmy i pomocny. Pozdrawiam serdecznie z Małopolski!!!”
“Przyjemną atmosferę podkreśla szef baru, bardzo miły i otwarty na rozmowę. Super!”
“Fajne miejsce przy jeziorze. Jedzenie smaczne, nietuzinkowe. Każdy koneser dobrego jedzenia znajdzie coś dla siebie. Trochę długi czas oczekiwania, ale warto. Można napić się pysznej kawy , zjeść coś na słodko lub wytrawnie . Fajne propozycje na obiad . Spory wybór w menu . Polecam.”
“Super miejsce bardzo niepozorne, piwo lane za piąteczkę. Polecam”
“Wspaniała herbatka, przemiła obsługa, niespotykanie niskie ceny, piękne miejsce - koniecznie musicie tu być! :)”
“Najlepsze zapiekanki w mieście!!”
“Dobre rollo. Lepsze od kebsa. Byłem kilka razy. Polecam”
“Najlepsza zabawa w Olecku przy muzyce. Od godz 20.00 pełen parkiet”
“Bardzo klimatyczne miejsce, idealne na wieczorne spotkania. Super atmosfera i miła obsługa!”
“Ciekawe miejsce z bardzo ładnym wystrojem i miłą atmosferą. Pierogi pyszne. Bardzo polecam.”
“Mieliśmy okazje skosztować te pyszne kolorowe drinki na weselu w maju tamtego roku. Świetna sprawa szkoda ze nie wiedzialam o takiej opcji jak organizowałam własne weselu. Jest to swietna i łatwiejsza opcja zamiast wynajmu barmana. Duży wybór drinków. Polecam gorąco. Ewa”
“Bardzo dobra pizza, wstępuję tu praktycznie zawsze, jak jestem w okolicy. Pizza cienka, chrupiące ciasto, wszystko idealnie. To nie jest pizza z sieciówki, tylko prawdziwie włoska.”
“Dla mnie podoba . Krupnik bardzo dobry . Drugie danie obfite i dobre. Klimat na tarasie fajny, tylko nie potrzebnie pozasłaniana jest rzeka i mury czerwone . Za wysokie zabezpieczenie”
“Mega pyszny kebab. Wzięłam kurczaka na cienkim. Ciepły, fajnie zgrilowany, dużo kiesa w środku. Polecam”