Przegląd katalogu
- 960 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 960 wyników
Przeglądaj pub w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 960 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 715,344 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Oława, Jelcz-Laskowice, Środa Śląska i innych.
“Super przemiła obsługa,do tego fajne miejsce z bilardem !! Warto wpaść na piwko i na pyszna pizzę ! :)”
“Mój ulubiony bilard! Mimo że lokal jest mały, to sprawia to że czuję się tu przytulnie i przyjemnie. Przychodząc tu pierwszy raz nie spodziewałam się, że po czasie będę z właścicielem na ,,ty” i będę przychodzić tu głównie dla niego. Jeśli zależy wam na przede wszystkim miło spędzonym czasie i na luźnym kontakcie z obsługą, to rezerwujcie stolik, atmosfera nie do podrobienia ;)”
“Duży wybór win na wynos. Karta obiadowa dość okrojona. Ale jest kilka ciekawych pozycji, zachęcających do powrotu. Klasycznie frytki zamówione, były pyszne. Żeberka z Kapustka, pychota. Rozpływające się w ustach, a kapusta lekka i kwaśna. Polecam serdecznie. Skrzydełka w panierce łagodnej, smaczne i soczyste, choć skórka zbyt przypieczona i przesolona. Jednak najwięcej przyjemności sprawia otoczenie. Ogródek, a w zasadzie taras nad Odrą, z pięknym widokiem, słoneczko, kameralnie, bardzo fajnie miejsce. Chętnie posiedziałabym tam w letni wieczór popijając wino, z przyjaciółmi.”
“Niezle drinki, fajna miejscówka nie daleko centrum na wypad ze znajomymi. Mega żartobliwa obsługa, znają się na rzeczy. Można coś zjeść do piwka. Lokal posiada ogródek piwny. Szociki robią robotę-kolorowo i smakowo! Mój nr 1 - bez powrotu. Warto tam zajrzeć.”
“Tak mało jest miejsc gdzie obsługa jest tak naturalnie sympatyczna pomocna i gościnna - a tak właśnie czujesz się od przekroczenia progu! Miejsce z zewnątrz nie zachęca tymbardziej w ponure dni ale wejść tam warto! Skusiły mnie opinie i nie żałuję . Krążki cebulowe na starter, pyszne sosy, herbatka elegancko podana, 2 burgery mój i żony zupełnie inne totalnie smaczne! Dobre ceny, ciekawy klimat. Widzimy się wkrótce! SERDECZNIE POLECAM! Ps. W trudnych czasach dla gastronomii dla prowadzenia własnego biznesu cieszę się, że są takie miejsca i tacy ludzie - jest nadzieja dla ludzkości :) Klimatyczna atmosfera nie pozwoliła na jakościowo dobre zdjęcie, zdecydowanie nie odzwierciedla potencjału smakowego i ilościowego !”
“Obowiązkowe miejsce na mapie Wrocławia ! Świetny klimat, cudowna obsługa i najlepsza czarna wiśnia pod słońcem !”
“Polecam te miejsce dla wszystkich”
“Miłe miejsce, dobry wybór piw, bardzo atrakcyjna cena jak za guinness'a z kija. Urocza i przytulna antresola, miła obsługa. Polecam :D”
“Świetny pub sportowy! Jedyny taki w Głogowie Klimatyczny wystrój, 4 ekrany w środku, w tym jeden wręcz gigantyczny oraz dodatkowy dla gości w ogródku — idealne warunki do kibicowania. W menu każdy znajdzie coś dla siebie: dobre piwo, smaczne drinki, róznorodne napoje, aromatyczna kawa oraz słone i slodkie suche przekąski. Na duży plus zasługuje super atmosfera i zawsze uśmiechnięta obsługa. Na pewno wrócę!”
“ciekawa miejscówka na piwko pod twierdzą...polecam”
“Pan Amadeusz to bardzo kompetentna osoba. Potrafi doradzić zarówno komuś, kto ma pojęcie o whisky jak i amatorom. Bardzo polecam.”
“Przepyszne jedzenie i obsługa! Niebo w gębie- inaczej nie opisać. Bardzo miło było również że zaproponowali pół porcji dla dziecka. Polecamy z całego serca. Pozdrowienia od Natalii z Floresco.”
