Zamówienie zostało dostarczone zimne, Bułka twarda. Brak dodatkowego sosu, który był wpisany w uwagi do zamówienia ..
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Z ★★☆☆☆
-
Inka Wydra ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym zamówiliśmy dwa dania obiadowe.Udko z kurczaka wątpliwej świeżości, do tego surówka z białej kapusty nie do jedzenia , bo była gorzka.W drugim zestawie frytki ok, dobry schabowy ale za to w zestawie surówek zepsuta, sfermentowana kapusta kiszona.Szybka dostawa.
-
Żaneta Suminska ★★★★★
Bardzo smaczne. Porcje spore. Obsługa super pani obsługująca bardzo ogarnięta. Polecam dla rodzin z dziećmi . Pierogi. Schabowy. Zupa Kurkowa extra
-
pwisniawski ★★★★★
Bar typu fast food ,raczej bym w nowym ubraniu tam nie przychodził bo zapach tłuszczu z frytkownicy będzie za nami podążał do końca dnia.Ale! ! Jedzenie jest świeże bo przychodzi tam dużo osób i ruch jest na okrągło ,skrzydełka z kurczaka są najlepsze jakie w życiu jadłem a próbowałem w różnych miejscach na świecie! Frytki były usmażone doskonale ! Wręcz idealnie ! Ja tam będę wracał niejednokrotnie ! A będąc daleko będę miło wspominał,i trzeba dodać że cenowo jest dostępnie dla każdego .Podsumowując Bar wart uwagi bo jedzenie jest bardzo smaczne i tanie,gorąco polecam.
-
Paulina ★☆☆☆☆
Więcej panierki niż mięsa. Kapsalon ma bardzo dużo frytek, oczywiście nie oczekiwałam że będzie nie wiadomo ile mięsa ale było go jakieś 5 kawałków malutkiego stipsa pokrojonego. Stripsy i skrzydełka smażone na starym oleju (czuć to). Co prawda swieże warzywa ale co to daje. Skrzydełka malutkie, bardzo mało mięsa
-
Nai Ułan ★☆☆☆☆
Najgorszy kebab od dwóch lat. Mięso ugotowane a kebab totalnie bez smaku. Szkoda bo były dobre
-
Alicja Skarżyńska ★★★★★
Super, schab w warzywach, placek z kurczakiem. Bardzo polecam tanio i smacznie
-
Karol Kozłowski ★★★★★
Flaki kosmos. Lepszych nie jadłem. Lepsze niż kiszka ziemniaczana w Dworku w Hołnach.
-
Marcin Grabski ★★★★☆
Jedzenie smaczne, i co najważniejsze gorące. Na minus zasługują ziemniaki, które było mocno przetrzymane w bemarze lub innym naczyniu. Pomidorowa dobra, mielone również , porcje duże ogólnie , miejsce godne polecenia.
-
krzysztof dabrowski ★★★★☆
Szybka obsługa to na duży plus. Jedzenie dobre ale kulinarnego szału czy niezapomnianych smaków tu nie odkryjemy. Ceny niskie. Piwo zimne.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Sake?
Bar Sake znajduje się przy Polska 53, 12-100 Szczytno, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar Sake?
Można skontaktować się z Bar Sake pod numerem +48 896 245 637
Jak można dotrzeć do Bar Sake?
Do Bar Sake można dotrzeć, korzystając z poniższego linku