Przegląd katalogu
- 275 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 39% Ze zdjęciami
Znaleziono 275 wyników
Przeglądaj pub w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 275 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 72,357 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub z miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Słubice, Żary, Kostrzyn nad Odrą, Żagań i innych.
“Najlepsze obiady w okolicy. Pyszne jedzonko, miła obsługa. Polecam”
“Bardzo dobra pizza. Nie jest nawalone ciasta ze jest buła i się nie da zjeść. Polecam”
“Świetny bar, dobra obsługa, dobra atmosfera”
“Bardzo fajne miejsce na wypicie drinka i posiedzenia z grupą znajomych (swingersow). A jeżeli chodzi o kuchnie to bardzo polecam skrzydełka w marynacie bbq ”
“Generalnie bardzo dobre jedzenie, to co zauważyliśmy będą kilka razy że im mniej gości tym posiłki przygotowane staranniej i smaczniej ale nadal na wysokim poziomie. Sałatka wiosenna wyśmienita i smażone skrzydełka z kurczaka również. Szkoda, tylko że do skrzydełek nie ma choćby małej porcji jakiejś surówki.”
“Byłem tu pierwszy raz od kilku(nastu) lat j zmartwiony byłem pustką. O północy zajęty jeden stolik. Może to tylko dla mnie legenda, ale co ze studentami AWF i mieszkaniu Desantu? Zawsze miło tu posiedzieć, posłuchać koncertów rocka albo z Woodstocka. I ceny sensowniejsze niż w okolicy.”
“Wreszcie prawdziwa Knajpka/Bar/Pub❣️”
“Bardzo polecam na spontaniczne wyjście ze znajomymi na luzie, zawsze znajdzie się miejsce. Barman Nikodem przygotuje najlepsze drinki, shoty itp. Zawsze z uśmiechem na twarzy, miły i kulturalny :)”
“Impreza rodzinna . Wszystko przebiegło dobrze jedzonko przepyszne . Pani przesympatyczna kobieta z ogromnym sercem do ludzi a w szczególności do dzieci! polecam z całego serca !! ❤️❤️ i napewno jeszcze nie raz wpadniemy !!”
“Miejsce odkryte dość późno... Szkoda, że tak późno. W liceum jakimś przypadkiem tam trafiłem i wrażenia nie zrobiło... Wiadomo Zakopiańska, itd. itp. Człowiek jednak młody i głupi... Chodziłem na bilarda do Maxa bo nie znałem innej opcji. Teraz wybór jest prosty - Skarpa! Miła obsługa i luźna atmosfera. Stoły ustawione tak że da się pograć i nie obijać o innych graczy. Na tłok nigdy nie trafiłem :) wiem że grają tam turnieje i wtedy może być więcej ludzi. Generalnie polecam. Jak na bilard w Żarach to tylko tam!”
“Bardzo polecam fajne miejsce by poczillowac przy drineczku z znajomymi. Unowocześniona nora zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu”
“Zdecydowanie polecam... pizza pyszna, obsluga przemiła, a w sobotę można potańczyć. Wiele razy byłam i zawsze miło wspominam.”
“Pub jak Pub, wiele lat doświadczenia poznałem właścicielkę miła sympatyczna osoba, możesz zrobić grilla możesz zorganizować imprezę. Jak na osiedlowe pub jest okej”
“Disco w najlepszym wydaniu. Kapitalna obsługa, dobre ceny i ogromna dawka dobrej zabawy. ❤️❤️”
“Jest dobrze jak komuś nie pasuje to niech jedzie na dożynki do Buszewa. :-D”
“Bardzo fajna atmosfera polecam!”
“Miałem rozładunek w Żaganiu i na firmie polecili mi tutaj zjeść, musiałem kawałek dojść pieszo, ale nie żałuje :) Bardzo dobre jedzenie, szybko przygotowane i świeże. Porcja solidna, myśle że nikt nie będzie zawiedziony:) Polecam jak najbardziej!”
“W sobotę spróbowałem sziszę w tym miejscu i powiem że była zaje... Super! Polecam!”
“Pizzeria nr 1 w Witnicy to zdecydowanie moje ulubione miejsce na pizzę! Zawsze chętnie wracam po ich rewelacyjne dania. Szczególnie uwielbiam pizzę La mafię– idealnie skomponowana, pełna smaku, z wyrazistymi składnikami, które świetnie się ze sobą łączą. Równie pyszna jest Panne, delikatna i aromatyczna, świetnie sprawdza się, gdy mam ochotę na coś lżejszego, ale równie smacznego. Obsługa zawsze miła i szybka, a dostawy punktualne. Zdecydowanie polecam każdemu miłośnikowi dobrej pizzy!”
“Najlepsze miejsce w województwie lubuskim, jakie odwiedziłam ! Lokal prowadzony z sercem i pasją. Za każdym razem pojawia się coś nowego. Obsługa na medal! Drinki zawsze wyglądają zjawiskowo (zawsze robię zdjęcie). Nie ma dnia w tygodniu, abym nie przyszła chociaż na herbatę! :) Fajną atrakcją są pub quizy - zachęcam i POLECAM Z CAŁEGO SERCA!”
“Super miejsce szysto ,przytulnie jedzenie przepyszne ,obsługa przesympatyczna .Miałam tam wesele wszystkie goście pod wrażeniem tak wspaniałego miejsca .Polecam”
“Bardzo fajny klub, muzyka przy której można świetnie się bawić oraz świetnie zorganizowana obsługa. Jak najbardziej polecam !”