Opinie

  1. Michal Koper ★☆☆☆☆

    Obsługa klienta to dramat. Pani przy zamawianiu mówi ze niema ziemniaków do schabowego. Poczym dolicza do pełnego dania dodatkowo frytki zamiast ziemniaków których nie mają. Odradzam.

  2. Małgorzata Aleksandrowicz ★★★★☆

    Bardzo miła obsługa, lokal czysty i sympatyczny. Dania smaczne, tylko do wszystkich dań była jedna surówka, miał być bukiet surówek. Może to wina przy, bo przyszliśmy dopiero po 18.00. Jedzenie podane szybko i estetycznie. Zachęcam do odwiedzenia tego lokalu.

  3. Szymon Piórkowski ★★★★★

    Dla mnie podoba . Krupnik bardzo dobry . Drugie danie obfite i dobre. Klimat na tarasie fajny, tylko nie potrzebnie pozasłaniana jest rzeka i mury czerwone . Za wysokie zabezpieczenie

  1. Venus Garden ★★★★☆

    Z Zaciekawieniem Czytam te wszystkie bardzo negatywne komentarze i zastanawiam się czy są wystawiane po jednym posiłku. Jemy tam bardzo często od kilku lat.nie zawsze wszystkie dania mi odpowiadają. jadłam nawet takie, które było naprawdę niedobre. Daleka jednak jestem od wystawiania bardzo negatywnych opinii bo każdy ma swój smak powiedział pies liżąc swoje j...a. zazwyczaj wybieram dania, które mi odpowiadają i bardzo smakują. Podane na talerzu wyglądają również ładnie. Wystrój i kolor ścian absolutnie mi się nie podoba ale O gustach podobno się nie dyskutuje. Kąsek w moim odczuciu nie jest restauracją natomiast jest świetnym barem. W gastronomii zdarzają się wpadki Natomiast ja z jedzenia jestem zadowolona i bardzo doceniam, że jest takie miejsce w Barczewie, w którym można zjeść. W dniu wczorajszym namówiono nas na pizze Ala zapiekanka i muszę powiedzieć ,że byłam bardzo zadowolona pizza smakowała wyśmienicie. Jest to oczywiście nasze subiektywne odczucie. Ale jeśli jesteście fanami zapiekanek to ta pizza myślę przypadnie wam do gustu. Jedliśmy ją na miejscu nie w dowozie.My będziemy tam wracać bo opinie budujemy na własnym doświadczeniu a nie na doświadczeniu innych.

  2. Dariusz Jankowski ★☆☆☆☆

    Normalnie nie dzielę się negatywna opinia po pierwszej wpadce . Tak jest i teraz. Obsługa ma gdzieś prośby klienta. Umawiamy obiad na konkretną godzinę. Przyjeżdża ponad 30 minut wcześniej. Przecież klient sobie odgrzeje, zapewne tak myślą. Zupa rozlana już nie pierwszy raz. Zdecydowanie w ostatnim czasie odradzam . Niestety będę omijał. Nawet przeprosin nie usłyszałem od strony pani , która jest na słuchawce. Szkoda było kiedyś naprawdę dobrze. Z baru zrobili restauracje a podają jak w stodole . Dodam , że nie za drobne. Zupa plus drugie danie dla.dwoch osób 68 zł z dostawą w odległości 5 km. Zastanówcie się nad sensem prowadzenia "restauracji" . Cudzysłów użyty celowo. Dołączam zdjęcia. Chyba ktoś rzucał tym jedzeniem

  3. Alicja P. ★★★★★

    Przemiła i kompetentna obsługa,czysto na sali i w toalecie,pizza którą zamówiliśmy miała na realnie wypieczone,cienkie ciasto,dużo świeżych składników,brak przypaleń.Sos do pizzy aromatyczny i gęsty.Polecam

  1. Giselle Von Fischermann ★☆☆☆☆

    To miejsce to jest jakiś nieśmieszny żart. Obrzydliwe jedzenie, podane jak pasza dla zwierząt. Jeśli jakikolwiek znasz się na jedzeniu, nie wchodź tam. Już lepiej iść do Żabki po sałatkę czy tam kanapkę. Poważnie.

  2. Daniel Pieniążek ★★★★★

    Bardzo polecam. Smaczne domowe jedzenie, dobre ceny i naprawdę świetna obsługa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Kąsek?

Bar Kąsek znajduje się przy Grunwaldzka 4, 11-010 Barczewo, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Kąsek?

Można skontaktować się z Bar Kąsek pod numerem +48 602 680 697

Jak można dotrzeć do Bar Kąsek?

Do Bar Kąsek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements