Przegląd katalogu
- 244 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 244 wyników
Przeglądaj pub w województwie Warmińsko-Mazurskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 244 wyników w województwie Warmińsko-Mazurskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 104,439 opinii i ocen.
“Zdecydowanie polecam! W niedzielny wieczór bez problemu znaleźliśmy wolny stolik, a obsługa była szybka i bardzo miła. Jedzenie smaczne i ładnie podane.”
“Przyjemne miejsce, dobre przekąski, miła atmosfera i po prostu boskie drinki.”
“Placki grzybiarzy I cygan - rewelacja! Swiezutkie placki ziemniaczane z super smacznymi sosami - podane dla kazdego w tym samym czasie... mila obsluga I niewygorowane ceny. Polecam. Jesli bede mial okazje, wroce sprobowac nalesnikow.”
“Jak w nazwie, bez rewelacji dla ludzi, którzy szukają plaży. :P Kontakt z naturą na 100%”
“Niezmienny smak hamburgerów od lat”
“Jedzenie bardzo pyszne. Sandwich ogromny wysmienity. Nic dodać nic ująć. Właściciele bardzo konkretni i mili.”
“Trafiłem tam przez przypadek, po prostu z ulicy, chciałem coś zjeść od ręki, gdyż nie miałem czasu, trafiłem od ręki na kartacze i powiem nie zawiodłem się, domowy smak na zasmażce, cena przystępna. Najadłem się dwoma, zapłaciłem mniej niż za najtańszego kebsa, a i na pewno zdrowiej. Zajrzę tam jeszcze na pewno, szkoda że taka mało miejsca w środku, więcej nie próbowałem, jednak myślę że powinno być smacznie. Więc poza wyglądem samego miejsca, które może odstraszyć klimatem z początku 2000r., to nie wystraszcie się bo jedzenie może być swojskie, tak przynajmniej uważam po wspaniałych babcinych kartaczach. POLECAM.”
“Odwiedziłem Bistro na zakręcie i wyszedłem bardzo zadowolony – smaczne, domowe jedzenie w rozsądnej cenie i przytulny klimat sprawiają, że chce się wracać. Szczególnie polecam kartacze i zestawy dnia, wszystko świeże i dobrze doprawione. Wielkie brawa dla przystojnego pana za barem – uśmiechnięty, pomocny i z świetnym podejściem do gości, dzięki niemu obsługa jest szybka i naprawdę miła.”
“Wielu alternatyw w Szczytnie nie ma, jeśli chcesz potańczyć. Dużym plusem dla turystów są niskie ceny w porównaniu do lokali w dużych miastach :)”
“Świetne miejsce z klimatem! Jedzenie przepyszne — świeże, domowe i zrobione z sercem. Porcje są naprawdę solidne, a ceny bardzo przystępne. Na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa ponieważ Panie kelnerki są niezwykle miłe, uprzejme i zawsze uśmiechnięte. Widać, że lubią swoją pracę i dbają o to, by każdy gość czuł się mile widziany. Wszystko odbywa się sprawnie, z życzliwością. To rzadko spotykane dziś podejście, które naprawdę robi różnicę. Cały lokal ma wyjątkowy urok przywołuje klimat lat 90-tych, kiedy liczyła się prostota, smak i serdeczna atmosfera. Czuć tu autentyczność i zapach prawdziwego, domowego jedzenia. Bar znajduje się między blokami, ma kilka miejsc parkingowych oraz stojak na rowery. Latem można zjeść na tarasie, a na zamówienie nie trzeba długo czekać. Idealne miejsce na smaczny, szybki i niedrogi obiad! Polecam”
“Siedzę właśnie w tym barze i muszę powiedzieć, że dawno nie czułam tak fajnej atmosfery. Dobre jedzenie, muzyka robi klimat, a ludzi pełno, ale mimo tego czuję się tu swobodnie. Takie miejsce, gdzie można po prostu odpocząć, posłuchać, pośmiać się i na chwilę odetchnąć. Jeśli ktoś szuka wieczoru z dobrą energią — polecam.”