“Lokal jest otwartych dla wszystkich fanatyków sportu. Wnętrze jest niesamowite co przykuwa uwagę klienta”
“Pub Pod Trzema Miotłami we Wrocławiu to miejsce z wyjątkowym klimatem, do którego chce się wracać. Bardzo przyjazna obsługa, szybka i uśmiechnięta, sprawia, że od razu czujesz się mile widziany. Wystrój pubu jest niezwykle przytulny i oryginalny, a cała atmosfera idealnie nadaje się zarówno na spotkanie ze znajomymi, jak i spokojny wieczór przy dobrym piwie. Oferta napojów jest szeroka, a jakość serwowanych drinków i piwa stoi na wysokim poziomie. Muzyka tworzy świetne tło i nie jest zbyt głośna, co pozwala swobodnie rozmawiać. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu, kto szuka fajnego pubu w centrum Wrocławia — na pewno jeszcze tu wrócę!”
“Super bar polecamy, czeskie piwo, przekąski. Kawa.”
“Bardzo wyjątkowy klimat i wystrój lokalu sprawia że jest to ciekawe i wyjątkowe miejsce. W The Pub można zjeść dobre burgery, frytki, a oprócz tego jest duży wybór piwa i różnorodność koktajli. Miła obsługa to również duży plus tego lokalu.”
“Jeśli lubisz grzane wino, to warto wejść. Klimat i obsługa na 6+.”
“Pyszna zupka, duży wybór piw każdy znajdzie coś dla siebie i przemiły barman”
“bardzo miły personel (pozdrawiam panią u której kupowałam soczek w sobotę wieczorem), na dole baszty znajduje się pub z fajnym wyborem, ogólnie wszyscy bardzo mili a miejsce przytulne, czyste, pokoje przytulne ze wszystkim co trzeba, można się wyspać. polecam ☺️”
“Super knajpa bardzo miła i profesjonalna obsluga fajny barman:)”
“Mało kameralny klimat, gospodarze i do tańca i do różańca, zaskoczą p Opowieścią z Bułgarii czy innych bałkańskich zakątków. Piwko przepyszne (bo czeskie, jak 90% rynku Wrocławskiego), za każdym razem obsłużony tak samo - czyli jak w domu.”
“Przepyszne burgery! Podawane są z frytkami więc porcja zaspokoi nawet największy głód ;) Na początek podawany jest popcorn, a na wyjście “rochodniaczek”. Zamówienie było dostarczone bardzo szybko. Pani kelnerka Sylwia bardzo uprzejma, co jeszcze bardziej umiliło nam czas spędzony w restauracji. Piękny wystrój, fajna polska muzyka. Polecam bardzo serdecznie”
“Pokój bardzo miły i przestronny. Lubiłam do niego wracać mimo, że okolica była dość głośna i tętniąca życiem. Nie było to uciążliwe, raczej wprawiało w dobry nastrój. Obsługa sympatyczna i życzliwa :) a lokalizacja? Lepszej nie mogłam trafić. Super miejsce! Mam nadzieję, że uda mi się tu wrócić. Dziękuję jeszcze raz za gościnę.”
“Mega miejsce na imprezę! Robiłem tu ostatnio event i wyszło genialnie. Klimat 10/10, obsługa wyluzowana, ale bardzo profesjonalna – o nic nie trzeba się było martwić. Do tego oczywiście topowy wybór piw i dobre jedzenie. Wszyscy wychodzili uśmiechnięci. Na pewno wrócę tu nie raz, czy to zorganizować coś większego, czy po prostu na piwo po pracy. Dzięki!”
“Bardzo fajny lokalny bar. Dobre przekąski i piwko w dobrej cenie. Do tego obok mieszka barowy kot.”
“Super miejsce, z bardzo przyjaznym klimatem. Wiele wydarzeń tematycznych. Bardzo miła obsługa. Przystępne ceny. Warto śledzić ich social media bo często odbywają się tu ciekawe eventy, na które każdy zainteresowany może przyjść i dołączyć. To zdecydowanie coś więcej niż zwykły pub. Miejsce z duszą i przestrzeń wydarzeń kulturalnych. Fajny spot na spotkanie ze znajomymi. Polecam zajrzeć i przekonać się samemu. Ja na pewno wrócę tu jeszcze nie raz.”
“Dobra mordownia jak za starych czasów. Piwko sztos klimat też.”
“No po prostu świetne miejsce na spotkania ze Znajomymi.”
“Bardzo miła obsługa I otoczenie”
“Zdecydowanie najsmaczniejsza szamka w okolicy! Ekipa bardzo pozytywna, nie dość że człowiek wyjdzie zadowolony, bo smacznie pojadł to jeszcze pośmieje się z pracownikami. Polecam! PS. Pierogi ruskie topka!”