“Miła pani z Barem. Spokojnie , Atmosfera Fajna i Przyjemna. Buty wygodne, kule nie obite i zadbane. Tory także są zadbane. Pozdrawiam”
“Polecamy w 100% . Cisza , spokój i śpiewanie przy ognisku to jest cos co uwielbiamy :) wszystko zadbane i czyste :) właściciel przesympatyczny i pomocny człowiek. Na pewno będziemy tu wracać:)”
“Miejscówka idealna do spokojnego wypoczynku. Mnóstwo miejsca gdzie można odpocząć poczytać książkę wypić lampkę wina czy poprostu zatopić się we własnych myślach. Pokoje czyste z wszystkim co potrzeba, jeśli czegoś brakuje właściciele i obsługa reagują na bieżąco. Dostępne kajaki, łódki, miejsce do połowu ryb, leżaczki i miejsce do opalania i pływania. Jezioro czyste. Zejście do jeziora płytkie idealne dla osób które nie zbyt pewnie czują się w wodzie. Idealna baza wypadowa do Grunwaldu, Nidzicy itp. Jedzenie podawane jest świeże i napewno każdy znajdzie coś dla siebie. Cały czas jest dostępna kawa, herbata i woda z owocami. Ja z moją rodziną napewno powrócimy.”
“Bywam w pizzerii tak średnio z raz na miesiąc bo generalnie jem trochę inaczej. Ale muszę powiedzieć, że pizza sztosik. Ostatnio przyszedłem ze znajomymi i jeszcze do pizzy wzięliśmy udka w panierce. Smaczne. Obsługa bardzo miła. Nawet na moje durnawe dość pytanie ile to ważyło (zapisuję co jem - dieta) Pani właścicielka z cierpliwością starała się dowiedzieć aby zaspokoić moją ciekawość. Polecam knajpkę.”
“Obsługa przesympatyczna a jedzenie pyszne. Schabowy jakiego dawno nie jedliśmy, flaki pychota, pomidorowa może trochę za słodka. Frytki z nuggetsami takie, że maluchy nie mogły się oderwać. Mega burgery prawie się nie zmieściły ale żal było zostawić na talerzu no i ta lemoniada.... Zdecydowanie wrócimy tu za rok.”
“To jest to Obsługa Super Ceny Super”
“Najlepszy klub na kortowie!! Pyszne drinki, super barmani, świetnie zorganizowane imprezy!”
“Przemiła obsługa. Szkoda, że w innych żabkach takie super panie nie sprzedają.”
“Bardzo fajnna i smaczna restauracja..Cenny super.potrawy naprawę ok..byłem pod wrażeniem ..miła obsługa ..szczegolnie pani w blond wlosach”
“Polecam . Za przyzwoitą cenę otrzymalem smaczny dwudaniowy obiad”
“Bije na łopatki każde inne bistro w jakim miałam okazję jeść! Rozsądne ceny i co najważniejsze przepyszne obiady. Bardzo szybko podane, obsługa bardzo miła. Na pewno wrócimy!”
“Bardzo kliamtyczne miejacew pieknej okolicy z przepysznym jedzeniem i piwem. Tatar i żurek mistrzostwo świata :) fajnie ze i piwko sobie każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam serdecznie :)”
“Miłe miejsce na odpoczynek podczas zwiedzania Olsztyna. Do herbaty zimowej oddałbym plasterek imbiru zamiast syropu imbirowego I byłoby super cool! Dobra beza, smaczna kawa, super obsługa, po prostu kawiarnia. Polecam!”
“Żurek, schabowy i placki z gulaszem bardzo dobre. Polecam s”
“Jedzenie bardzo pyszne, miła i sympatyczna obsługa,fajny klimat,”
“Bardzo dobry kumpir i świeże dodatki.”
“Cudowna atmosfera, przemiła obsługa oraz pyszne jedzenie. Do takich miejsc tylko wracać.”
“Jednym słowem ROZKOSZ dla podniebienia, filet z sandacza mistrzostwo szefa kuchni, schabowy rozpływał się, chłodnik idealny a sernik smakował jak niebo, lemoniada pychota a wszystko w przystępnych cenach. Obsługa pana kelnera na wysokim poziomie. Polecamy bardzo”
“Nie rozumiem negatywnych opinii… ludzie. Jedzenia pierwsza klasa, smaczne i tanie. Dobrze że istnieją jeszcze takie miejsca”